קורס ספורט ואתגרים בחיפה ובצפון

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס ספורט ואתגרים בחיפה ובצפון

פעילות גופנית הינה חלק מחיי היום יום של אנשים רבים, היא מומלצת ע"י הרופאים, עוזרת בשמירה על אורח חיים בריא ומשמשת גם כפעילות הפגתית המאפשר לפרוק חלק מהלחצים המלווים אותנו. אבל איך מתחילים לשמור על הכושר? התשובה היחידה היא פשוט להתחיל! למצוא מסגרת אשר תהפוך לחלק מלוח הזמנים השבועי ופשוט ללכת. ולא, לא חייבים ישר לרוץ, לשחות או להרים משקולות גם הליכה לטיולים, סנפלינג, צניחה חופשית ויוגה יכולים להגשים את המטרה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי ספורט ואתגרים בחיפה ובצפון:

כיום ידוע כי פעילות ספורטיבית הינה חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא ושמירה על בריאות הגוף והנפש. במסגרת התחום הרחב שמכונה ספורט ניתן למצוא מגוון פעילויות המתאימות לכל גיל.

חלק מהקורסים בתחום הספורט והאתגרים:

קורס רכיבה -

קורס רכיבה מכשיר מדריכי רכיבה, המיומנים באילוף סוסים והקניית מיומנויות רכיבה. הקורס להכשרת מדריכי רכיבה שם דגש על תקשורת מקסימאלית עם הסוס והבנת תנועות גופו של הסוס כמו גם על פיתוח מיומנויות הדרכה. רכיבה על סוסים הינה ספורט פופולארי, בעל מטרות רבות ומגוונות החל מרכיבה חוויתית, דרך רכיבה תחרותית וכלה ברכיבה טיפולית. מדריכי הרכיבה מוסמכים להקנות ולתרגל עקרונות רכיבה בשני סגנונות: מערבי ואנגלי.

קורס מאמני כדורגל -

הספורט הלאומי של ישראל הוא כדורגל ורבים חולמים להיות חלק ממשחק זה. קורס מאמני כדורגל נועד להכשיר מאמני כדורגל בעלי ידע והבנה מעמיקה בגורמי הישג ושיטות אימון בכדורגל, בנוסף לטכניקות משחק רלוונטיות. המאמנים אשר יקבלו עם סיום הקורס תעודת מאמן כדורגל מוכרת יוכלו להשתלב בעבודה במוסדות חינוך פורמאליים ובלתי פורמאליים, להפעיל חוגים במתנ"ס או לפתוח קבוצות אימון כדורגל פרטיות.

קורס מדריכי רכיבת אופניים

- קורס מדריכי רכיבה על אופניים הינו קורס תיאורטי ומעשי המקנה ידע נרחב בעולם רכיבת האופניים החל מטכנאות אופניים, דרך טכניקות רכיבה לשטח ולכביש וכלה בעולם הרכיבה התחרותי בארץ ובעולם. הקורס להכשרת מדריכי רכיבה שם דגש על מדעי האימון הנכון ועל הקניית שיטות אימון והדרכה מתקדמות ומגוונות.

קורס טאי צ'י צ'י קונג

- צ'י קונג הינה אומנות תנועה סינית השמה דגש על טיפוח זרימת האנרגיה בגוף האדם (צ'י). התנועות האופייניות לצ'י קונג הינן רכות ועגולות ומדמות תנועות של חיות (נמר, עגור, קוף) תוך מתן דגש על נשימה נכונה כבמעין מדיטציה. קורס טאי צ'י הוא למעשה צ'י קונג המשלב אומנות לחימה. הטאי צ'י, בדומה לאומנויות לחימה סיניות נוספות לא שם דגש על כוח פיזי והפעלת שרירים כי אם על תנועת הגוף וזיהוי תנועת היריב. לימודי טאי צ'י ותרגול מתמשך משפר קואורדינציה, יציבה נכונה, זריזות, ריכוז והפגת מתח.

מדריכי חדר כושר

- קורס מדריכי חדר כושר מכשיר מדריכים מקצועיים ומיומנים הבקיאים בטכניקות עבודה במכשירים ובפעילות אירובית. על המדריכים להיות בעלי יכולת בניית תוכנית אישית למתאמנים והיכרות טובה עם גוף האדם והשפעות הספורט עליו. הלימודים בקורס מדריכי חדר כושר כוללים גם לימודי פיזיולוגיה ואנטומיה על מנת להבטיח עבודה נכונה השומרת על הגוף ומחזקת אותו מבלי לגרום נזק.

קורס מדריכי שחייה

- לימודי שחייה הינם חוויה אשר כמעט כל ילד עובר בחייו. מקצועיותו של המדריך או המורה לשחייה הינה הכרחית להקניית בטחונו של התלמיד ופיתוח מיומנות השחייה שלו. קורס מדריכי שחייה מקנה ידע תיאורטי ומעשי על עקרונות שחייה נכונה כמו גם עקרונות הדרכה ומכשיר מורים לשחייה מיומנים ומקצועיים המסוגלים להתמודד עם קבוצות ילדים הבאות ללמוד שחייה.

קורס סנפלינג -

קורס סנפלינג מקנה את הידע הדרוש לשם גלישה בטיחותית ונכונה ממצוקים. קורס סנפלינג מכשיר את בוגריו כגולשים מקצועיים, אשר יוכלו לעסוק בספורט אתגרי זה במסלולי טיול מדהימים ביופיים בארץ ובעולם. הלימודים בקורס סנפלינג כוללים תכנים כגון היכרות ראשונית עם ציוד הסנפלינג, בניית תחנות גלישה, טכניקות חבלים, תחנות טופ רופ, אבטחה, עגינה, נוהל "גולש אחרון", פתרון תקלות בזמן אמת וגלישה זוויתית. קבוצות הלימוד הינן קבוצות קטנות המבטיחות תשומת לב מקסימאלית לכל חניך בנפרד.

איפה אפשר ללמוד קורס ספורט ואתגרים בחיפה ובצפון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ספורט ואתגרים בחיפה ובצפון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?