קורס טיפול ואימון בת"א

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס טיפול ואימון בת"א

"על גגות תל אביב משהו קורה הלילה..." אח תל אביב.. נראה ששם תמיד קורה משהו ואם אתם רוצים להיות במרכז העניינים אז תל אביב היא העיר בשבילכם! העיר תל אביב היא מרכז האופנה, הכלכלה, המסחר, הבילוי ובעצם - מה לא?? מוסדות לימוד רבים קבעו את מקום מושבם בעיר, ומציעים מגוון רחב של קורסי טיפול, אימון וגישור.

אם אתם מתחברים למקצועות הטיפול, האימון והגישור, דעו כי מדובר במגוון עיסוקים מרתקים המעניקים לעוסקים בהם אתגר, עניין וסיפוק רב. המדובר בתחומים אשר יוצרים מרחב טיפולי עוצמתי המאפשר התבוננות, מודעות, התפתחות ויצירתו של שינוי מתוך מקום פנימי, עוצמתי, שאינו תלוי בשום גורם חיצוני, אלא באדם בלבד, ואתם אלה אשר הולכים בנתיב זה, יד ביד, ביחד עם המטופל.

הבוחרים לעסוק בתחומים הללו מביאים עימם מגוון יכולות: יכולת הקשבה אינסופית, היכולת לקבל דעות או אמונות אחרות ושונות מבלי לבקר או להיות שיפוטיים, היכולת לפרגן ולעודד גם על ההצלחות הקטנות, היכולת להאיר זרקור על החוזקות, היכולת לעורר מוטיבציה ולהניע קדימה. אם אתם רואים עצמכם עושים את הללו, קורסי אימון, טיפול וגישור בתל אביב, אשר יעניקו לכם את הידע, המיומנויות וארגז הכלים הדרוש לתפקוד המוצלח ביותר, מיועדים בדיוק לכם.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

תל אביב - יתרונות רבים בעיר אחת

הריכוז הגדול של מוסדות הלימוד בעיר גורם להתפתחות והשתפרות מתמדת של הקורסים ותוכניות הלימוד. התחרות על לב הסטודנט גוברת ולאורהה מציעים המכונים והמכללות מלגות אטרקטיביות, סיוע בהשמה, תרגול מעשי, קמפוסים מאובזרים ותוכניות לימוד ברמה גבוהה. כמו כן, באופן יחסי, קל למצוא בתל אביב משרות סטודנטים אשר ניתן לשלב עם הלימודים ולשלם בעזרתן את עלות המחייה הגבוהה. המשרות נעות ממלצרות וזבנות דרך פרויקטים עצמאיים כגון שמירה על כלבים ומכירת סנדוויצ'ים ועד למשרות בתחום התקשורת, השיווק, הפרסום והיי-טק.

קורס הנחיית קבוצות בתל אביב

- לקבוצה ישנה השפעה מכרעת על היחיד ובהשפעה זו ניתן להשתמש על מנת ליצור העצמה אישית והבנה עמוקה של היחיד את עצמו. למנחה הקבוצה חשיבות עליונה בתפקוד תקין של הקבוצה באופן שיאפשר תקשורת בין אישית והעצמה אישית. קורס הנחיית קבוצות מקנה מיומנויות הנחייה ופיתוח סגנון הנחייה אישי תוך הבנה מעמיקה בתהליכים קבוצתיים. הקורס מספק בסיס תיאורטי ומעשי להתמודדות עם תהליכים בקבוצה כמנחה.

קורס איתור וטיפול בלקויות למידה בתל אביב

- השכיחות של בעיית לקויות הלמידה, הפרעות הקשב והריכוז וקשיי הסתגלות והתנהגות עולה מאד בשנים האחרונות וילדים, הורים ומחנכים רבים מתמודדים איתן ועם השלכותיהן באופן יום יומי. התופעות מקשות על השתלבותם של ילדים במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית ובמסגרות חברתיות. ההתמודדות עם הבעיות אינה קלה ובמקרים רבים מוצאים עצמם ההורים והמורים חסרי אונים, ללא כלים וידע המאפשרים מתן עזרה לילד.

קורס הוראה מתקנת בתל אביב

 - קורס הוראה מתקנת בתל אביב מכשיר את המשתתפים בהוראת כתיבה, קריאה וחשבון לילדים ובוגרים בעלי לקויות למידה שונות. הקורס מקנה ידע עיוני וכלים פרקטיים במגוון נושאים כאסטרטגיות למידה, שיטות מדידה והערכה של יכולת לימודית, דרכי טיפול בהתנגדויות וכדומה, מה שמאפשר הבנה מעמיקה של הלקויות השונות ובחירת הדרך הנכונה והמתאימה להתמודד איתן, לתמוך בתלמיד ולקדמו אל עבר מימוש מלא של הפוטנציאל הטמון בו.

קורס גינון טיפולי בתל אביב 

- גינון טיפולי הינו תחום חדש יחסית אשר שם דגש על תהליך הגינון כתהליך המאפשר תחושת מסוגלות תוך שמירה על סדר יום ותוכנית עבודה. תרפיה באמצעות גינון, כפי שנלמדת בקורס גינון טיפולי בתל אביב, נמצאת בשימוש במסגרות ואוכלוסיות כגון נפגעי סמים, אסירים וכלואים, קשישים, ילדים בעלי הפרעות התנהגות, חולי נפש, אוטיסטים ומפגרים. הקרבה לטבע ולצמחים, כמו גם פעולות הגינון משפרת את איכות חייו של המטופל הן פיזית והן נפשית.

קורס אימון אישי בתל אביב

- אימון אישי הוא תהליך עוצמתי ואינטנסיבי אשר שם דגש על ה"איך" ולא על ה"למה", אשר פניו לעבר העתיד תוך התבוננות על ההווה. מהותו חשיפת החוזקות הטמונות באדם והצפה שלהן לשם הגשמת יעדים, מטרות וחלומות, תוך יצירת של תוכנית עבודה ומשימות להוצאתה לכדי מימוש. במהלך האימון מתמקדים בתחום חיים אחד - זוגיות, קריירה, ירידה במשקל ועוד.

קורסי רפואה משלימה ועיסוי בתל אביב

איפה אפשר ללמוד קורס טיפול ואימון בת"א?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיפול ואימון בת"א
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?