קורס בריאות ויופי בנתניה

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס בריאות ויופי בנתניה

נתניה היא אחת הערים היפות בארץ, ומיקומה במרכז ישראל מבטיח נגישות רבה לכל האזורים במדינה. העיר נתניה ממוקמת בלב השרון, על שפתה של רצועת ים יפה במיוחד, ומציעה לצד נופים מרהיבים גם מרכזי תעשייה, אזורי בילוי ופנאי, וקורסי בריאות ויופי במגוון מסלולים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

חלק מהקורסים בתחום בריאות, אסתטיקה והעשרה:

קורס סיעוד רפואי וטרינרי - קורס וטרינריה עוסק בתחומי הטיפול בבעלי חיים והסיעוד הרפואי הוטרינרי. הלימודים בקורס מתמקדים בבעלי חיים שונים (חיות בית, בהמות ועוד) אך משותף לכולם הוא העיסוק באלמנטים הנקשרים לבריאות בעלי החיים כמזון, היגיינה, עבודה בלשכות וטרינריות ועוד.

קורס הידרותרפיה

- הידרותרפיה הינה שיטה טיפולית ושיקומית המשתמשת ביתרונות המים לעזרת המטופל. מטרתו של קורס הידרותרפיה הינה להכשיר מטפלים מקצועיים ומיומנים בטיפול במים.

קורס לטיפול באמצעות שטח ואתגר

- הטיפול באמצעות שהייה בשטח, קיום מסעות ועריכת פעילות אתגרית הינו תחום הצובר תאוצה בשנים האחרונות. הקורס מכשיר מטפלים בשיטת ה- Wilderness therapy , ומקנה כלים תיאורטיים ומעשיים להנחיה, התערבות ושיקום חינוכיים ופסיכולוגיים כאחד המשפיעים הן על הפרט והן על הקבוצה.

קורס ליצנות רפואית

- ליצנות רפואית נשענת על ההנחה כי חיוך וצחוק יכולים לשפר, ולו במעט, את הרגשתם של חולים ובעלי צרכים מיוחדים, גדולים כקטנים. קורס ליצנות רפואית מספק את הידע הנדרש על מנת להשתמש בהומור ככלי יעיל לטיפול או כתמיכה נפשית לצד טיפול רפואי. לימודי הליצנות הרפואית מקנים ידע תיאורטי על חשיבות ההומור בחיים ומודלים תקשורתיים, יחד עם ידע מעשי באומנויות הבמה ותרפיה במשחק.

קורס תזונה

- קורס תזונה מכשיר תזונאים מקצועיים אשר יוכלו לייעץ על תזונה נכונה ומותאמת לקוח כטיפול מונע השומר על בריאותנו, כמו גם כדרך להורדת משקל בשילוב הקניית הרגלי אכילה נכונים. קורס תזונה מקנה עקרונות לתזונה נכונה בעולם המודרני ושם דגש על שילוב פעילות גופנית כאורח חיים ולא כדיאטה חד פעמית. הלימודים בקורס תזונה מפגישים את המשתתפים עם תוספי המזון, עקרונות התזונה הנטורופתית ומדעי התזונה המערבית.

קורסי בריאות ויופי - נתניה בירת השרון

נתניה שוכנת במחוז המרכז בשרון, והודות לאוכלוסייה המונה מעל 181,000 תושבים, היא העיר השמינית מבחינת גודלה במדינת ישראל. בעיר ניתן למצוא מגוון רב של אטרקציות לתושבים ולתיירים, ובראשן כמובן חוף הים המרהיב. גורמי משיכה נוספים של העיר כוללים מבני ציבור חדשים, וכן הסמכה לתקן איכות השירות של מכון התקנים.

איפה אפשר ללמוד קורס בריאות ויופי בנתניה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס בריאות ויופי בנתניה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?