קורס טיפול ואימון בחיפה

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס טיפול ואימון בחיפה

העיר חיפה הינה אחת מהערים היפות בארץ. לאחרונה תופסת חיפה תנופת פיתוח ושיקום ומתגלה כעיר תוססת המקיימת אירועי תרבות גדולים, פינות חמד מקסימות וייחודיות כגני הבאהיים ושלל אטרקציות נוספות. בעיר שוכנים מספר מוסדות המציעים קורסים בטיפול, אימון וגישור, וסטודנטים רבים בוחרים ללמוד תחום זה דווקא בחיפה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים בטיפול, אימון וגישור בחיפה - ללמוד על הים

אין חוויה מדהימה יותר מאשר לשבת בכיתה ולצפות על הגלים, ובשל האופי הגיאוגרפי המיוחד של חיפה, מוסדות אקדמיים רבים צופים אל הים. בנוסף למיקום הגיאוגרפי הייחודי של העיר, ישנן מכללות רבות אשר מציעות לימודים בתחום הסביבה, ומאפשרות לא רק להתבונן בטבע אלא גם לרכוש את הידע האקדמי הנחוץ על מנת להגן עליו.

קורס אימון התמחות בהפרעות קשב וריכוז בחיפה

- קורס קואצ'ינג (Coaching) בהתמחות בהפרעות קשב וריכוז ADHD הינו קורס אימון ייחודי המכשיר את המשתתפים בו לביצוע תהליך אימון שלם, מקצועי ואפקטיבי לאוכלוסיות המאופיינות בהפרעות קשב וריכוז. הקורס משלב כלים מתחום האימון האישי וכן מתחום הפרעות הקשב והריכוז וההתמודדות איתן. בוגרי הקורס יוכרו כמאמנים בעלי התמחות בהפרעות קשב וריכוז.

קורס תרפיה באומנות

- קורס טיפול תרפיה באומנות בחיפה מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם טיפול באמצעות הבעה בלתי מילולית. קורס טיפול באומנות מאפשר מפגש עם צורות טיפול ותקשורת מגוונות כגון ציור, פיסול, ריקוד, תנועה, דרמה וכתיבה. ישנם מטופלים המתקשים להביע במילים את הקשיים הפחדים והחרדות המלווים אותם והטיפול או תרפיה באומנות מאפשר לאוכלוסיות אלו, לבטא עצמם באופן בלתי מילולי, ולחשוף את התהליכים הנפשיים העוברים עליהם באופן בלתי מאיים.

קורס אבחון דדקטי

- קורס איבחון דידקטי בחיפה מקנה למשתתפים ידע נרחב וטכניקות יישומיות לאבחון מקצועי ומדויק של מגוון לקויות למידה בשלבי החיים השונים. הנושאים הנלמדים בקורס: תפקיד מאבחן דידקטי, מאפיינים של ילדים ומבוגרים בעלי קשיים קוגניטיביים ולימודיים, לקויות שונות בתחומי שפה, קריאה, כתיבה, מתמטיקה ומיומנויות עיבוד, כלי אבחון העומדים לרשותו של מאבחן דידקטי, הכרה ולימוד שיטות אבחון שונות, טיפולים פסיכולוגיים רפואיים ופרה רפואיים בקשיים שונים, אבחון חוזקות וחולשות של הילד, בניית תכנית עבודה על סמך אבחון ועוד.

קורס הוראה מתקנת

- קורס הוראה מתקנת בחיפה מכשיר את המשתתפים בהוראת כתיבה, קריאה וחשבון לילדים ובוגרים בעלי לקויות למידה שונות. הקורס מקנה ידע עיוני וכלים פרקטיים במגוון נושאים כאסטרטגיות למידה, שיטות מדידה והערכה של יכולת לימודית, דרכי טיפול בהתנגדויות וכדומה, מה שמאפשר הבנה מעמיקה של הלקויות השונות ובחירת הדרך הנכונה והמתאימה להתמודד איתן, לתמוך בתלמיד ולקדמו אל עבר מימוש מלא של הפוטנציאל הטמון בו.

איפה אפשר ללמוד קורס טיפול ואימון בחיפה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיפול ואימון בחיפה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?