קורס טיפול ואימון בב"ש

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס טיפול ואימון בב"ש

קורס גישור, קורס אימון, קורס טיפול באומנות, קורס הידרותרפיה, קורס הנחיית קבוצות וקורסים רבים נוספים הינם חלק מהקורסים המבוקשים ביותר בבאר שבע. הקורסים כולם עוסקים ביכולתו של היחיד לתמוך בסובבים אותו במגוון נושאים תוך שימוש ביכולות אישיות, כלים מעולם תוכן שאליו יכול המטופל להתחבר והרבה תמיכה, חום והדרכה. עמוד זה מרכז ממוסדות לימוד המציעים קורסים בתחום האימון, הגישור והטיפול בדרום הארץ.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

הטבות לתלמידים - קורסי אימון, גישור וטיפול בבאר שבע

כחלק מהמגמה של השנים האחרונות לפיתוח הדרום, עיריית באר שבע מציעה קשת ארוכה של הטבות לסטודנטים אשר בוחרים ללמוד בעיר. ישנן הטבות על בסיס סוציו אקונומי, התנדבות ופעילות חברתית, מלגות שכר לימוד, הנחות בבתי עסק, ועוד.

חלק מהקורסים בתחום האימון, גישור וטיפול:

קורס הכשרת מאמנים (קואצ'ינג) בבאר שבע

- קורס אימון coaching, מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לשם הכשרת מאמנים אישיים ועיסקיים. לימודי הקואצ'ינג מספקים מידע על מהו מאמן טוב וכיצד להביא את המתאמן להסיר את החסמים אשר מעכבים אותו ולהשיג את מטרותיו בחיים. קורס הכשרת מאמנים (קואוצ'ינג) מכשיר מאמנים אשר יוכלו להנחות את המתאמנים בזיהוי המטרות והיעדים שלהם בחיים, ולהביא אותם לכדי פעולה להשגתם. יסודות האימון, כפי שנלמדים בקורס, הינם ברי יישום בכל תחומי החיים כגון התחום המקצועי, המשפחתי, הזוגי והתחום החברתי, ומובילים להגשמה ומימוש עצמי.

קורס איתור וטיפול בלקויות למידה בבאר שבע

- השכיחות של בעיית לקויות הלמידה, הפרעות הקשב והריכוז וקשיי הסתגלות והתנהגות עולה מאד בשנים האחרונות וילדים, הורים ומחנכים רבים מתמודדים איתן ועם השלכותיהן באופן יום יומי. התופעות מקשות על השתלבותם של ילדים במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית ובמסגרות חברתיות. ההתמודדות עם הבעיות אינה קלה ובמקרים רבים מוצאים עצמם ההורים והמורים חסרי אונים, ללא כלים וידע המאפשרים מתן עזרה לילד.

קורס תרפיה באומנות

- קורס טיפול תרפיה באומנות בבאר שבע מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם טיפול באמצעות הבעה בלתי מילולית. קורס טיפול באומנות מאפשר מפגש עם צורות טיפול ותקשורת מגוונות כגון ציור, פיסול, ריקוד, תנועה, דרמה וכתיבה. ישנם מטופלים המתקשים להביע במילים את הקשיים הפחדים והחרדות המלווים אותם והטיפול או תרפיה באומנות מאפשר לאוכלוסיות אלו, לבטא עצמם באופן בלתי מילולי, ולחשוף את התהליכים הנפשיים העוברים עליהם באופן בלתי מאיים.

קורס גינון טיפולי

- גינון טיפולי הינו תחום חדש יחסית אשר שם דגש על תהליך הגינון כתהליך המאפשר תחושת מסוגלות תוך שמירה על סדר יום ותוכנית עבודה. תרפיה באמצעות גינון, כפי שנלמדת בקורס גינון טיפולי בבאר שבע, נמצאת בשימוש במסגרות ואוכלוסיות כגון נפגעי סמים, אסירים וכלואים, קשישים, ילדים בעלי הפרעות התנהגות, חולי נפש, אוטיסטים ומפגרים. הקרבה לטבע ולצמחים, כמו גם פעולות הגינון משפרת את איכות חייו של המטופל הן פיזית והן נפשית.

קורס פסיכודרמה

- פסיכודרמה היא כלי טיפול לפיתוח אישי ומקצועי המתבסס על משחק וחילופי תפקידים. קורס פסיכודרמה מכשיר את בוגריו בהדרכת קבוצות פסיכודרמה באופן מיומן, מקצועי ותומך. השימוש בפסיכודרמה מאפשר תקשורת והבעה באמצעים בלתי מילויים כמשחק, אשר מקלים על אופי ההתמודדות עם סיטואציות קשות ומביכות בחיינו. לימודי פסיכודרמה בבאר שבע כולל העלאת תכנים אמיתיים ודמיוניים באמצעות הבעה ספונטאנית, ללא מגבלות ובתמיכה מלאה של הקבוצה.

קורסים בבאר שבע - כל היתרונות

הודות לנגישות התחבורתית הרבה של העיר, למרות שהיא נמצאת בדרום הרחוק ניתן להגיע אליה מכל חלקי הארץ. בנוסף, יש בה מכללות ומוסדות אקדמיים המציעים מגוון רחב של מוסדות לימוד, החל מקורסים בנושא מחשבים, עבור בלימודי רפואה משלימה, דרך תואר ראשון במדעי הרוח, ועד לימודי תעודה רב תחומיים.

קורסי רפואה משלימה ועיסוי בתל אביב

איפה אפשר ללמוד קורס טיפול ואימון בב"ש?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיפול ואימון בב"ש
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?