קורס טיפול ואימון בי-ם

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס טיפול ואימון בי-ם

אומרים שאי אפשר להעביר חיים שלמים מבלי לגור לפחות שנה בירושלים... ירושלים, עיר בעלת היסטוריה מפוארת ואווירה ייחודית הופכת בשנים האחרונות למרכז סטודנטיאלי צעיר ותוסס, אשר עיריית ירושלים תומכת ומקדמת. בעיר פועלים מוסדות לימוד מהשורה הראשונה, המציעים מגוון רחב של קורסי טיפול, אימון וגישור.

כדי להיות מטפלים טובים, בין אם תבחרו בתחום האימון ובין אם תבחרו בתחום הגישור, הצעד הראשון וההכרחי הוא לימודים, המייצרים עבורכם מרחב ללמידה תיאורטית עיונית והזדמנות לתרגל את החומר במסגרת מטפחת ותומכת שמטרתה לחזק אתכם ולהפוך אתכם לטובים ביותר. יחד עם זאת חשוב שתחדדו בעצמכם מספר יכולות אשר יסייעו לכם להצליח. עליכם ללמוד להקשיב מבלי לשפוט, לקבל את דעותיו של האחר גם אם הללו מנוגדים לחלוטין לשלכם, לעודד על הצלחות קטנות ולהאיר זרקור על החוזקות. אם כבר יש לכם את כל אלה, הצעד הטבעי המתבקש הוא לבחור את הנישה אליה אתם מתחברים יותר מכל ולהעביר פנייה למוסד הלימודים באמצעות טופס יצירת הקשר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי טיפול, אימון וגישור - תרבות חדשה

החיים בירושלים דורשים מהסטודנטים ללמוד שפה חדשה - השפה הירושלמית, לעבור לקצב חיים אחר, להסתגל למגוון הריחות, הצבעים והתקופות שמתערבבות זו בזו ללא הפסקה. בתמורה להסתגלות זו מציעה ירושלים שפע רב של פעילויות תרבות, אתרים היסטוריים, מרכזי בילוי ופנאי שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר וכמובן - מוסדות לימוד ברמה אקדמית גבוהה.

קורסי טיפול אימון וגישור בירושלים:

קורסים בתחום הטיפול, הגישור והאימון הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים ביותר. שלושת תחומים אלו מרכזים מגוון רחב של קורסים המתאימים כמעט לכל אחד, בין אם היחיד מחפש קורס להעשרה עצמית ובין אם מטרתו הינה הסבה מקצועית.

קורס הנחיית קבוצות בירושלים

 - לקבוצה ישנה השפעה מכרעת על היחיד ובהשפעה זו ניתן להשתמש על מנת ליצור העצמה אישית והבנה עמוקה של היחיד את עצמו. למנחה הקבוצה חשיבות עליונה בתפקוד תקין של הקבוצה באופן שיאפשר תקשורת בין אישית והעצמה אישית. קורס הנחיית קבוצות בירושלים מקנה מיומנויות הנחייה ופיתוח סגנון הנחייה אישי תוך הבנה מעמיקה בתהליכים קבוצתיים. הקורס מספק בסיס תיאורטי ומעשי להתמודדות עם תהליכים בקבוצה כמנחה.

קורס הוראה מתקנת בירושלים

 - קורס הוראה מתקנת בירושלים מכשיר את המשתתפים בהוראת כתיבה, קריאה וחשבון לילדים ובוגרים בעלי לקויות למידה שונות. הקורס מקנה ידע עיוני וכלים פרקטיים במגוון נושאים כאסטרטגיות למידה, שיטות מדידה והערכה של יכולת לימודית, דרכי טיפול בהתנגדויות וכדומה, מה שמאפשר הבנה מעמיקה של הלקויות השונות ובחירת הדרך הנכונה והמתאימה להתמודד איתן, לתמוך בתלמיד ולקדמו אל עבר מימוש מלא של הפוטנציאל הטמון בו.

קורס פסיכודרמה בירושלים

 - פסיכודרמה היא כלי טיפול לפיתוח אישי ומקצועי המתבסס על משחק וחילופי תפקידים. קורס פסיכודרמה מכשיר את בוגריו בהדרכת קבוצות פסיכודרמה באופן מיומן, מקצועי ותומך. השימוש בפסיכודרמה מאפשר תקשורת והבעה באמצעים בלתי מילויים כמשחק, אשר מקלים על אופי ההתמודדות עם סיטואציות קשות ומביכות בחיינו. קורס פסיכודרמה בירושלים כולל העלאת תכנים אמיתיים ודמיוניים באמצעות הבעה ספונטאנית, ללא מגבלות ובתמיכה מלאה של הקבוצה.

קורס אימון אישי בירושלים

 - בבסיס תהליך האימון האישי נטועה האמונה כי המתאמן הוא המומחה הראשון לחייו וכי כל התשובות, לכל השאלות, ההתלבטויות והתהיות, טמונות בתוכו ויש לו פוטנציאל הצלחה שכל שצריך לעשות הוא להיחשף אליו, להיות מודע לו ולהציפו. תהליך האימון הוא תהליך עוצמתי במהלכו מוביל המאמן את המתאמן למציאת התשובות אודות השאלה "מהי הדרך להצלחה". התהליך מלווה ביצירת חזון על, בניית תוכנית עבודה והוצאתה לפועל באמצעות משימות ושיעורי בית.

קורס גישור בירושלים

- גישור הינו הליך במהלכו צד שלישי, נייטרלי במהותו, מסייע ומאפשר לצדדים לקיים ולנהל ביניהם משא ומתן מקדם המביא לתוצאות ופתרון המוסכם על שני הצדדים. הגישור תופס מקום של כבוד ליישוב סכסוכים ונחשב לתחום מאתגר במיוחד. הגישור וגישות נוספות ליישוב סכסוכים בהסכמה הינם אלטרנטיבה מקובלת להדיינות בבית המשפט ועורכי דין רבים מוסיפים כלי עוצמתי זה לארגז הכלים שלהם.

איפה אפשר ללמוד קורס טיפול ואימון בי-ם?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיפול ואימון בי-ם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?