קורס טיפול ואימון במרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס טיפול ואימון במרכז

מרכז הארץ, כולם יודעים ששם הכול קורה ומי שמעוניין להיות במרכז העניינים זה המקום עבורו! בערי המרכז פועלות עשרות מכללות ומכונים המציעים שלל קורסים, לימודי תעודה, לימודי הנדסאים והכשרות בתחומי עניין שונים המתאימים לכל רובד באוכלוסיה. הריכוז הגדול של מוסדות הלימוד מוביל לתחרות על לב הסטודנט ולשיפור מתמיד באיכות קורסי טיפול, אימון וגישור, תנאי הלימוד והמחיר.

כדי לעסוק בתחום הטיפולי, על מגוון עיסוקיו, מלבד הכשרה מקיפה ומקצועית חשוב שתאהבו להיות בקרבת אנשי ותאתינו ביכולת שלהם להתפתח ולנוע קדימה ולא משנה עד כמה נמוכה נקודת הזינוק שבה התחילו. במסגרת תפקידם  יצטרכו לפרק ולפשט נושאים המוצגים על ידי מטופליהם כבעייתיים ומורכבים לשם הפיכתם לניתנים להתמודדות ובמקביל להאיר את הזרקור על חוזקותיו של האדם, באמצעותן יוכל לעשות כל שירצה.

בפני אלו מכם הנמשכים לתחומים הללו, ורוצים להתמקצע בהם, בין אם תבחרו בהכשרת מאמנים, מגשרים או מטפלים, רשית, דעו כי בחרתם במקצוע הנושא עימו סיפוק רב, שנית, מרכז הארץ הינו המקום הטוב ביותר להשתלבות בקורסים מאתגרים מהסוג הזה שכן במרכז הכו את שורשיהן מכללות רבות המתמחות בלימודי טיפול, בין אם מדובר בקורסים בסיסיים ובין אם מדובר בקורסי המשך צרים ונישתיים יותר. בואו לקרוא הכל על קורסי טיפול, אימון וגישור במרכז הארץ ואולי תגלו שזהו התחום בו תרצו לעסוק!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי טיפול, אימון וגישור במרכז הארץ:

מרכז הארץ הוא למעשה אוסף של ערים רבות הממוקמות בגוש דן ומהוות את הלב בתחומי ההשכלה, תרבות, תעשייה, כלכלה, תקשורת ועוד. בין הערים הנכללות בהגדרה 'מרכז הארץ' נמצאות כפר סבא, רחובות, רמת גן, רעננה, ראשון לציון, אור יהודה, הרצלייה, רמת אפעל ועוד. ערים אלו מושכות אליהם צעירים רבים המבקשים לטעום מהחיים התוססים במרכז מבלי לשלם את דמי המחייה הגבוהים של תל אביב.

חלק מהקורסים בתחום האימון, גישור וטיפול:

קורס גישור במרכז הארץ

- גישור הינה דרך ליישוב סכסוכים ומחלוקות בכל תחומי החיים. בגישור מאמינים כי על מנת למצוא פתרון המתאים לשני צדדי המתרס, יש לאפשר תקשורת פתוחה וכנה. קורס גישור מכשיר מגשרים מקצועיים המיומנים בניהול משא ומתן ופתרון קונפליקטים מחוץ למערכת בתי המשפט ומשמשים כמגשרים לפתרון מחלוקות, אישיות, זוגיות ארגוניות ועסקיות.

קורס גינון טיפולי במרכז הארץ

- גינון טיפולי הינו תחום חדש יחסית אשר שם דגש על תהליך הגינון כתהליך המאפשר תחושת מסוגלות תוך שמירה על סדר יום ותוכנית עבודה. תרפיה באמצעות גינון, כפי שנלמדת בקורס גינון טיפולי בבאר שבע, נמצאת בשימוש במסגרות ואוכלוסיות כגון נפגעי סמים, אסירים וכלואים, קשישים, ילדים בעלי הפרעות התנהגות, חולי נפש, אוטיסטים ומפגרים. הקרבה לטבע ולצמחים, כמו גם פעולות הגינון משפרת את איכות חייו של המטופל הן פיזית והן נפשית.

קורס תרפיה באומנות

- קורס  תרפיה באומנות מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם טיפול באמצעות הבעה בלתי מילולית. קורס טיפול באומנות במרכז הארץ מאפשר מפגש עם צורות טיפול ותקשורת מגוונות כגון ציור, פיסול, ריקוד, תנועה, דרמה וכתיבה. ישנם מטופלים המתקשים להביע במילים את הקשיים הפחדים והחרדות המלווים אותם והטיפול או תרפיה באומנות מאפשר לאוכלוסיות אלו, לבטא עצמם באופן בלתי מילולי, ולחשוף את התהליכים הנפשיים העוברים עליהם באופן בלתי מאיים.

קורס אימון אישי במרכז הארץ

- אימון אישי הינו מרחב המתקיים בין שני אנשים - מאמן ומתאמן, במהלכו נחשף המתאמן לחוזקות הקיימות בו ומייצר מודעות עוצמתית באשר ליכולות הטמונים בו. באמצעותם של כלים כחוזון, תוכנית פעולה, הגדרת יעדים ומטרות ומשימות אופרטיביות, מושגים חלומות ומוגשמים חלומות. קורס אימון אישי, מלבד הכשרתוהמעמיקה, המקצועית והמקיפה, מהווה תהליך של התפתחות אישית למשתתפיו, החווים על בשרם את כל החומר הנלמד ומהווים מודל לחיקוי ודוגמא  חיה להצלחתו של האימון.

קורס אימון אישי במרכז הארץ לירידה במשקל

- זהו אימון אישי אשר מהותו הקניית הרגלי אכילה נבונה ונכונה אשר יהפכו לדרך חיים ויאפשרו ירידה במשקל. אימון אישי מסוג זה עוסק בהצפת האמונות המגבילות והמקלקלות העומדות בדרך המיוחלת להרזייה ומבקביל יצירת מודעות לאכילה הרגשית המלווה אותנו ודרכים להתמודדות עימה. הדובר בשיטה אפיקטיבית מאוד המשולבת בתפריטי תזונה ומתכונים, ליווי לרגעי השבירה ועידוד בהצלחות, קטנות וגדולות.

קורסי רפואה משלימה ועיסוי בתל אביב

איפה אפשר ללמוד קורס טיפול ואימון במרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיפול ואימון במרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?