קורס ניהול וחשבונאות במרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס ניהול וחשבונאות במרכז

קורסים בתחום הניהול, השיווק, הנהלת החשבונות והמזכירות הינם קורסים מבוקשים המספקים ידע, כלים ושיטות עבודה מקצועיות למגוון תפקידי מפתח באירגונים, חברות ותעשייה. מזכירות, חשבי שכר, יועצי מס, מנהלי משאבי אנוש ועוד רבים אינם עובדים זוטרים באירגונים ועל כתפיהם מונחת אחריות רבה הדורשת מהם עבודה מקצועית. עמוד זה מרכז מוסדות לימוד המציעים קורסים איכותיים בתחום הניהול, השיווק, המזכירות והחשבונאות במרכז הארץ.  

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי ניהול שיווק וחשבונאות בתל אביב ובמרכז:

ישנם לא מעט תפקידים הנקשרים לתחום המזכירות, השיווק, הניהול או החשבונאות, תפקידים אלו מרכזים ידע רב ואחריות כבדה. ההתפתחות וההתמקצעות של ארגונים רבים הביאה את מוסדות הלימוד לפתוח קורסים המכשירים את אותם העובדים לתפקידם באופן מקצועי.  

חלק מהקורסים בתחום השיווק, מזכירות וחשבונאות:

קורס הנהלת חשבונות -

הנהלת החשבונות מהווה את הבסיס לכל מקצועות החשבונאות באשר הם, וכיום אין בית עסק אשר יכול להתנהל ללא מנהל חשבונות צמוד. קורס הנהלת חשבונות מכשיר מנהלי חשבונות ברמות הסמכה שונות ומקנה מקצוע מבוקש. הנהלת חשבונות מאפשרת מעקב, פיקוח בקרה וצפי אחר ההוצאות וההכנסות של בתי עסק וחברות קטנות כגדולות. 

קורס מזכירה רפואית -

המזכירה הרפואית הינה דמות בעלת חשיבות רבה לתפעול שוטף ותקין של מערכת ארגוני הבריאות. קורס למזכירות רפואית מקנה למשתתפים בו תכנים ומושגים מעולם הרפואה, ניהול מקצועי של משרד ממוחשב בדגש על יחידה רפואית ולהדגיש את חשיבותה של תודעת השירות. על המזכירה הרפואית לרכזת את התחום הארגוני-מינהלי של מוסדות הבריאות השונים, לספק שירות ותמיכה לחולה ומשפחתו ולתווך בינו לבין הצוות המקצועי. במסגרת עבודתה נחשפת המזכירה הרפואית לפרטים אישיים אודות מצבו הבריאותי של החולה ומחויבת לשמור על סודיות ודיסקרטיות. מזכירות רפואית הינו מקצוע מעניין ומאתגר בעל דרגת חשיבות ראשונה במעלה.

קורס ניהול משאבי אנוש -

הגורם האנושי הוא הגורם החשוב בכל ארגון ועליו מופדק מנהל משאבי האנוש. קורס ניהול משאבי אנוש מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הנדרש על מנת לבצע ניהול נכון של כוח האדם תוך הבנת השינויים הארגוניים לעומקם, כתנאי מפתח להצלחתו של כל שינוי ארגוני באשר הוא. במסגרת התפקיד על מנהל משאבי האנוש מוטל האחריות לדאוג לגיוסם, הכשרתם ומקצועיותם של העובדים בארגון תוך פיתוח מתמיד על ההון האנושי ותגמולם בהתאם. הקורס שם דגש על  שינויים כלכליים ותפיסתיים בעקבותיהם נאלצים מקומות תעסוקה רבים לבצע שינויים ארגוניים נרחבים המצריכים הסתגלות מחדש של כל הגורמים במערכת.

קורס חשבי שכר

- חשב השכר מופקד על הכנת המשכורות של העובדים בחברה. כיוון שחלק משמעותי מהוצאותיהן של חברות נגזר ממשכורות העובדים, לחשב השכר תפקיד מפתח בחברה ועל כתפיו מונחת אחריות רבה. קורס חשבי שכר מקנה ידע נרחב בכל הקשור להכנת משכורות ומקנה כלים מקצועיים חדשים לשם ביצוע החשבות.

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה

- קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה משלב קניינות נכונה וניהול לוגיסטי ברמה גבוהה. הקורס מכשיר את המשתתפים למילוי תפקיד ניהולי בתחום הרכש והלוגיסטיקה באופן מקצועי. ניהול רכש כולל אחריות על כל שלבי שרשרת ההספקה בארגון, וכיום כאשר המסחר הפך גלובלי, אמצעי השינוע והתובלה השתנו והתחרות בין החברות גדלה ישנם קריטריונים רבים בהם צריך מנהל רכש להתחשב בעת מילוי תפקידו. קורס ניהול רכש מקנה ידע תיאורטי ומעשי בתחומי הרכש תוך דגש על ראייה ארגונית רחבה.

קורס הכשרת דירקטורים -

קורס הכשרת דירקטורים שם לו למטרה להפגיש את חברי הדירקטוריון עם סוגיות אשר עלולות לצוץ בעת מילוי תפקידם, תוך מתן כלים ופתרונות להתנהלות מקצועית בתחום העסקי והציבורי. חברי דירקטוריון, הם האחראים על פיתוח וניהול החברה או הארגון בהם הם עובדים. קורס הכשרת דירקטורים נותן בידיהם כלים לגיבוש אסטרטגיות וקבלת החלטות תוך שמירה על אובייקטיביות והתמודדות עם סיטואציות של ניגודי אינטרסים. בנוסף, מקנה הקורס ידע במערכות ארגוניות, כלכליות ושיווקיות.

איפה אפשר ללמוד קורס ניהול וחשבונאות במרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול וחשבונאות במרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?