קורס בריאות ויופי בירושלים ובדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס בריאות ויופי בירושלים ובדרום

תזונה, עיצוב שיער, הכנה ללידה, איכות הסביבה ועוד נושאים רבים נכנסים לתחום הרחב של לימודי בריאות ואסטתיקה אשר תופס תאוצה בעולם המודני. כולנו רוצים לחיות נכון, להראות נכון ולהישמע נכון - בקיצור, להעשיר את עצמנו. עמוד זה מרכז מגוון גדול של מוסדות לימוד המציעים קורסים בתחום הבריאות, אסטתיקה ויופי, קורסים בתחום ההלכה וקורסי העשרה רבים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי בריאות, יופי והעשרה בירושלים ובדרום:

שלושת התחומים - בריאות יופי והעשרה מטפלים יחדיו באדם השלם, מבחינה פיזית (פנימית וחיצונית) ומבחינה נפשית. ישנם עשרות קורסים ולימודי תעודה הנוגעים לאחד מהתחומים הללו והופכים מבוקשים בקרב הציבור בישראל. הקורסים נחלקים בינהם לקורסים מקצועיים המעניקים הכשרה מקצועית ולקורסי העשרה הספקים ידע עשיר במגוון תחומים.

חלק מהקורסים בתחום בריאות, אסטתיקה והעשרה:
קורס סיעוד רפואי וטרינרי -

קורס וטרינריה עוסק בתחומי הטיפול בבעלי חיים והסיעוד הרפואי הוטרינרי. הלימודים בקורס מתמקדים בבעלי חיים שונים (חיות בית, בהמות ועוד) אך משותף לכולם הוא העיסוק באלמנטים הנקשרים לבריאות בעלי החיים כמזון, היגיינה, עבודה בלשכות וטרינריות ועוד.

קורס סייעות לרופא שיניים -

קורס סייעות לרופא שיניים מספק את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש על מנת להשתלב בשוק העבודה כסייעת רופא שיניים מקצועית ומיומנת. הקורס המבוקש מקנה את כל הידע העיוני הנדרש, בשילוב התנסות מעשית, לימודי מעבדה והתמחות במרפאות לרפואת שיניים וכן מכין את המשתתפים למבחני סיוע השיניים של משרד הבריאות. קורס סייעות לרופא שיניים הינו קורס מקצועי ומבוקש ביותר.
  

קורס ליצנות רפואית -

ליצנות רפואית נשענת על ההנחה כי חיוך וצחוק יכולים לשפר, ולו במעט, את הרגשתם של חולים ובעלי צרכים מיוחדים, גדולים כקטנים. קורס ליצנות רפואית מספק את הידע הנדרש על מנת להשתמש בהומור ככלי יעיל לטיפול או כתמיכה נפשית לצד טיפול רפואי. לימודי הליצנות הרפואית מקנים ידע תיאורטי על חשיבות ההומור בחיים ומודלים תקשורתיים, יחד עם ידע מעשי באומנויות הבמה ותרפיה במשחק.

קורסי העשרה -

ידע הוא המשאב הגדול והעוצמתי ביותר הקיים בעולמנו. בשנים האחרונות הופך הידע לנגיש לקהל הרחב ולאזרח הקטן ומוסדות לימוד רבים נענים לדרישה הגוברת בו ומציעים מגוון קורסי העשרה - תרבות ופנאי בנושאים שונים כהיסטוריה, פסיכולוגיה, ספרות, מדע, תרבות, גנטיקה, אמנות, פילוסופיה ועוד. הקורסים מיועדים לקהל הרחב המעוניין להרחיב אופקים, ולרוב אינם דורשים ידע קודם או עמידה במטלות.

קורס הכנה ללידה

- לידה היא ציון דרך משמעותי, ויש צורך להתכונן לקראת אירוע זה בצורה המקיפה ביותר. קורס הכנה ללידה הינו קורס חוויתי המקנה כלים להתמודדות עם רגע הלידה ולאחריו, ומהווה מקום מפגש עם זוגות נוספים אשר עומדים לפני לידה, ומאפשר שיתוף מחזק ותומך.

קורס הידרותרפיה

- הידרותרפיה הינה שיטה טיפולית ושיקומית המשתמשת ביתרונות המים לעזרת המטופל. מטרתו של קורס הידרותרפיה הינה להכשיר מטפלים מקצועיים ומיומנים בטיפול במים.

קורס לטיפול באמצעות שטח ואתגר

- הטיפול באמצעות שהייה בשטח, קיום מסעות ועריכת פעילות אתגרית הינו תחום הצובר תאוצה בשנים האחרונות. הקורס מכשיר מטפלים בשיטת ה- Wilderness therapy , ומקנה כלים תיאורטיים ומעשיים להנחיה, התערבות ושיקום חינוכיים ופסיכולוגיים כאחד המשפיעים הן על הפרט והן על הקבוצה.


קורס עיצוב שיער -

קורס ספרות ועיצוב שיער מקנה למשתתפים בו ידע עיוני ומעשי באומנות השיער. מטרתו של קורס ספרות ועיצוב השיער הינה להפגיש את התלמידים עם כמה שיותר סגנונות לעיצוב וטיפוח השיער וללמדם טכניקות מקצועיות. קורס עיצוב שיער וספרות מכשיר אנשי מקצוע מיומנים אשר יודעים להתאים לכל אחת את התספורת המתאימה לה, ולדאוג לטיפוח נכון של כל סוג שיער.

קורסי הנדסאים בבאר שבע

איפה אפשר ללמוד קורס בריאות ויופי בירושלים ובדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס בריאות ויופי בירושלים ובדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?