קורס הכנה למבחנים בדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס הכנה למבחנים בדרום

אף אחד לא אוהב ונהנה ממבחנים ולמרות זאת נראה שבשנים האחרונות אי אפשר להתקדם או לזוז מבלי לעבור קודם מבחן מיון כלשהו. בגרויות, מיונים לצבא, פסיכומטרי, תיק עבודות, מתא"ם, GMAT וזה עוד לא נגמר... אז כדי קצת להקל על החיים ולעבור את כל המבחנים הללו תוך ליווי ובהצלחה מלאה מקיימים מוסדות לימוד וחברות איכותיות קורסי הכנה רבים המותאמים באופן ספציפי לכל מבחן. אל תשברו את הראש לבד, קחו קורס הכנה מסודר ותלמדו ממומחים בתחום איך לומדים, למה יש לצפות, מה חשוב לתרגל, ותעברו כל מבחן רק פעם אחת ועם ציון מצויין!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי הכנה למבחנים בירושלים ובדרום:

העולם גדוש במבחנים המסמנים את צמתי המעבר בחיינו - הבגרויות אשר סוגרות את תקופת הלימודים התיכוניים, המבחן הפסיכוטכני שפותח את תהליך הגיוס, המבחן הפסיכומטרי שהפך לכרטיס הכניסה ללימודים אקדמיים ומבחנים נוספים רבים. חברות, מכונים ומכללות מציעים קורסים המסייעים בלימוד וההכנה לשלל מבחנים אלו ומאפשרים לעבור אותם בצורה הקלה והנעימה ביותר האפשרית.

חלק מקורסי ההכנה למבחנים שמציעים המוסדות השונים:
קורס פסיכומטרי -

הבחינה הפסיכומטרית מהווה מכשול עבור לא מעט צעירים המבקשים לרכוש השכלה אקדמית. לבחינה אשר בודקת מיומנויות למידה בתחומי האנגלית, מתמטיקה ועברית ניתן להתכונן מראש באמצעות השתתפות בקורס הכנה לפסיכומטרי המוצע ע"י עשרות חברות איכותיות. קורס פסיכומטרי מסייע למשתתפים לפתח מיומנויות בפתרון תרגילים, ניהול נכון של זמן, נותן חומרי עזר רבים, סביבה לימודית תומכת ותרגול אינטנסיבי ולבסוף מאפשר לנבחן להגיע למקסימום היכולת שלו ביום בחינת האמת.


קורס הכנה לבגרות -

קורס הכנה לבגרות מקנה את כל הידע התיאורטי הנדרש במקצוע בגרות מסוים על מנת לעבור את בחינת הבגרות של משרד החינוך במקצוע זה. קורסי ההכנה לבגרות כוללים הכנה למגוון מקצועות ברמות לימוד שונות וכן כוללים מסלולי השלמה לבגרות מלאה במספר מקצועות במקביל. המקצועות המבוקשים ביותר להשלמה לבגרות הינם מתמטיקה, היסטוריה, לשון, אנגלית והבעה.

קורס הכנת תיק עבודות -

קורס הכנת תיק עבודות מכין את הסטודנטים לקראת מבחני הקבלה של המוסדות השונים לעיצוב. במהלך הקורס לומדים המשתתפים על מגוון טכניקות, חומרים, מקבלים דגשים אישיים על אופן עבודתם וסגנונם, נחשפים לשלל מקצועות הלימוד בבתי הספר לעיצוב ומכינים תוך כדי כך תיק עבודות איכותי ומגוון אשר משפר את סיכויי קבלתם ללימודים.


קורס GMAT -

ציון GMAT הינו כרטיס הכניסה לעולם העסקים. בחינת הGMAT, מהווה את תנאי הקבלה לתואר שני במנהל עסקים בארץ ובחו"ל וקורס GMAT שם לו למטרה להכין את בוגריו באופן הטוב ביותר לבחינה זו. בחינת הGMAT הינה בחינה ממוחשבת הנערכת בשפה האנגלית וכוללת חלק כמותי, מילולי וכתיבת חיבור באנגלית. קורס GMAT מקנה כלים לפתרון מהיר ונכון של הבחינה תוך עמידה בזמנים.

קורס מתא"ם -

קורס מתא"ם הינו קורס הכנה לבחינת המתא"ם שהינה בחינת המיון לתואר השני בפסיכולוגיה, במרבית מגמות הלימוד. קורס מתא"ם מכין את המועמדים לבחינת המתא"ם ע"י הקניית מיומנויות עבודה מהירות ויעילות, לימוד טקסטים באנגלית, סטטיסטיקה ורענון של החומר הנלמד במהלך התואר הראשון בפסיכולוגיה.

קורס אמי"ר

- קורס אמי"ר הינו קורס הכנה לבחינת אמי"ר שהינה בחינת מיון לרמת האנגלית של המועמדים ללימודים אקדמאים. קורס הכנה לבחינת אמי"ר שם דגש על הקניית אוצר מילים וטכניקות פתרון טקסטים כמו גם על תרגול נרחב ועמידה בזמנים. קורס אמי"ר אף תורם לחיזוק בטחונו העצמי של הנבחן ולאמונה בהצלחתו שכן הוא כולל תרגול רב במבחני סימולציה המדמים את המבחן אחד לאחד.

מכינה קדם אקדמית

- מכינה היא מונח כולל למסגרת לימודים כיתתית המכשירה את הקרקע לקראת לימודים אקדמיים ומאפשרת לבוגריה להשלים ולשפר בגרויות, לקנות לעצמם מיומנויות למידה ולהתקבל למוסדות להשכלה גבוהה (מכללות ואוניברסיטאות).

איפה אפשר ללמוד קורס הכנה למבחנים בדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה למבחנים בדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?