קורס טיפול ואימון בי-ם

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס טיפול ואימון בי-ם

קורס גישור, קורס אימון, קורס טיפול באומנות, קורס הידרותרפיה, קורס הנחיית קבוצות וקורסים רבים נוספים הינם חלק מהקורסים המבוקשים ביותר בארץ. הקורסים כולם עוסקים ביכולתו של היחיד לתמוך בסובבים אותו במגוון נושאים תוך שימוש ביכולות אישיות, כלים מעולם תוכן שאליו יכול המטופל להתחבר והרבה תמיכה, חום והדרכה. עמוד זה מרכז ממוסדות לימוד המציעים קורסים בתחום האימון, הגישור והטיפול בדרום הארץ.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי טיפול אימון וגישור בירושלים ובדרום:

קורסים בתחום הטיפול, הגישור והאימון הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים ביותר. שלושת תחומים אלו מרכזים מגוון רחב של קורסים המתאימים כמעט לכל אחד, בין אם היחיד מחפש קורס להעשרה עצמית ובין אם מטרתו הינה הסבה מקצועית.

חלק מהקורסים בתחום האימון, גישור וטיפול:
קורס הידרותרפיה -

הידרותרפיה הינה שיטה טיפולית ושיקומית המשתמשת ביתרונות המים לעזרת המטופל. קורס הידרותרפיה מכשיר מטפלים מקצועיים ומיומנים בטיפול במים. הלימודים נשענים על עקרונות הפיזיולוגיה לטיפול לאחר אירוע מוחי, לטיפול בדלקות מפרקים, פרקינסון, מחלות שרירים ולקויות התפתחותיות כאשר למים יתרונות בולטים כגון אפשרות לטווח תנועה רחב והפחתה בעומס על מפרקים. תרגולי ההידרותרפיה נערכים בבריכות מיוחדות בהן טמפרטורת המים חמימה יותר, עובדה המקלה אף היא על הכאב ותורמת לתחושת החמימות וההקלה אצל המטופל.

קורס הכשרת מאמנים (קואצ'ינג) -

קורס אימון coaching, מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לשם הכשרת מאמנים אישיים ועיסקיים. לימודי הקואצ'ינג מספקים מידע על מהו מאמן טוב וכיצד להביא את המתאמן להסיר את החסמים אשר מעכבים אותו ולהשיג את מטרותיו בחיים. קורס הכשרת מאמנים מכשיר מאמנים אשר יוכלו להנחות את המתאמנים בזיהוי המטרות והיעדים שלהם בחיים, ולהביא אותם לכדי פעולה להשגתם. יסודות האימון, כפי שנלמדים בקורס, הינם ברי יישום בכל תחומי החיים כגון התחום המקצועי, המשפחתי , הזוגי והתחום החברתי, ומובילים להגשמה ומימוש עצמי.

קורס גינון טיפולי

- גינון טיפולי הינו תחום חדש יחסית אשר שם דגש על תהליך הגינון כתהליך המאפשר תחושת מסוגלות תוך שמירה על סדר יום ותוכנית עבודה. תרפיה באמצעות גינון, כפי שנלמדת בקורס גינון טיפולי, נמצאת בשימוש במסגרות ואוכלוסיות כגון נפגעי סמים, אסירים וכלואים, קשישים, ילדים בעלי הפרעות התנהגות, חולי נפש, אוטיסטים ומפגרים. הקרבה לטבע ולצמחים, כמו גם פעולות הגינון משפרת את איכות חייו של המטופל הן פיזית והן נפשית.

קורס הנחיית קבוצות

- לקבוצה ישנה השפעה מכרעת על היחיד ובהשפעה זו ניתן להשתמש על מנת ליצור העצמה אישית והבנה עמוקה של היחיד את עצמו. למנחה הקבוצה חשיבות עליונה בתפקוד תקין של הקבוצה באופן שיאפשר תקשורת בין אישית והעצמה אישית. קורס הנחיית קבוצות מקנה מיומנויות הנחייה ופיתוח סגנון הנחייה אישי תוך הבנה מעמיקה בתהליכים קבוצתיים. הקורס מספק בסיס תיאורטי ומעשי להתמודדות עם תהליכים בקבוצה כמנחה.

קורס תרפיה באומנות

- קורס טיפול תרפיה באומנות מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם טיפול באמצעות הבעה בלתי מילולית. קורס טיפול באומנות מאפשר מפגש עם צורות טיפול ותקשורת מגוונות כגון ציור, פיסול, ריקוד, תנועה, דרמה וכתיבה. ישנם מטופלים המתקשים להביע במילים את הקשיים הפחדים והחרדות המלווים אותם והטיפול או תרפיה באומנות מאפשר לאוכלוסיות אלו, לבטא עצמם באופן בלתי מילולי, ולחשוף את התהליכים הנפשיים העוברים עליהם באופן בלתי מאיים.

קורס פסיכודרמה -

פסיכודרמה היא כלי טיפול לפיתוח אישי ומקצועי המתבסס על משחק וחילופי תפקידים. קורס פסיכודרמה מכשיר את בוגריו בהדרכת קבוצות פסיכודרמה באופן מיומן, מקצועי ותומך. השימוש בפסיכודרמה מאפשר תקשורת והבעה באמצעים בלתי מילויים כמשחק, אשר מקלים על אופי ההתמודדות עם סיטואציות קשות ומביכות בחיינו. לימודי פסיכודרמה כולל העלאת תכנים אמיתיים ודמיוניים באמצעות הבעה ספונטאנית, ללא מגבלות ובתמיכה מלאה של הקבוצה.

קורס הוראה מתקנת -

קורס הוראה מתקנת מכשיר את המשתתפים בו להוראת כתיבה, קריאה וחשבון לילדים ובוגרים בעלי לקויות למידה שונות. הקורס מקנה ידע עיוני וכלים פרקטיים במגוון נושאים כאסטרטגיות למידה, שיטות מדידה והערכה של יכולת לימודית, דרכי טיפול בהתנגדויות וכדומה, מה שמאפשר הבנה מעמיקה של הלקויות השונות ובחירת הדרך הנכונה והמתאימה להתמודד איתן, לתמוך בתלמיד ולקדמו אל עבר מימוש מלא של הפוטנציאל הטמון בו.

איפה אפשר ללמוד קורס טיפול ואימון בי-ם?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיפול ואימון בי-ם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?