קורס ספורט בי-ם ובדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס ספורט בי-ם ובדרום

פעילות גופנית הינה חלק מחיי היום יום של אנשים רבים, היא מומלצת ע"י הרופאים, עוזרת בשמירה על אורח חיים בריא ומשמשת גם כפעילות הפגתית המאפשר לפרוק חלק מהלחצים המלווים אותנו. אבל איך מתחילים לשמור על הכושר? התשובה היחידה היא פשוט להתחיל! למצוא מסגרת אשר תהפוך לחלק מלוח הזמנים השבועי ופשוט ללכת. ולא, לא חייבים ישר לרוץ, לשחות או להרים משקולות גם הליכה לטיולים, סנפלינג, צניחה חופשית ויוגה יכולים להגשים את המטרה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי ספורט ואתגרים בירושלים ובדרום:

כיום ידוע כי פעילות ספורטיבית הינה חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא ושמירה על בריאות הגוף והנפש. במסגרת התחום הרחב שמכונה ספורט ניתן למצוא מגוון פעילויות המתאימות לכל גיל.

חלק מהקורסים בתחום הספורט והאתגרים:
מדריכי חדר כושר -

קורס מדריכי חדר כושר מכשיר מדריכים מקצועיים ומיומנים הבקיאים בטכניקות עבודה במכשירים ובפעילות אירובית. על המדריכים להיות בעלי יכולת בניית תוכנית אישית למתאמנים והיכרות טובה עם גוף האדם והשפעות הספורט עליו. הלימודים בקורס מדריכי חדר כושר כוללים גם לימודי פיזיולוגיה ואנטומיה על מנת להבטיח עבודה נכונה השומרת על הגוף ומחזקת אותו מבלי לגרום נזק.

קורס שחיה -

קורס שחייה הינו קורס המיועד לכל הגילאים ומקנה את עקרונות השחייה הנכונה. קורס שחייה שם דגש על רכישת תנועות השחייה, שיפורן ושיפור בטחונו העצמי של השחיין במים. כאמור, קורס שחייה מיועד לכל הגילאים ולכל הרמות, החל מהגיל הרך ועד מבוגרים וקשישים. השחייה הינה ספורט המחזק את הכושר הגופני, הנשימה ושרירי הגוף ולכן מומלצת לסובלים מכאבי גב.

קורס מדריכי רכיבת אופניים

- קורס מדריכי רכיבה על אופניים הינו קורס תיאורטי ומעשי המקנה ידע נרחב בעולם רכיבת האופניים החל מטכנאות אופניים, דרך טכניקות רכיבה לשטח ולכביש וכלה בעולם הרכיבה התחרותי בארץ ובעולם. הקורס להכשרת מדריכי רכיבה שם דגש על מדעי האימון הנכון ועל הקניית שיטות אימון והדרכה מתקדמות ומגוונות.

קורס טאי צ'י צ'י קונג

- צ'י קונג הינה אומנות תנועה סינית השמה דגש על טיפוח זרימת האנרגיה בגוף האדם (צ'י). התנועות האופייניות לצ'י קונג הינן רכות ועגולות ומדמות תנועות של חיות (נמר, עגור, קוף) תוך מתן דגש על נשימה נכונה כבמעין מדיטציה. קורס טאי צ'י הוא למעשה צ'י קונג המשלב אומנות לחימה. הטאי צ'י, בדומה לאומנויות לחימה סיניות נוספות לא שם דגש על כוח פיזי והפעלת שרירים כי אם על תנועת הגוף וזיהוי תנועת היריב. לימודי טאי צ'י ותרגול מתמשך משפר קואורדינציה, יציבה נכונה, זריזות, ריכוז והפגת מתח.

קורס רכיבה על סוסים

- רכיבה על סוסים הינה ספורט פופולארי, בעל מטרות רבות ומגוונות החל מרכיבה חוויתית, דרך רכיבה תחרותית וכלה ברכיבה טיפולית. מדריכי הרכיבה, כפי שמוכשרים בקורס רכיבה, מוסמכים להקנות ולתרגל עקרונות רכיבה בשני סגנונות: מערבי ואנגלי.

קורס מאמני כדורסל -

קורס מאמני כדורסל מאפשר למשתתפים בו להפוך לחלק מהמשחק ולהפסיק להיות רק הצופים מהצד שצועקים על הטלוויזיה. קורס מאמני כדורסל מכשיר מאמנים מקצועיים בעלי יכולות גבוהות, הוא נועד להכשיר מאמנים לקבוצות בוגרים, בעלי ידע והבנה מעמיקה בגורמי הישג ושיטות אימון בענף הכדורסל, בנוסף לטכניקות משחק רלוונטיות. המאמנים יוכלו להשתלב בעבודה במוסדות חינוך פורמאליים ובלתי פורמאליים, להפעיל חוגים במתנ"ס או לפתוח קבוצות אימון כדורסל פרטיות.

איפה אפשר ללמוד קורס ספורט בי-ם ובדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ספורט בי-ם ובדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?