קורס בריאות ויופי במרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס בריאות ויופי במרכז

תזונה, עיצוב שיער, הכנה ללידה, איכות הסביבה ועוד נושאים רבים נכנסים לתחום הרחב של לימודי בריאות ואסטתיקה אשר תופס תאוצה בעולם המודני. כולנו רוצים לחיות נכון, להראות נכון ולהישמע נכון - בקיצור, להעשיר את עצמנו. עמוד זה מרכז מגוון גדול של מוסדות לימוד המציעים קורסים בתחום הבריאות, אסטתיקה ויופי, קורסים בתחום ההלכה וקורסי העשרה רבים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי בריאות, יופי והעשרה בתל אביב ובמרכז:

שלושת התחומים - בריאות יופי והעשרה מטפלים יחדיו באדם השלם, מבחינה פיזית (פנימית וחיצונית) ומבחינה נפשית. ישנם עשרות קורסים ולימודי תעודה הנוגעים לאחד מהתחומים הללו והופכים מבוקשים בקרב הציבור בישראל. הקורסים נחלקים בינהם לקורסים מקצועיים המעניקים הכשרה מקצועית ולקורסי העשרה הספקים ידע עשיר במגוון תחומים.

חלק מהקורסים בתחום בריאות, אסטתיקה והעשרה:
קורס סייעות לרופא שיניים -

קורס סייעות לרופא שיניים מספק את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש על מנת להשתלב בשוק העבודה כסייעת רופא שיניים מקצועית ומיומנת. הקורס המבוקש מקנה את כל הידע העיוני הנדרש, בשילוב התנסות מעשית, לימודי מעבדה והתמחות במרפאות לרפואת שיניים וכן מכין את המשתתפים למבחני סיוע השיניים של משרד הבריאות. קורס סייעות לרופא שיניים הינו קורס מקצועי ומבוקש ביותר.
  

קורס תזונה -

קורס תזונה מכשיר תזונאים מקצועיים אשר יוכלו לייעץ על תזונה נכונה ומותאמת לקוח כטיפול מונע השומר על בריאותנו, כמו גם כדרך להורדת משקל בשילוב הקניית הרגלי אכילה נכונים. קורס תזונה מקנה עקרונות לתזונה נכונה בעולם המודרני ושם דגש על שילוב פעילות גופנית כאורח חיים ולא כדיאטה חד פעמית. הלימודים בקורס תזונה מפגישים את המשתתפים עם תוספי המזון, עקרונות התזונה הנאטורופטית ומדעי התזונה המערבית.

קורס עיצוב שיער -

קורס ספרות ועיצוב שיער מקנה למשתתפים בו ידע עיוני ומעשי באומנות השיער. מטרתו של קורס ספרות ועיצוב השיער הינה להפגיש את התלמידים עם כמה שיותר סגנונות לעיצוב וטיפוח השיער וללמדם טכניקות מקצועיות. קורס עיצוב שיער וספרות מכשיר אנשי מקצוע מיומנים אשר יודעים להתאים לכל אחת את התספורת המתאימה לה, ולדאוג לטיפוח נכון של כל סוג שיער.

קורס הכנה ללידה

- לידה היא ציון דרך משמעותי, ויש צורך להתכונן לקראת אירוע זה בצורה המקיפה ביותר. קורס הכנה ללידה הינו קורס חוויתי המקנה כלים להתמודדות עם רגע הלידה ולאחריו, ומהווה מקום מפגש עם זוגות נוספים אשר עומדים לפני לידה, ומאפשר שיתוף מחזק ותומך.

קורס וטרינריה

-

קורס סיעוד רפואי וטרינרי

- קורס סיעוד רפואי וטרינרי הינו קורס ייחודי המקנה למשתתפים בו מקצוע מרתק אשר משלב עבודה עם בעלי חיים וטיפול רפואי, ומבטיח עבודה מגוונת במיוחד. תחום הסיעוד הרפואי הוטרינרי הינו חדש יחסית, וישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים בתחום, בוגרי קורס וטרינריה.

קורס הידרותרפיה

- הידרותרפיה הינה שיטה טיפולית ושיקומית המשתמשת ביתרונות המים לעזרת המטופל. מטרתו של קורס הידרותרפיה הינה להכשיר מטפלים מקצועיים ומיומנים בטיפול במים.

קורס לטיפול באמצעות שטח ואתגר

- הטיפול באמצעות שהייה בשטח, קיום מסעות ועריכת פעילות אתגרית הינו תחום הצובר תאוצה בשנים האחרונות. הקורס מכשיר מטפלים בשיטת ה- Wilderness therapy , ומקנה כלים תיאורטיים ומעשיים להנחיה, התערבות ושיקום חינוכיים ופסיכולוגיים כאחד המשפיעים הן על הפרט והן על הקבוצה.

קורסים בראשון לציון

איפה אפשר ללמוד קורס בריאות ויופי במרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס בריאות ויופי במרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?