קורס ספורט ואתגרים בב"ש

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס ספורט ואתגרים בב"ש

פעילות גופנית הינה חלק מחיי היום יום של אנשים רבים, היא מומלצת ע"י הרופאים, עוזרת בשמירה על אורח חיים בריא ומשמשת גם כפעילות הפגתית המאפשר לפרוק חלק מהלחצים המלווים אותנו. אבל איך מתחילים לשמור על הכושר? התשובה היחידה היא פשוט להתחיל קורס בריאות וכושר בבאר שבע, למצוא מסגרת אשר תהפוך לחלק מלוח הזמנים השבועי ופשוט ללכת.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודים בבאר שבע - אווירה חברתית תוססת

בירת הנגב ידועה גם בתור הבירה המוזיקלית החדשה של ישראל, ובעיר פועלים מספר רב של מועדונים, פאבים, ואתרי תרבות. להקות צעירות רבות החלו את דרכן בבאר שבע, ומדי ערב הסטודנטים של מסלולי הלימוד השונים יכולים לבחור מבין מגוון רחב של אירועים תרבותיים המתקיימים בעיר.

חלק מהקורסים בתחום הספורט והאתגרים בבאר שבע:

קורס רכיבה

- קורס רכיבה בבאר שבע מכשיר מדריכי רכיבה, המיומנים באילוף סוסים והקניית מיומנויות רכיבה. הקורס להכשרת מדריכי רכיבה שם דגש על תקשורת מקסימאלית עם הסוס והבנת תנועות גופו של הסוס כמו גם על פיתוח מיומנויות הדרכה. רכיבה על סוסים הינה ספורט פופולארי, בעל מטרות רבות ומגוונות החל מרכיבה מהנה, דרך רכיבה תחרותית וכלה ברכיבה טיפולית. מדריכי הרכיבה מוסמכים להקנות ולתרגל עקרונות רכיבה בשני סגנונות: מערבי ואנגלי.

קורס מדריכי רכיבת אופניים בבאר שבע

- קורס מדריכי רכיבה על אופניים הינו קורס תיאורטי ומעשי המקנה ידע נרחב בעולם רכיבת האופניים החל מטכנאות אופניים, דרך טכניקות רכיבה לשטח ולכביש וכלה בעולם הרכיבה התחרותי בארץ ובעולם. הקורס להכשרת מדריכי רכיבה שם דגש על מדעי האימון הנכון ועל הקניית שיטות אימון והדרכה מתקדמות ומגוונות.

קורס מדריכי שחייה

- לימודי שחייה בבאר שבע הינם חוויה אשר כמעט כל ילד עובר בחייו. מקצועיותו של המדריך או המורה לשחייה הינה הכרחית להקניית בטחונו של התלמיד ופיתוח מיומנות השחייה שלו. קורס מדריכי שחייה מקנה ידע תיאורטי ומעשי על עקרונות שחייה נכונה כמו גם עקרונות הדרכה ומכשיר מורים לשחייה מיומנים ומקצועיים המסוגלים להתמודד עם קבוצות ילדים הבאות ללמוד שחייה.

קורס יוגה בבאר שבע

- היוגה אינה רק תרגול גופני כפי שרובנו מכירים אותה, היוגה היא דרך חיים הכוללת דרכי חשיבה, התנהגות ואמונה. קורס יוגה שם לו למטרה להכשיר מורים ליוגה המומחים בתרגול האטה יוגה, המאמינים בשילוב הגוף והנפש ובעלי יכולת הדרכה מקצועית. קורס מדריכי יוגה משלב לימודי פילוסופיה הודית יחד עם דיוק והבנה של טכניקת התרגול של היוגה, על זרמיה השונים.

קורס שחיה

- קורס שחייה בבאר שבע הינו קורס המיועד לכל הגילאים ומקנה את עקרונות השחייה הנכונה. קורס שחייה שם דגש על רכישת תנועות השחייה, שיפורן ושיפור בטחונו העצמי של השחיין במים. כאמור, קורס שחייה מיועד לכל הגילאים ולכל הרמות, החל מהגיל הרך ועד מבוגרים וקשישים. השחייה הינה ספורט המחזק את הכושר הגופני, הנשימה ושרירי הגוף ולכן מומלצת לסובלים מכאבי גב.

איפה אפשר ללמוד קורס ספורט ואתגרים בב"ש?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ספורט ואתגרים בב"ש
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?