קורס רפואה משלימה בדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס רפואה משלימה בדרום

רפואה משלימה או רפואה אלטרנטיבית נכנסת בצעדי ענק לעולם המודרני ותופסת את מקומה לצד הרפואה המערבית - קונבנציונאלית. עשרות קורסים מרתקים ומהנים מוצעים בתחום הרפואה המשלימה בבאר שבע על ידי מוסדות לימוד המתמחים בתחום ומבטיחים קורסים מקצועיים ואיכותיים המשלבים ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית ענפה. הקורסים מיועדים הן לחסרי ידע קודם השואפים להתמחות בתחום הרפואה המשלימה והן למטפלים מנוסים המעוניינים לרכוש כלים חדשים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי רפואה משלימה, עיסוי ורפואת המגע בבאר שבע והדרום- אווירה חברתית תוססת

בירת הנגב ידועה גם בתור הבירה המוזיקלית החדשה של ישראל, ובעיר פועלים מספר רב של מועדונים, פאבים, ואתרי תרבות. להקות צעירות רבות החלו את דרכן בבאר שבע, ומדי ערב הסטודנטים של מסלולי הלימוד השונים יכולים לבחור מבין מגוון רחב של אירועים תרבותיים המתקיימים בעיר.

חלק מהקורסים לרפואה משלימה, עיסוי ורפואת המגע:

קורס ארומתרפיה בבאר שבע

- ארומתרפיה היא שיטת טיפול אלטרנטיבית המשלבת ריחות שמנים כחלק פעיל בתהליך הריפוי. קורס ארומתרפיה מקנה היכרות ראשונית עם התחום ומכשיר את בוגריו כמטפלים ארומתרפיים. קורס ארומתרפיה כולל סקירה היסטורית של השימוש בארומתרפיה, אמצעי זהירות לעוסקים בתחום, מבנה חוש הריח, שמני בסיס, הרכבת תרכובות למטרות טיפוליות שונות וארומתרפיה ככלי טיפול לבעיות ספציפיות.

קורס קינסיולוגיה

- הקינסיולוגיה היא כלי לשיפור יכולות הלמידה ולשחרור מתחים בתחומי חיים רבים. קורס קינסיולוגיה מכשיר מטפלים בשיטה המשחררת ומונעת מהפרט לחוות תגובות לחץ המשפיעות על תפקודו היום יומי, וזאת ע"י תרגילים למוח, לגוף ולנפש והקניית ידע מעמיק על מהות האדם, מערכות הגוף השונות וטכניקות רבות לטיפול והתאמה אינדיבידואלית למטופל. במסגרת הקורס בבאר שבע משולבים כלים לצמיחה ולהתפתחות אישית בנוסף לכלים הקינסיולוגיים.

קורס עיסוי באבנים חמות

- קורס עיסוי באבנים חמות בבאר שבע מלמד את רזי השיטה האינדיאנית לעיסוי. הקורס עורך היכרות עם אבני העיסוי ואופן השימוש בהן. קורסי עיסוי באבנים חמות הוא לרוב קורס קצר, אך השפעתו על הגוף והנפש ארוכה לאין שיעור. בקורס עיסוי באבנים חמות נלמדים הנושאים: מידות האבנים ודרגת החום שלהן על פי מטרות השימוש, החומרים מהם עשויות האבנים (אבני הבזלת החמות וחלוקי הנחל הקרירים), הנחת אבנים על המטופל בהתאם למרכזי הצ'אקרות בגוף, שילוב האבנים החמות יחד עם טכניקות עיסוי נוספות וכמובן אמצעי זהירות.

קורס הילינג בבאר שבע

- קורס הילינג מקנה את היכולת להשתמש באנרגיה כדרך לטיפול פיזי ונפשי. הלימודים בקורס מאפשרים קבלת כלים להעשרה וצמיחה אישית, תוך שמירה על האנרגיה האישית וניתובה למקומות חיוביים. קורס הילינג כולל תכנים מגוונים כגון המבנה האנרגטי של גוף האדם, היכולת לבצע סריקה אנרגטית, הגברת הרגישות האנרגטית של המטפל, טיפול בעודף או חוסר אנרגטי, איתור חסימות אנרגטיות, טכניקות הילינג, 7 הצ'אקרות, חשיבה חיובית וטיפול מרחוק.

הטבות לתלמידים - קורסי רפואה

משלימה, עיסוי ורפואת המגע בבאר שבע והדרום

כחלק מהמגמה של השנים האחרונות לפיתוח הדרום, עיריית באר שבע מציעה קשת ארוכה של הטבות לסטודנטים אשר בוחרים ללמוד בעיר. ישנן הטבות על בסיס סוציו אקונומי, התנדבות ופעילות חברתית, מלגות שכר לימוד, הנחות בבתי עסק, ועוד.

איפה אפשר ללמוד קורס רפואה משלימה בדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס רפואה משלימה בדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?