קורס טיפול ואימון בדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס טיפול ואימון בדרום

כשחושבים על הדרום מדמיינים בדרך כלל את כביש הערבה, חולות שלא נגמרים ומידי פעם גמל - ממש ישראל של פעם.... אבל כיום הפך דרום הארץ לאזור שוקק חיים אשר מתפתח במהירות במספר תחומים. עמוד זה מרכז את כל מסלולי הלימוד בתחום הטיפול, האימון והגישור, וכן את מוסדות הלימוד בתחום זה באזור הדרום.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס גישור, קורס אימון, קורס טיפול באומנות, קורס הידרותרפיה, קורס הנחיית קבוצות וקורסים רבים נוספים הינם חלק מהקורסים המבוקשים ביותר בארץ. הקורסים כולם עוסקים ביכולתו של היחיד לתמוך בסובבים אותו במגוון נושאים תוך שימוש ביכולות אישיות, כלים מעולם תוכן שאליו יכול המטופל להתחבר והרבה תמיכה, חום והדרכה. עמוד זה מרכז ממוסדות לימוד המציעים קורסים בתחום האימון, הגישור והטיפול בדרום הארץ.

קורסי טיפול אימון וגישור בדרום:
קורסים בתחום הטיפול, הגישור והאימון הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים ביותר. שלושת תחומים אלו מרכזים מגוון רחב של קורסים המתאימים כמעט לכל אחד, בין אם היחיד מחפש קורס להעשרה עצמית ובין אם מטרתו הינה הסבה מקצועית.

קורס הכשרת מאמנים (קואצ'ינג) - קורס אימון coaching בדרום, מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לשם הכשרת מאמנים אישיים ועסקיים. לימודי הקואצ'ינג מספקים מידע על מהו מאמן טוב וכיצד להביא את המתאמן להסיר את החסמים אשר מעכבים אותו ולהשיג את מטרותיו בחיים. קורס הכשרת מאמנים מכשיר מאמנים אשר יוכלו להנחות את המתאמנים בזיהוי המטרות והיעדים שלהם בחיים, ולהביא אותם לכדי פעולה להשגתם. יסודות האימון, כפי שנלמדים בקורס, הינם ברי יישום בכל תחומי החיים כגון התחום המקצועי, המשפחתי , הזוגי והתחום החברתי, ומובילים להגשמה ומימוש עצמי.

קורס פסיכודרמה בדרום - פסיכודרמה היא כלי טיפול לפיתוח אישי ומקצועי המתבסס על משחק וחילופי תפקידים. קורס פסיכודרמה מכשיר את בוגריו בהדרכת קבוצות פסיכודרמה באופן מיומן, מקצועי ותומך. השימוש בפסיכודרמה מאפשר תקשורת והבעה באמצעים בלתי מילויים כמשחק, אשר מקלים על אופי ההתמודדות עם סיטואציות קשות ומביכות בחיינו. לימודי פסיכודרמה כולל העלאת תכנים אמיתיים ודמיוניים באמצעות הבעה ספונטאנית, ללא מגבלות ובתמיכה מלאה של הקבוצה.

קורס גינון טיפולי - גינון טיפולי הינו תחום חדש יחסית אשר שם דגש על תהליך הגינון כתהליך המאפשר תחושת מסוגלות תוך שמירה על סדר יום ותוכנית עבודה. תרפיה באמצעות גינון, כפי שנלמדת בקורס גינון טיפולי בדרום, נמצאת בשימוש במסגרות ואוכלוסיות כגון נפגעי סמים, אסירים וכלואים, קשישים, ילדים בעלי הפרעות התנהגות, חולי נפש, אוטיסטים ומפגרים. הקרבה לטבע ולצמחים, כמו גם פעולות הגינון משפרת את איכות חייו של המטופל הן פיזית והן נפשית.

קורס גישור בדרום - גישור הינה דרך ליישוב סכסוכים ומחלוקות בכל תחומי החיים. קורס גישור הינו קורס מבוקש המקנה כלים שימושיים למגוון בעלי מקצוע, ובפרט ניהול משא ומתן ופתרון קונפליקטים מחוץ למערכת בתי המשפט. הלימודים בקורס גישור מיועדים לא רק לאנשים המעוניינים להיות מגשרים אלא גם לאנשי מקצוע אחרים אשר יכולים להשתמש בכלי הגישור לצורך עבודתם. הקורס מספק כלי יישומי וגישה חדשה לחיים, אשר יכולה לעזור בכל תחום ולתרום למגוון אנשי מקצוע.

 

איפה אפשר ללמוד קורס טיפול ואימון בדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיפול ואימון בדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?