קורסי מחשבים בנתניה

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורסי מחשבים בנתניה

נתניה היא אחת הערים היפות בארץ, ומיקומה במרכז ישראל מבטיח נגישות רבה לכל האזורים במדינה. העיר נתניה ממוקמת בלב השרון, על שפתה של רצועת ים יפה במיוחד, ומציעה לצד נופים מרהיבים גם מרכזי תעשייה, אזורי בילוי ופנאי, וקורסי מחשבים והייטק במגוון מסלולים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי מחשבים בנתניה:

עולם המחשבים והייטק הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, אנו לומדים דרך תוכנות מחשב, צופים בתוכניות טלויזיה דרך המחשב, מחפשים מידע, מתעדכנים בחדשות, מדברים ויוצרים קשר עם חברים ואפילו מזמינים אוכל ועורכים קניות דרך המחשב והאינטרנט. הקורסים הרבים המוצעים בתחום זה מיועדים לאנשי מקצוע ולקהל הרחב.

קורס אינטרנט

- קורס אינטרנט בנתניה מקנה את כל הידע המעשי הנדרש על מנת לגלוש באינטרנט, לכתוב אי מיילים ולנהל צ'טים. קורס אינטרנט מאפשר לכל אחד ואחד מאיתנו להיות חשוף לכמות האינפורמציה העצומה והמרתקת אשר נמצאת ברשת, בקלות וביעילות.

קורס פוטושופ בנתניה

- photoshop הינה אחת התוכנות השימושיות ביותר בתחום האומנות הוויזואלית, תוכנה המשמשת ככלי עבודה לגרפיקאים וצלמים. מטרותיו של קורס פוטושופ הן להקנות כלים לשימוש מקצועי ויצירתי בתוכנה ובכלים שהיא מציעה, תוך ניצול מקסימאלי של האופציות העומדות בפנינו.

קורס טכנאי PC

- כיום, כאשר בכל בית ובכל בית עסק ישנו לפחות מחשב אישי אחד, ישנו ביקוש רב לטכנאי מחשבים אישיים. קורס טכנאי PC בנתניה מכשיר את בוגריו כטכנאי שירות מקצועיים בתחום המחשבים האישיים ורשתות תקשורת ומאפשר להם לתקן, לתחזק ולשדרג מחשבים אישיים. טכנאי מחשבים מקצועיים הינם אנשי מקצוע מיומנים בהתקנת חומרה, בתמיכה במערכות הפעלה ובהבנת עקרונות הרשת הביתית והארגונית על מנת לפתור בעיות במהירות וביעילות.

קורס MCPD בנתניה

- קורס MCPD מהווה הכנה לבחינות ההסמכה לתואר MCPD מבית מייקרוסופט, אחד מהתארים המבוקשים ביותר בתעשיית ההייטק ותואר המהווה את ההסמכה הבכירה ביותר בתחום. הקורס מכשיר מפתחי תוכנה מוסמכים המומחים בפריסה וניהול של פתרונות עסקיים בארגון והוא מקנה את הכלים והמיומנות לשימוש בטכנולוגיות כגון 2008 Visual Studio ו NET 3.5 של microsoft. בוגרי הקורס מוסמכים בתואר Microsoft Certified Professional Developer.

ק

ורס בקרים מתוכנתים

- קורס בקרים מתוכנתים בנתניה מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם בנייה ותפעול של בקר מתוכנת. קורס PLC שם דגש על ההתפתחויות הטכנולוגיות של הבקר המתוכנת ושילובו בתחומי התעשייה השונים. הבקר המתוכנת הינו החלק המהותי ביותר בבקרה התעשייתית המודרנית ויתרונותיו הינם שהוא אינו מצריך התערבות יד אדם, כך שהוא חוסך רבות בעלויות הארגון. הקורס לבקרים מתוכנים מקנה ידע בחומרה ושפת התכנות של הבקר, ומדגים כיצד לשלב את הבקר המתוכנת בתעשייה.

אתרי תיירות - קורסי מחשבים והייטק בנתניה

העיר ידועה בתור בירת התיירות של השרון, ובתור שכזו מציעה אתרי תיירות ונופש רבים לבוחרים ללמוד בה. נוסף על חוף הים הקסום בעיר, יש בה אמפיתיאטרון אשר פונה לים ומארח מופעי תרבות מגוונים, שמורת אירוסים מרהיבה ביופייה בעת הפריחה, מוזיאונים שונים דוגמת מוזיאון בית הגדודים ומוזיאון תל מונד, אתר חפירות ארכיאולוגי ובו שקמה עתיקה בת 10,000 שנים, ועוד. אתר תיירותי נוסף הוא מתחם הקניות הגדול בכניסה לעיר, ובו החנות איקאה.

איפה אפשר ללמוד קורסי מחשבים בנתניה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסי מחשבים בנתניה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?