קורס טיפול ואימון בצפון

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס טיפול ואימון בצפון

קורס גישור, קורס אימון, קורס טיפול באומנות, קורס הידרותרפיה, קורס הנחיית קבוצות וקורסים רבים נוספים הינם חלק מהקורסים המבוקשים ביותר בארץ. הקורסים כולם עוסקים ביכולתו של היחיד לתמוך בסובבים אותו במגוון נושאים תוך שימוש ביכולות אישיות, כלים, תרגילים ומשימות מעולם תוכן שאליו יכול המטופל להתחבר והרבה תמיכה ועידוד, הארת זרקור על החוזקות והיכולות, חום והדרכה. עמוד זה מרכז ממוסדות לימוד המציעים קורסים בתחום האימון, הגישור והטיפול בצפון הארץ.

כדי להיות מאמן, מגשר או מטפל טוב (זוגי או משפחתי) עליכם בראש ובראשונה להצטרף לקורס המתאים לשם רכישת הידע, המיומנויות וארגז הכלים הנכון לתפקיד. בנוסף, יכולות מסוימות משתבצות נפלא במהלך המרחב הייעוצי, כגון היכולת להקשיב מבלי לשפוט, היכולת לקבל את השונה ואת דעותיו, היכולת לפרגן ולעודד גם לאור הצלחות קטנות והיכולת להכנס לאנשים ללב, באמצעות מילה, טון ואינטונציה. אז אם אתם מתחברים לתחומי הטיפול, הייעוץ והגישור ורוצים לעשות בו בצורה מקצועית, עמוד זה מפרט בעבורכם את מגוון קורסי הטיפול האימון והגישור בחיפה ובצפון. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מוסדות הלימוד באמצעות תיבת יצירת הקשר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי טיפול אימון וגישור בחיפה ובצפון:

קורסים בתחום הטיפול, הגישור והאימון הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים ביותר. שלושת תחומים אלו מרכזים מגוון רחב של קורסים המתאימים כמעט לכל אחד, בין אם היחיד מחפש קורס להעשרה עצמית ובין אם מטרתו הינה הסבה מקצועית.

חלק מהקורסים בתחום האימון, גישור וטיפול:

קורס גישור -

גישור הינה דרך ליישוב סכסוכים ומחלוקות בכל תחומי החיים. בגישור מאמינים כי על מנת למצוא פתרון המתאים לשני צדדי המתרס, יש לאפשר תקשורת פתוחה וכנה. קורס גישור מכשיר מגשרים מקצועיים המיומנים בניהול משא ומתן ופתרון קונפליקטים מחוץ למערכת בתי המשפט ומשמשים כמגשרים לפתרון מחלוקות, אישיות, זוגיות ארגוניות ועסקיות.  

קורס אימון התמחות בהפרעות קשב וריכוז -

קורס קואצ'ינג (Coaching) בהתמחות בהפרעות קשב וריכוז ADHD הינו קורס אימון ייחודי המכשיר את המשתתפים בו לביצוע תהליך אימון שלם, מקצועי ואפקטיבי לאוכלוסיות המאופיינות בהפרעות קשב וריכוז. הקורס משלב כלים מתחום האימון האישי וכן מתחום הפרעות הקשב והריכוז וההתמודדות איתן. בוגרי הקורס יוכרו כמאמנים בעלי התמחות בהפרעות קשב וריכוז.

קורס הנחיית קבוצות

- לקבוצה ישנה השפעה מכרעת על היחיד ובהשפעה זו ניתן להשתמש על מנת ליצור העצמה אישית והבנה עמוקה של היחיד את עצמו. למנחה הקבוצה חשיבות עליונה בתפקוד תקין של הקבוצה באופן שיאפשר תקשורת בין אישית והעצמה אישית. קורס הנחיית קבוצות מקנה מיומנויות הנחייה ופיתוח סגנון הנחייה אישי תוך הבנה מעמיקה בתהליכים קבוצתיים. הקורס מספק בסיס תיאורטי ומעשי להתמודדות עם תהליכים בקבוצה כמנחה.

קורס תרפיה באומנות

- קורס טיפול תרפיה באומנות מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם טיפול באמצעות הבעה בלתי מילולית. קורס טיפול באומנות מאפשר מפגש עם צורות טיפול ותקשורת מגוונות כגון ציור, פיסול, ריקוד, תנועה, דרמה וכתיבה. ישנם מטופלים המתקשים להביע במילים את הקשיים הפחדים והחרדות המלווים אותם והטיפול או תרפיה באומנות מאפשר לאוכלוסיות אלו, לבטא עצמם באופן בלתי מילולי, ולחשוף את התהליכים הנפשיים העוברים עליהם באופן בלתי מאיים.

קורס גינון טיפולי

- גינון טיפולי הינו תחום חדש יחסית אשר שם דגש על תהליך הגינון כתהליך המאפשר תחושת מסוגלות תוך שמירה על סדר יום ותוכנית עבודה. תרפיה באמצעות גינון, כפי שנלמדת בקורס גינון טיפולי, נמצאת בשימוש במסגרות ואוכלוסיות כגון נפגעי סמים, אסירים וכלואים, קשישים, ילדים בעלי הפרעות התנהגות, חולי נפש, אוטיסטים ומפגרים. הקרבה לטבע ולצמחים, כמו גם פעולות הגינון משפרת את איכות חייו של המטופל הן פיזית והן נפשית.

קורס אבחון דדקטי -

קורס איבחון דידקטי מקנה למשתתפים ידע נרחב וטכניקות יישומיות לאבחון מקצועי ומדויק של מגוון לקויות למידה בשלבי החיים השונים. הנושאים הנלמדים בקורס: תפקיד מאבחן דידקטי, מאפיינים של ילדים ומבוגרים בעלי קשיים קוגניטיביים ולימודיים, לקויות שונות בתחומי שפה, קריאה, כתיבה, מתמטיקה ומיומנויות עיבוד, כלי אבחון העומדים לרשותו של מאבחן דידקטי, הכרה ולימוד שיטות אבחון שונות, טיפולים פסיכולוגיים רפואיים ופרה רפואיים בקשיים שונים, אבחון חוזקות וחולשות של הילד, בניית תכנית עבודה על סמך אבחון ועוד.

איפה אפשר ללמוד קורס טיפול ואימון בצפון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיפול ואימון בצפון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?