קורס הכנה למבחנים בת"א

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס הכנה למבחנים בת"א

אף אחד לא אוהב ונהנה ממבחנים ולמרות זאת נראה שבשנים האחרונות אי אפשר להתקדם או לזוז מבלי לעבור קודם מבחן מיון כלשהו. בגרויות, מיונים לצבא, פסיכומטרי, תיק עבודות, מתא"ם, GMAT וזה עוד לא נגמר... אז כדי קצת להקל על החיים ולעבור את כל המבחנים הללו תוך ליווי ובהצלחה מלאה מקיימים מוסדות לימוד וחברות איכותיות קורסי הכנה רבים המותאמים באופן ספציפי לכל מבחן. אל תשברו את הראש לבד, קחו קורס הכנה מסודר ותלמדו ממומחים בתחום איך לומדים, למה יש לצפות, מה חשוב לתרגל, ותעברו כל מבחן רק פעם אחת ועם ציון מצויין!

קורס הכנה למבחנים בתל אביב ובמרכז מייצר עבורכם מרחב מוגן בו תוכלו להציף את כל הקשיים שלכם, (גם אלה המנטליים והרגשיים, המדירים שינה מעיניכם ומכבידים לא פחות, ואפילו יותר), להתמודד עם הנקודות החלשות שלכם, לתרגל ולשפר אותן ולהתוודע לחוזקות שלכם, לחדד, להצטיין בהן ולאגור כוחות לקראת היום הגדול מתוך ידיעה שמי שזורע (לומד ומשקיע), קוצר (מקבל ציון טוב).

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי הכנה למבחנים בתל אביב ובמרכז:

העולם גדוש במבחנים המסמנים את צמתי המעבר בחיינו - הבגרויות אשר סוגרות את תקופת הלימודים התיכוניים, המבחן הפסיכוטכני שפותח את תהליך הגיוס, המבחן הפסיכומטרי שהפך לכרטיס הכניסה ללימודים אקדמיים ומבחנים נוספים רבים. חברות, מכונים ומכללות מציעים קורסים המסייעים בלימוד וההכנה לשלל מבחנים אלו ומאפשרים לעבור אותם בצורה הקלה והנעימה ביותר האפשרית.

חלק מקורסי ההכנה למבחנים שמציעים המוסדות השונים:
קורס פסיכומטרי -

הבחינה הפסיכומטרית מהווה מכשול עבור לא מעט צעירים המבקשים ללמוד במוסדות ללימודים אקדמיים. לבחינה אשר בוחנת מיומנויות למידה בתחומי האנגלית, מתמטיקה ועברית ניתן להתכונן מראש באמצעות השתתפות בקורס הכנה לפסיכומטרי המוצע ע"י עשרות חברות איכותיות. קורס פסיכומטרי מסייע למשתתפים לפתח מיומנויות בפתרון תרגילים, ניהול נכון של זמן, נותן חומרי עזר רבים, סביבה לימודית תומכת ותרגול אינטנסיבי ולבסוף מאפשרים לנבחן להגיע למקסימום היכולת שלו ביום בחינת האמת.

קורס מתא"ם -

קורס מתא"ם הינו קורס הכנה לבחינת המתא"ם שהינה בחינת המיון לתואר השני בפסיכולוגיה, במרבית מגמות הלימוד. קורס ההכנה לבחינת המתא"ם שם דגש על הקניית מיומנויות עבודה מהירות ויעילות, לימוד טקסטים באנגלית, סטטיסטיקה ורענון של החומר הנלמד במהלך התואר הראשון בפסיכולוגיה.

קורס הכנת תיק עבודות -

קורס הכנת תיק עבודות מכין את המשתתפים למבחני הקבלה של המוסדות השונים לעיצוב. במסגרת הקורס לומדים המשתתפים על חומרים, טכניקות, מקבלים דגשים אישיים על עבודתם וסגנונם, נחשפים לשלל מקצועות הלימוד בבתי הספר לעיצוב ומכינים תוך כדי כך תיק עבודות איכותי ומגוון אשר משפר את סיכויי קבלתם ללימודים. תיק העבודות, זאת חשוב לציין, מתפקד ככרטיס ביקור, בלעדיו אין כניסה (תרתי משמע) .

מכינה קדם אקדמית

- מכינה היא מונח כולל למסגרת לימודים כיתתית המכשירה את הקרקע לקראת לימודים אקדמיים ומאפשרת לבוגריה להשלים ולשפר בגרויות, לקנות לעצמם מיומנויות למידה ולהתקבל למוסדות להשכלה גבוהה (מכללות ואוניברסיטאות). המכינה כשמה כן היא - מכינה את בוגריה לתפקוד עתידי מוצלח כסטודנטים באקדמיה, ומייצרת מרחב להכרות ותרגול עם שפה חדשה - שפת האקדמיה, מפגישה את משתתפיה עם חומרי לימוד ברמה גבוהה יותר ומאפשר להם להתנסות בפועל במה שצפוי להם בעתיד הלא רחוק.

קורס GMAT

- בחינת ג'ימט הידועה לשמצה היא תנאי קבלה לתואר שני במנהל בארץ ובחו"ל, ומשום כך מומלץ להתכונן אליה בצורה מקיפה ויסודית. בחינת ה- GMAT הינה בחינה ממוחשבת הנערכת בשפה האנגלית וכוללת חלק כמותי, פרק מילולי וכתיבת שני חיבורים באנגלית. קורס GMAT מקנה כלים לפתרון מהיר ונכון של הבחינה, על כל חלקיה, שכן אי עמידה בזמני המבחן מורידה את הציון הסופי.

קורס הכנה לבגרות / קורס השלמת בגרויות -

קורס הכנה לבגרות מקנה את כל הידע התיאורטי הנדרש במקצוע בגרות מסוים על מנת לעבור את בחינת הבגרות של משרד החינוך במקצוע זה. קורסי ההכנה לבגרות כוללים הכנה למגוון מקצועות ברמות לימוד שונות וכן כוללים מסלולי השלמה לבגרות מלאה במספר מקצועות במקביל. המקצועות המבוקשים ביותר להשלמה לבגרות הינם לשון, היסטוריה, מתמטיקה, אנגלית והבעה.

איפה אפשר ללמוד קורס הכנה למבחנים בת"א?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה למבחנים בת"א
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?