קורס אומנות בתל אביב ובמרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס אומנות בתל אביב ובמרכז

ישנם כל כך הרבה קורסים באומנות שאפשר כמעט לטבוע במבחר. מכללות, מכונים, בתי ספר וסטודיו לאומנות ועיצוב צצים כמו פטריות אחרי הגשם מפתים ומבטיחים לנו להפוך ליוצרים או לפחות ללמוד דרכים חדשות להביע את עצמנו ולהתפתח. מבחר קורסי האומנות עצום ונע מקורסים קלאסיים כרישום, פיסול וצורפות לשלל מקצועות העיצוב (פנים, אופנה, תעשייתי, גרפי ועוד) ועד לקורסים ייחודים כסטיילינג, אנימציה ומגוון קורסים הנקשרים למקצועות הבמה.

אלה מכם הנמשכים לתחומי האומנות המגוונים הינם אמנים בנשמתם, יצירתיים ובעלי דמיון מפותח, אך מלבד מתנות מהסוג הזה, מה באמת צריך כדי להיות אומנים מוצלחים ומצליחים?
- ידע אינטנסיבי, מעמיק ומקצועי המשלב את התיאוריה ואת המעשה
- הבנה בנוגע למה מעניין אתכם ומיהו הקהל שאליו תפנו את מסר האומנות שלכם
- תיק עבודות המתפקד ככרטיס הביקור שלכם והולך איתכם לכל מקום בו תציגו את עצמכם

עמוד זה מרכז את כל מוסדות הלימוד לאומנות על שלל גווניה בתל אביב ובמרכז. לכם נותר רק לבחור!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי אומנות בתל אביב ובמרכז:

היום מוצעים לקהל הרחב עשרות קורסי אומנות העושים שימוש במגוון מיומנויות, טכניקות וחומרים. הקורסים באומנות מיועדים הן לאנשים המבקשים להפוך תחביב למקצוע ולקבל הכשרה מקצועית בתחומים כצורפות, עיצוב (פנים, גרפי, תעשייתי, אופנה), צילום ועוד והן לאנשים המעוניינים בקורסים כתחביב אשר יעשיר את חייהם.

חלק מהקורסים ללימודי אומנות המוצעים במוסדות השונים:
קורס רישום -

קורס רישום הוא אחד מהקורסים הקלסיים של עולם האומנות. הרישום הוא דרך להבעה עצמית סובייקטיבית, דרך לפרוק ולהביע חששות, משאלות ומאווים וכן טכניקה ליצירת אומנות אישית אשר יכולה לשמש גם כריפוי בעיסוק וטכניקה המשמשת אנשי מקצוע רבים מתחום העיצוב והאדריכלות. ישנם מספר רב של קורסים העוסקים ברישום: קורס רישום ריאליסטי, קורס רישום אקדמי, קורס ציור ורישום, קורס רישום חלל ועוד, כאשר כל קורס שם דגש על טכניקה ייחודית בתחום.

קורס עיצוב פנים -

קורס עיצוב פנים מכשיר את המשתתפים לעיצוב ואירגון החלל הפנימי בביתם בהתאם לצרכיהם וטעמם מבלי להיוועץ באיש מקצוע. הלימודים בקורס מקנים מידע ושפע של רעיונות כיצד לעדכן ולשפר את מרחבי המחייה בבית, מהסלון ועד לפינת הלימודים והם עושים זאת תוך המתן טיפים מקוריים והתחשבות בתקציבו של המשתתף.

קורס עיצוב אתרים -

קורס עיצוב אתרים הוא קורס חדש באופן יחסי בעולם העיצוב ופיתוחו נגזר מההתפתחות המואצת של עולם האינטרנט. הקורס מקנה ידע תיאורטי ומעשי הדרוש על מנת להכשיר באופן מקצועי מעצבי אתרי אינטרנט מקוריים, מיומנים ובעלי יכולות גבוהות. בנוסף, קורס עיצוב אתרים שם דגש רב על דרכים לעיצוב אלמנטים שיווקים לאינטרנט, שכן שיווק נכון המגולם בעיצוב אטרקטיבי של האתר מהווה חלק בלתי נפרד מרווחיותו והצלחתו של האתר.

קורס כתיבה יוצרת -

קורס כתיבה יוצרת מפתח את יכולות הביטוי הספרותיות של המשתתפים. במסגרת הקורס לומדים ומתנסים המשתתפים בכתיבה במגוון סגנונות, כתיבה עצמית ויצירתו של קו אישי מאפיין. הקורס מעודד את המשתתפים לבטא את עצמם בכתב וליצור שירים וסיפורים קצרים החושפים את עולמם.

קורס עריכת וידאו

- לכל אחד יש סרטי וידאו ששוכבים בבית כאבן שאין לה הופכין, מאחר והם לא ערוכים בצורה מעניינת ונוחה לצפייה. קורס עריכת וידאו מקנה את הכלים הנחוצים כדי לערוך קטעי וידאו וליצור סרט אחיד ורציף, אשר יהיה מעניין לצפייה. במהלך הקורס נלמדים נושאים רבים ומרתקים, החל ממושגי יסוד בעריכה, דרך עריכת סאונד, וכלה בהכרת הציוד הטכני המעורב בתהליך העריכה.

קורס פנג שוואי

- הסינים פיתחו כבר לפני אלפי שנים שיטה אשר חוקרת את היחסים בין האנרגיות השונות בחלל, על מנת להעצים אנרגיות חיוביות. במהלך קורס פנג שוואי לומדים כיצד לבחור את המיקום של החפצים בבית, באילו צבעים להשתמש, לאיזה כיוון כדאי להפנות את החדרים, ועוד.

קורס עיצוב אופנה

- הבגדים והאביזרים הנלווים אליהם מהווים לא רק אמצעי לכסות את הגוף, אלא גם דרך להביע אמירה אישית ודרך לביטוי עצמי. קורס עיצוב אופנה מעניק כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר לכל אחד לשדרג את הופעתו בצורה מהירה ויעילה. בעידן המודרני ישנם חומרים ובדים חדשים ומגוונים, המאפשרים ליצור הופעה מרשימה בעלות ובזמן קצר יחסית.

החליטו לאיזה תחום אתם נמשכים ובאיזו נישה תרצו להתפתח וצרו קשר עם מוסדות הלימוד באמצעות תיבת יצירת הקשר. בהצלחה!

איפה אפשר ללמוד קורס אומנות בתל אביב ובמרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אומנות בתל אביב ובמרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?