קורס אומנות בירושלים ובדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס אומנות בירושלים ובדרום

ישנם כל כך הרבה קורסים באומנות שאפשר כמעט לטבוע במבחר. מכללות, מכונים, בתי ספר וסטודיו לאומנות ועיצוב צצים כמו פטריות אחרי הגשם מפתים ומבטיחים לנו להפוך ליוצרים או לפחות ללמוד דרכים חדשות להביע את עצמנו ולהתפתח. מבחר קורסי האומנות עצום ונע מקורסים קלאסיים כרישום, פיסול וצורפות לשלל מקצועות העיצוב (פנים, אופנה, תעשייתי, גרפי ועוד) ועד לקורסים ייחודים כסטיילינג, אנימציה ומגוון קורסים הנקשרים למקצועות הבמה.
עמוד זה מרכז את כל מוסדות הלימוד לאומנות על שלל גווניה בירושלים ובדרום הארץ.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי אומנות בירושלים ובדרום:

כיום מוצעים לקהל הרחב עשרות קורסים באומנות העושים שימוש במגוון מיומנויות, טכניקות וחומרים. קורסי האומנות מיועדים הן לאנשים המבקשים להפוך תחביב למקצוע ולקבל הכשרה מקצועית בתחומים כצורפות, עיצוב (קורס עיצוב גרפי, קורס עיצוב פנים, קורס עיצוב אופנה, קורס עיצוב תעשייתי), קורס צילום ועוד והן לאנשים המעוניינים בקורסים כתחביב אשר יעשיר את עולמם.

חלק מהקורסים ללימודי אומנות המוצעים במוסדות השונים:
קורס צילום -

צילום היא דרך אומנות מדהימה המאפשרת להנציח ולהקפיא רגעים, אנשים ונופים. קורס צילום מאפשר למידה והתמקצעות בטכניקות צילום מקצועיות תוך מתן דגש על צילום דיגיטאלי. ישנם מגוון רחב של קורסים העוסקים בצילום: קורס צילום דיגיטאלי, קורס צילום יסודות, קורס צילום שחור לבן, קורס צילום נוף ועוד.

קורס צורפות ותכשיטנות -

קורס צורפות ותכשיטנות הינו קורס המתאים הן כתחביב והן כדרך לרכישת מקצוע. קורס צורפות ותכשיטנות מאפשר ללמוד את רזי האומנות הבסיסית של עשיית ועיצוב תכשיטים ולחוות את חווית היצירה. הלימודים בקורס צורפות ותכשיטנות כוללים מעט לימודים תיאורטיים והרבה התנסות מעשית ושעות תרגול, בליווי צמוד של מדריך מיומן. מרבית קורסי צורפות ותכשיטנות מתקיימים בכיתות לימוד קטנות על מנת להבטיח יחס אישי וייעוץ זמין לאורך כל תהליך היצירה.

קורס סטיילינג (תדמיתנות) -

הלבוש שלנו הוא למעשה אמירה המעידה על אופיינו, מקצועינו ועל הסטטוס הכלכלי שלנו. קורס סטיילינג (תדמיתנות) שם לו למטרה להכשיר אנשי מקצוע אשר יבנו סטייל אישי ללקוחות וישפרו ע"י כך את התדמיתם. הלימודים בקורס סטיילינג ותדמיתנות מיועדים לכל מי שרוצה לעסוק בתחום באופן מקצועי, כמו גם למעוניינים לפתח סטייל אישי.

קורס תקשורת חזותית -

קורס תקשורת חזותית מקנה את עקרונות העיצוב הגרפי במדיה האינטראקטיבית. הלימודים בקורס עוסקים במגוון התחומים המרכיבים את התקשורת החזותית- החל מדפוס, דרך האינטרנט והטלוויזיה וכלה בעיצוב המוצר. קורס תקשורת חזותית מספק את הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לשם רכישת מיומנויות בתחום התקשורת החזותית, תוך פיתוח היצירתיות והפוטנציאל האישי של כל משתתף. הקורס שם דגש על החלק היישומי של תחום התקשורת החזותית ומאפשר התנסות בצורותיה השונות.

קורס עריכת וידאו

- לכל אחד יש סרטי וידאו ששוכבים בבית כאבן שאין לה הופכין, מאחר והם לא ערוכים בצורה מעניינת ונוחה לצפייה. קורס עריכת וידאו מקנה את הכלים הנחוצים כדי לערוך קטעי וידאו וליצור סרט אחיד ורציף, אשר יהיה מעניין לצפייה. במהלך הקורס נלמדים נושאים רבים ומרתקים, החל ממושגי יסוד בעריכה, דרך עריכת סאונד, וכלה בהכרת הציוד הטכני המעורב בתהליך העריכה.

קורס פנג שוואי

- הסינים פיתחו כבר לפני אלפי שנים שיטה אשר חוקרת את היחסים בין האנרגיות השונות בחלל, על מנת להעצים אנרגיות חיוביות. במהלך קורס פנג שוואי לומדים כיצד לבחור את המיקום של החפצים בבית, באילו צבעים להשתמש, לאיזה כיוון כדאי להפנות את החדרים, ועוד.

קורס עיצוב אופנה

- הבגדים והאביזרים הנלווים אליהם מהווים לא רק אמצעי לכסות את הגוף, אלא גם דרך להביע אמירה אישית ודרך לביטוי עצמי. קורס עיצוב אופנה מעניק כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר לכל אחד לשדרג את הופעתו בצורה מהירה ויעילה. בעידן המודרני ישנם חומרים ובדים חדשים ומגוונים, המאפשרים ליצור הופעה מרשימה בעלות ובזמן קצר יחסית.

איפה אפשר ללמוד קורס אומנות בירושלים ובדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אומנות בירושלים ובדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?