קורס ניהול וחשבונאות בחיפה

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס ניהול וחשבונאות בחיפה

העיר חיפה הינה אחת מהערים היפות בארץ. לאחרונה תופסת חיפה תנופת פיתוח ושיקום ומתגלה כעיר תוססת המקיימת אירועי תרבות גדולים, פינות חמד מקסימות וייחודיות כגני הבהאיים ושלל אטרקציות נוספות. בעיר שוכנים מספר מוסדות אקדמיים בעלי שם עולמי, המציעים קורסי ניהול וחשבונאות במגוון עשיר של מסלולים עדכניים.
אז כמו שאומר השיר: "איפא? בחיפו!"

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי ניהול וחשבונאות - חיפה

חיפה היא עיר גדולה ומרכזית בישראל המרכזת בתוכה מספר לא קטן של מכללות ומכונים. העיר חיפה נמצאת כיום בתנופה אקדמית, כאשר במקביל לשיפוץ ושיפור פני הקמפוס האוניברסיטאי הקיים, נבנה "קמפוס הנמל" בעיר התחתית, קמפוס שעתיד להיות לב ליבו של אזור סטודנטיאלי תוסס.

חלק מהקורסים בתחום השיווק, מזכירות וחשבונאות:

קורס ייעוץ מס

- ייעוץ מס הינו מקצוע בעל חשיבות מרבית עקב השינויים והרפורמות הרבים שחלו בארץ בתחום הפיננסיים והמיסים בשנים האחרונות. קורס ייעוץ מס מכשיר יועצי מס אשר אמונים על ייעוץ בנושאי החשבונאות בחברות, ארגונים ובתי עסק ומייצג אותם אל מול שלטונות המס. בעקבות הדרישה הגוברת ליועצי מס מיומנים הפך מקצוע זה למקצוע מבוקש המבטיח השתלבות בשוק העבודה.

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה

- קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה משלב קניינות נכונה וניהול לוגיסטי ברמה גבוהה. הקורס מכשיר את המשתתפים למילוי תפקיד ניהולי בתחום הרכש והלוגיסטיקה באופן מקצועי. ניהול רכש כולל אחריות על כל שלבי שרשרת ההספקה בארגון, וכיום כאשר המסחר הפך גלובלי, אמצעי השינוע והתובלה השתנו והתחרות בין החברות גדלה ישנם קריטריונים רבים בהם צריך מנהל רכש להתחשב בעת מילוי תפקידו. קורס ניהול רכש מקנה ידע תיאורטי ומעשי בתחומי הרכש תוך דגש על ראייה ארגונית רחבה.

קורס מזכירה רפואית

- המזכירה הרפואית הינה דמות בעלת חשיבות רבה לתפעול שוטף ותקין של מערכת ארגוני הבריאות. קורס למזכירות רפואית מקנה למשתתפים בו תכנים ומושגים מעולם הרפואה, ניהול מקצועי של משרד ממוחשב בדגש על יחידה רפואית ולהדגיש את חשיבותה של תודעת השירות. על המזכירה הרפואית לרכזת את התחום הארגוני-מינהלי של מוסדות הבריאות השונים, לספק שירות ותמיכה לחולה ומשפחתו ולתווך בינו לבין הצוות המקצועי. במסגרת עבודתה נחשפת המזכירה הרפואית לפרטים אישיים אודות מצבו הבריאותי של החולה ומחויבת לשמור על סודיות ודיסקרטיות. מזכירות רפואית הינו מקצוע מעניין ומאתגר בעל דרגת חשיבות ראשונה במעלה.

קורסי ניהול וחשבונאות בחיפה - תחבורה ציבורית

התחבורה הציבורית המובילה לחיפה וממנה וכן בתוך העיר עצמה היא אחת מהטובות בישראל. קווי רכבת סדירים אליהם מגיעים אוטובוסים רבים ישרתו את הסטודנטים החוזרים לביתם בסופי השבוע ובחגים כשבעיר עצמה יעלו אותם הסטודנטים על האוטובוסים וה"שכונתיות" אשר ייקחו אותם לכל שכונה ואזור בחיפה. חשוב לציין כי חיפה היא העיר היחידה בה פועלים באופן סדיר קווי אוטובוס בשבת. יתרון נוסף של העיר חיפה הוא כרטיס חופשי סמסטריאלי מיוחד לסטודנטים, אשר מקנה להם הנחה ניכרת באוטובוסים.

איפה אפשר ללמוד קורס ניהול וחשבונאות בחיפה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול וחשבונאות בחיפה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?