קורס טיפול ואימון בשרון

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס טיפול ואימון בשרון

באזור כפר סבא ורעננה ישנם מוסדות אקדמיים רבים, המציעים קורסי טיפול, אימון וגישור בקשת עשירה של מסלולי לימוד. המגוון הרחב מאפשר לכל אדם למצוא את תחום ההתמחות המתאים לו ביותר, ולרכוש את הכלים המקצועיים הנחוצים לשם השתלבות במגוון רחב של מקומות תעסוקה מאתגרים ומתגמלים בשרון.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

יתרונות לסטודנטים - קורסי טיפול, אימון וגישור בשרון

מדי יום לומדים במכללות השונות באזור כפר סבא ורעננה אלפי סטודנטים, אשר נהנים מקשת עשירה של מסלולים. בשל המיקום של אזור השרון במרכז הארץ, חבל ארץ זה נגיש במיוחד מבחינה תחבורתית ומאפשר לגור בקרבת מקום. בנוסף, רבים מהסטודנטים בוחרים להישאר לגור בבית ההורים, במקום לשכור דירה יקרה בתל אביב. דבר זה מאפשר לחסוך כסף רב, ולהפנות את מירב תשומת הלב אל המקום בו היא דרושה ביותר, כלומר אל הלימודים.

קורסי טיפול אימון וגישור בשרון:

קורסים בתחום הטיפול, הגישור והאימון הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים ביותר. שלושת תחומים אלו מרכזים מגוון רחב של קורסים המתאימים כמעט לכל אחד, בין אם היחיד מחפש קורס להעשרה עצמית ובין אם מטרתו הינה הסבה מקצועית.

קורס הנחיית קבוצות

- לקבוצה ישנה השפעה מכרעת על היחיד ובהשפעה זו ניתן להשתמש על מנת ליצור העצמה אישית והבנה עמוקה של היחיד את עצמו. למנחה הקבוצה חשיבות עליונה בתפקוד תקין של הקבוצה באופן שיאפשר תקשורת בין אישית והעצמה אישית. קורס הנחיית קבוצות בכפר סבא ורעננה מקנה מיומנויות הנחייה ופיתוח סגנון הנחייה אישי תוך הבנה מעמיקה בתהליכים קבוצתיים. הקורס מספק בסיס תיאורטי ומעשי להתמודדות עם תהליכים בקבוצה כמנחה.

קורס גינון טיפולי

בשרון

- גינון טיפולי הינו תחום חדש יחסית אשר שם דגש על תהליך הגינון כתהליך המאפשר תחושת מסוגלות תוך שמירה על סדר יום ותוכנית עבודה. תרפיה באמצעות גינון, כפי שנלמדת בקורס גינון טיפולי בכפר סבא ורעננה, נמצאת בשימוש במסגרות ואוכלוסיות כגון נפגעי סמים, אסירים וכלואים, קשישים, ילדים בעלי הפרעות התנהגות, חולי נפש, אוטיסטים ומפגרים. הקרבה לטבע ולצמחים, כמו גם פעולות הגינון משפרת את איכות חייו של המטופל הן פיזית והן נפשית.

קורס הכשרת מאמנים (קואצ'ינג) בכפר סבא ורעננה

- קורס אימון coaching, מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לשם הכשרת מאמנים אישיים ועיסקיים. לימודי הקואצ'ינג מספקים מידע על מהו מאמן טוב וכיצד להביא את המתאמן להסיר את החסמים אשר מעכבים אותו ולהשיג את מטרותיו בחיים. קורס הכשרת מאמנים (קואוצ'ינג) מכשיר מאמנים אשר יוכלו להנחות את המתאמנים בזיהוי המטרות והיעדים שלהם בחיים, ולהביא אותם לכדי פעולה להשגתם. יסודות האימון, כפי שנלמדים בקורס, הינם ברי יישום בכל תחומי החיים כגון התחום המקצועי, המשפחתי, הזוגי והתחום החברתי, ומובילים להגשמה ומימוש עצמי.

איפה אפשר ללמוד קורס טיפול ואימון בשרון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיפול ואימון בשרון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?