קורס ניהול וחשבונאות בת"א

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס ניהול וחשבונאות בת"א

קורסים בתחום הניהול, השיווק, הנהלת החשבונות והמזכירות הינם קורסים מבוקשים המספקים ידע, כלים ושיטות עבודה מקצועיות למגוון תפקידי מפתח בארגונים, חברות ותעשייה. מזכירות, חשבי שכר, יועצי מס, מנהלי משאבי אנוש ועוד רבים אינם עובדים זוטרים בארגונים ועל כתפיהם מונחת אחריות רבה הדורשת מהם עבודה מקצועית. עמוד זה מרכז מוסדות לימוד המציעים קורסים איכותיים בתחום הניהול, השיווק, המזכירות והחשבונאות בתל אביב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי ניהול שיווק וחשבונאות בתל אביב:

ישנם לא מעט תפקידים הנקשרים לתחום המזכירות, השיווק, הניהול או החשבונאות, תפקידים אלו מרכזים ידע רב ואחריות כבדה. ההתפתחות וההתמקצעות של ארגונים רבים הביאה את מוסדות הלימוד לפתוח קורסים המכשירים את אותם העובדים לתפקידם באופן מקצועי.

חלק מהקורסים בתחום השיווק, מזכירות וחשבונאות:

קורס הכשרת דירקטורים

- קורס הכשרת דירקטורים שם לו למטרה להפגיש את חברי הדירקטוריון עם סוגיות אשר עלולות לצוץ בעת מילוי תפקידם, תוך מתן כלים ופתרונות להתנהלות מקצועית בתחום העסקי והציבורי. חברי דירקטוריון, הם האחראים על פיתוח וניהול החברה או הארגון בהם הם עובדים. קורס הכשרת דירקטורים נותן בידיהם כלים לגיבוש אסטרטגיות וקבלת החלטות תוך שמירה על אובייקטיביות והתמודדות עם סיטואציות של ניגודי אינטרסים. בנוסף, מקנה הקורס ידע במערכות ארגוניות, כלכליות ושיווקיות.

קורס ניהול והפקת אירועים

- קורס ניהול והפקת אירועים מקנה כלים לפיתוח חשיבה יצירתית וחדשנית בשילוב מיומנויות ארגון וניהול נכונות. הקורס מלמד כיצד ניתן לתכנן, לארגן, להפיק ולשווק אירוע באופן מקצועי ומאורגן, מבלי לפגוע בחוויות האירוע. הפקת אירועים הינה תחום עיסוק אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות וקורס ניהול והפקת אירועים עונה על הדרישה לאנשי מקצוע ומשלב תכנים מעולמות תוכן שונים כגון פרסום, לוגיסטיקה, הסעדה ומולטימדיה על מנת לצור אירוע בלתי נשכח כל פעם מחדש.

קורס מזכירה רפואית

- המזכירה הרפואית הינה דמות בעלת חשיבות רבה לתפעול שוטף ותקין של מערכת ארגוני הבריאות. קורס למזכירות רפואית מקנה למשתתפים בו תכנים ומושגים מעולם הרפואה, ניהול מקצועי של משרד ממוחשב בדגש על יחידה רפואית ולהדגיש את חשיבותה של תודעת השירות. על המזכירה הרפואית לרכזת את התחום הארגוני-מינהלי של מוסדות הבריאות השונים, לספק שירות ותמיכה לחולה ומשפחתו ולתווך בינו לבין הצוות המקצועי. במסגרת עבודתה נחשפת המזכירה הרפואית לפרטים אישיים אודות מצבו הבריאותי של החולה ומחויבת לשמור על סודיות ודיסקרטיות. מזכירות רפואית הינו מקצוע מעניין ומאתגר בעל דרגת חשיבות ראשונה במעלה.

תל אביב - תחבורה ללא הפסקה

בעיר תל אביב ישנו מגוון רחב של אמצעי תחבורה, כאשר העיקרי בהם הוא מערך אוטובוסים משוכלל, אשר מגיע לכל חלקי העיר וגם לפרבריה. סטודנטים רבים כלל אינם מתגוררים בעיר עצמה, אלא בערים השכנות כמו רמת גן, גבעתיים או ראשון לציון, ומדי יום נוסעים בתחבורה הציבורית אל מוסד הלימודים. מלבד האוטובוס, בתל אביב ישנן רכבות המגיעות לכל חלקי הארץ, מבאר שבע בדרום, דרך כפר סבא במזרח, ועד נהרייה ועכו הרחוקות בצפון.

איפה אפשר ללמוד קורס ניהול וחשבונאות בת"א?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול וחשבונאות בת"א
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?