קורס ספורט ואתגרים במרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס ספורט ואתגרים במרכז

פעילות גופנית הינה חלק מחיי היום יום של אנשים רבים, היא מומלצת ע"י הרופאים, עוזרת בשמירה על אורח חיים בריא ומשמשת גם כפעילות הפגתית המאפשר לפרוק חלק מהלחצים המלווים אותנו. אבל איך מתחילים לשמור על הכושר? התשובה היחידה היא פשוט להתחיל! למצוא מסגרת אשר תהפוך לחלק מלוח הזמנים השבועי ופשוט ללכת. ולא, לא חייבים ישר לרוץ, לשחות או להרים משקולות גם הליכה לטיולים, סנפלינג, צניחה חופשית ויוגה יכולים להגשים את המטרה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי ספורט ואתגרים בתל אביב ובמרכז:

כיום ידוע כי פעילות ספורטיבית הינה חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא ושמירה על בריאות הגוף והנפש. במסגרת התחום הרחב שמכונה ספורט ניתן למצוא מגוון פעילויות המתאימות לכל גיל.

חלק מהקורסים בתחום הספורט והאתגרים:

קורס נהיגת שטח -

קורס נהיגת שטח מכשיר מדריכים מקצועיים ומיומנים הבקיאים בנהיגת שטח נכונה ובטיחותית ומנוסים בתקלות הרכב וחילוצו. לימודי נהיגת שטח מקנים מקצוע המשלב אחריות, מקצוענות ובעיקר- הנאה. נהיגת שטח היא נהיגה בעלת עקרונות שונים מנהיגת הכביש המוכרת - גודל הרכב ותנאי השטח הקשים, מחייבים את נהג רכב השטח להיות בעל שליטה מוחלטת ברכב ובתפעולו על מנת לשמור על שלמות הרכב, ועל ביטחונו האישי. קורס נהיגת שטח מקנה מיומנויות הדרכה על מנת לאפשר לנהג רכב השטח להנחות טיולים ומסעות באופן מקצועי ויצירתי.


מדריכי חדר כושר -

קורס מדריכי חדר כושר מכשיר מדריכים מקצועיים ומיומנים הבקיאים בטכניקות עבודה במכשירים ובפעילות אירובית. על המדריכים להיות בעלי יכולת בניית תוכנית אישית למתאמנים והיכרות טובה עם גוף האדם והשפעות הספורט עליו. הלימודים בקורס מדריכי חדר כושר כוללים גם לימודי פיזיולוגיה ואנטומיה על מנת להבטיח עבודה נכונה השומרת על הגוף ומחזקת אותו מבלי לגרום נזק.

קורס יוגה -

היוגה אינה רק תרגול גופני כפי שרובנו מכירים אותה, היוגה היא דרך חיים הכוללת דרכי חשיבה, התנהגות ואמונה. קורס יוגה שם לו למטרה להכשיר מורים ליוגה המומחים בתרגול האטה יוגה, המאמינים בשילוב הגוף והנפש ובעלי יכולת הדרכה מקצועית. קורס מדריכי יוגה משלב לימודי פילוסופיה הודית יחד עם דיוק והבנה של טכניקת התרגול של היוגה, על זרמיה השונים.

קורס מדריכי רכיבת אופניים

- קורס מדריכי רכיבה על אופניים הינו קורס תיאורטי ומעשי המקנה ידע נרחב בעולם רכיבת האופניים החל מטכנאות אופניים, דרך טכניקות רכיבה לשטח ולכביש וכלה בעולם הרכיבה התחרותי בארץ ובעולם. הקורס להכשרת מדריכי רכיבה שם דגש על מדעי האימון הנכון ועל הקניית שיטות אימון והדרכה מתקדמות ומגוונות.

קורס טאי צ'י צ'י קונג

- צ'י קונג הינה אומנות תנועה סינית השמה דגש על טיפוח זרימת האנרגיה בגוף האדם (צ'י). התנועות האופייניות לצ'י קונג הינן רכות ועגולות ומדמות תנועות של חיות (נמר, עגור, קוף) תוך מתן דגש על נשימה נכונה כבמעין מדיטציה. קורס טאי צ'י הוא למעשה צ'י קונג המשלב אומנות לחימה. הטאי צ'י, בדומה לאומנויות לחימה סיניות נוספות לא שם דגש על כוח פיזי והפעלת שרירים כי אם על תנועת הגוף וזיהוי תנועת היריב. לימודי טאי צ'י ותרגול מתמשך משפר קואורדינציה, יציבה נכונה, זריזות, ריכוז והפגת מתח.

קורס מדריכי שחייה

- לימודי שחייה הינם חוויה אשר כמעט כל ילד עובר בחייו. מקצועיותו של המדריך או המורה לשחייה הינה הכרחית להקניית בטחונו של התלמיד ופיתוח מיומנות השחייה שלו. קורס מדריכי שחייה מקנה ידע תיאורטי ומעשי על עקרונות שחייה נכונה כמו גם עקרונות הדרכה ומכשיר מורים לשחייה מיומנים ומקצועיים המסוגלים להתמודד עם קבוצות ילדים הבאות ללמוד שחייה.

איפה אפשר ללמוד קורס ספורט ואתגרים במרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ספורט ואתגרים במרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?