קורס טיפול ואימון בת"א

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס טיפול ואימון בת"א

קורס גישור, קורס אימון, קורס טיפול באומנות, קורס הידרותרפיה, קורס הנחיית קבוצות וקורסים רבים נוספים הינם חלק מהקורסים המבוקשים ביותר בארץ. הקורסים כולם עוסקים ביכולתו של היחיד לתמוך בסובבים אותו במגוון נושאים תוך שימוש ביכולות אישיות, כלים מעולם תוכן שאליו יכול המטופל להתחבר והרבה תמיכה, חום והדרכה. עמוד זה מרכז ממוסדות לימוד המציעים קורסים בתחום האימון, הגישור והטיפול במרכז הארץ.

קורסים בתחום הטיפול, הגישור והאימון הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים ביותר. שלושת תחומים אלו מרכזים מגוון רחב של קורסים המתאימים כמעט לכל אחד, בין אם היחיד מחפש קורס להעשרה עצמית ובין אם מטרתו הינה הסבה מקצועית.

כדי להיות מטפל טוב ולהעניק טיפול מקצועי המייצר מרחב להתפתחות, צחיה ושינוי לטובה, בין אם מדובר בגישור, אימון, או כל תחום שמטרתו סיוע והקשבה, עליכם בראש ובראשונה לרכוש את הידע, המיומנויות וארגז הכלים הנחוץ לכם. את הללו, בתוספת של תרגול, התנסות והתמחות, מעניק לכם קורס טיפול אימון וגישור בתל אביב ובמרכז. הנכם מוזמנים לבחור את התחום אליו אתם מתחברים יותר מכל ולשלוח פנייה למוסדות הלימוד באמצעות תיבת יצירת הקשר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

חלק מהקורסים בתחום האימון, גישור וטיפול:
קורס הכשרת מאמנים (קואצ'ינג) -

קורס אימון coaching, מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לשם הכשרת מאמנים אישיים ועיסקיים. לימודי הקואצ'ינג מספקים מידע על מהו מאמן טוב וכיצד להביא את המתאמן להסיר את החסמים אשר מעכבים אותו ולהשיג את מטרותיו בחיים. קורס הכשרת מאמנים (קואוצ'ינג) מכשיר מאמנים אשר יוכלו להנחות את המתאמנים בזיהוי המטרות והיעדים שלהם בחיים, ולהביא אותם לכדי פעולה להשגתם. יסודות האימון, כפי שנלמדים בקורס, הינם ברי יישום בכל תחומי החיים כגון התחום המקצועי, המשפחתי, הזוגי והתחום החברתי, ומובילים להגשמה ומימוש עצמי.

קורס גישור

- גישור הינה דרך ליישוב סכסוכים ומחלוקות בכל תחומי החיים. קורס גישור הינו קורס מבוקש המקנה כלים שימושיים למגוון בעלי מקצוע, ובפרט ניהול משא ומתן ופתרון קונפליקטים מחוץ למערכת בתי המשפט. הלימודים בקורס גישור מיועדים לא רק לאנשים המעוניינים להיות מגשרים אלא גם לאנשי מקצוע אחרים אשר יכולים להשתמש בכלי הגישור לצורך עבודתם. הקורס מספק כלי יישומי וגישה חדשה לחיים, אשר יכולה לעזור בכל תחום ולתרום למגוון אנשי מקצוע.

קורס גינון טיפולי

- גינון טיפולי הינו תחום חדש יחסית אשר שם דגש על תהליך הגינון כתהליך המאפשר תחושת מסוגלות תוך שמירה על סדר יום ותוכנית עבודה. תרפיה באמצעות גינון, כפי שנלמדת בקורס גינון טיפולי, נמצאת בשימוש במסגרות ואוכלוסיות כגון נפגעי סמים, אסירים וכלואים, קשישים, ילדים בעלי הפרעות התנהגות, חולי נפש, אוטיסטים ומפגרים. הקרבה לטבע ולצמחים, כמו גם פעולות הגינון משפרת את איכות חייו של המטופל הן פיזית והן נפשית.

קורס איתור וטיפול בלקויות למידה

- השכיחות של בעיית לקויות הלמידה, הפרעות הקשב והריכוז וקשיי הסתגלות והתנהגות עולה מאד בשנים האחרונות וילדים, הורים ומחנכים רבים מתמודדים איתן ועם השלכותיהן באופן יום יומי. התופעות מקשות על השתלבותם של ילדים במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית ובמסגרות חברתיות. ההתמודדות עם הבעיות אינה קלה ובמקרים רבים מוצאים עצמם ההורים והמורים חסרי אונים, ללא כלים וידע המאפשרים מתן עזרה לילד.

קורס הנחיית קבוצות -

לקבוצה ישנה השפעה מכרעת על היחיד ובהשפעה זו ניתן להשתמש על מנת ליצור העצמה אישית והבנה עמוקה של היחיד את עצמו. למנחה הקבוצה חשיבות עליונה בתפקוד תקין של הקבוצה באופן שיאפשר תקשורת בין אישית והעצמה אישית. קורס הנחיית קבוצות מקנה מיומנויות הנחייה ופיתוח סגנון הנחייה אישי תוך הבנה מעמיקה בתהליכים קבוצתיים. הקורס מספק בסיס תיאורטי ומעשי להתמודדות עם תהליכים בקבוצה כמנחה. 

קורס תרפיה באומנות -

קורס טיפול תרפיה באומנות מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם טיפול באמצעות הבעה בלתי מילולית. קורס טיפול באומנות מאפשר מפגש עם צורות טיפול ותקשורת מגוונות כגון ציור, פיסול, ריקוד, תנועה, דרמה וכתיבה. ישנם מטופלים המתקשים להביע במילים את הקשיים הפחדים והחרדות המלווים אותם והטיפול או תרפיה באומנות מאפשר לאוכלוסיות אלו, לבטא עצמם באופן בלתי מילולי, ולחשוף את התהליכים הנפשיים העוברים עליהם באופן בלתי מאיים.

קורס הוראה מתקנת -

קורס הוראה מתקנת מכשיר את המשתתפים בהוראת כתיבה, קריאה וחשבון לילדים ובוגרים בעלי לקויות למידה שונות. הקורס מקנה ידע עיוני וכלים פרקטיים במגוון נושאים כאסטרטגיות למידה, שיטות מדידה והערכה של יכולת לימודית, דרכי טיפול בהתנגדויות וכדומה, מה שמאפשר הבנה מעמיקה של הלקויות השונות ובחירת הדרך הנכונה והמתאימה להתמודד איתן, לתמוך בתלמיד ולקדמו אל עבר מימוש מלא של הפוטנציאל הטמון בו.

איפה אפשר ללמוד קורס טיפול ואימון בת"א?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיפול ואימון בת"א
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?