קורס רפואה משלימה בדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס רפואה משלימה בדרום

רפואה משלימה או רפואה אלטרנטיבית נכנסת בצעדי ענק לעולם המודרני ותופסת את מקומה לצד הרפואה המערבית - קונבנציונאלית. עשרות קורסים מרתקים וחווייתים מוצעים בתחום הרפואה המשלימה על ידי מוסדות לימוד המתמחים בתחום ומבטיחים קורסים מקצועיים ואיכותיים המשלבים ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית ענפה. הקורסים מיועדים הן לחסרי ידע קודם השואפים להתמחות בתחום הרפואה המשלימה והן למטפלים מנוסים המעוניינים לרכוש כלים חדשים.  

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי רפואה משלימה ועיסוי בירושלים ובדרום:

הרפואה המשלימה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. הטיפולים המוצעים במסגרתה כשיאצו, פרחי באך, עיסוי, דיקור, הילינג ועוד נצרכים ע"י אזרחים רבים הן למטרות ריפוי והן כפינוק. מוסדות לימוד רבים המתמחים ברפואה משלימה מציעים שלל קורסים המכשירים אנשי מקצוע בתחום.

חלק מהקורסים לרפואה משלימה, עיסוי ורפואת המגע:
קורס ארומתרפיה -

 ארומתרפיה היא שיטת טיפול אלטרנטיבית המשלבת ריחות שמנים כחלק פעיל בתהליך הריפוי. קורס ארומתרפיה מקנה היכרות ראשונית עם התחום ומכשיר את בוגריו כמטפלים ארומתרפיים. קורס ארומתרפיה כולל סקירה היסטורית של השימוש בארומתרפיה, אמצעי זהירות לעוסקים בתחום, מבנה חוש הריח, שמני בסיס, הרכבת תרכובות למטרות טיפוליות שונות וארומתרפיה ככלי טיפול לבעיות ספציפיות.

קורס רפואה סינית -

 קורס רפואה סינית מקנה ידע בפילוסופית החיים המשמשת כבסיס לרפואה הסינית במשך אלפי שנים. קורס רפואה סינית הוא קורס מרתק המפגיש גוף, נפש וסביבה לכדי יחידה הרמונית אחת. הקורס כולל את התכנים הבאים: אקופונקטורה (דיקור סיני), התפיסה התיאורטית וההיסטוריה של הרפואה הסינית, טיפול במגע כגון שיאצו וטווינא (פיזותרפיה סינית), חומרי הגוף, נקודות מגע ואנרגיה בגוף, אבחון, טיפול בעזרת צמחי מרפא, צ'י קונג (אנרגיה בתנועה), תזונה נכונה וכן עקרונות מהרפואה המערבית.

קורס שיאצו -

 קורס שיאצו מכשיר מטפלים מוסמכים ומקצועיים, השולטים ברזי אומנות השיאצו. הקורס מקנה כלים לאבחנה וטיפול בגוף האדם ומתבסס על הרפואה הסינית המאמינה בקשר בין גוף בריא ונפש בריאה. שיאצו הינה שיטת טיפול יפנית שמשמעה "לחץ אצבע" והיא נשענת על התפיסה כי ערוצי אנרגיה חסומים בגוף המושפעים מלחץ, תזונה לקויה וחוסר פעילות גופנית, גורמים למחלות ומשבשים את תפקודם התקין של איברי הגוף. קורס שיאצו מלמד דרך טיפולית לשחרור ערוצי אנרגיה חסומים אלו על ידי הפעלת לחץ עדין בנקודות על גבי המרידיאנים, מתיחות ונשימה נכונה.

קורס נטורופתיה

- נטורופתיה הינו תחום טיפול הוליסטי המקנה ידע תיאורטי כמו גם התנסות מעשית ומכשירים נטורופאתיים מקצועיים. קורס נטורופתיה כולל את הנושאים: תוספי מזון, פילוסופיה סינית, תזונה נכונה, ארומתרפיה, צמחי מרפא, הומאופתיה, דימיון מודרך, תנועה, טיפולי מגע וכאמור תחומים מהרפואה המערבית הלימודים בקורס מועברים דרך הרצאות פרונטאליות בשילוב עבודה מעשית וסטאז' ובוגרי הקורס נהנים מהיותם אנשי מקצוע מבוקשים.

קורס הילינג

- קורס הילינג מקנה את היכולת להשתמש באנרגיה כדרך לטיפול פיזי ונפשי. הלימודים בקורס מאפשרים קבלת כלים להעשרה וצמיחה אישית, תוך שמירה על האנרגיה האישית וניתובה למקומות חיוביים. קורס הילינג כולל תכנים מגוונים כגון המבנה האנרגטי של גוף האדם, היכולת לבצע סריקה אנרגטית, הגברת הרגישות האנרגטית של המטפל, טיפול בעודף או חוסר אנרגטי, איתור חסימות אנרגטיות, טכניקות הילינג, 7 הצ'אקרות, חשיבה חיובית וטיפול מרחוק.

קורס עיסוי באבנים חמות -

 קורס עיסוי באבנים חמות מלמד את רזי השיטה האינדיאנית לעיסוי. הקורס עורך היכרות עם אבני העיסוי ואופן השימוש בהן. קורסי עיסוי באבנים חמות הוא לרוב קורס קצר, אך השפעתו על הגוף והנפש ארוכה לאין שיעור. בקורס עיסוי באבנים חמות נלמדים הנושאים: מידות האבנים ודרגת החום שלהן על פי מטרות השימוש, החומרים מהם עשויות האבנים (אבני הבזלת החמות וחלוקי הנחל הקרירים), הנחת אבנים על המטופל בהתאם למרכזי הצ'אקרות בגוף, שילוב האבנים החמות יחד עם טכניקות עיסוי נוספות וכמובן אמצעי זהירות.

איפה אפשר ללמוד קורס רפואה משלימה בדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס רפואה משלימה בדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?