קורס אומנות בחיפה ובצפון

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס אומנות בחיפה ובצפון

ישנם כל כך הרבה קורסים באומנות שאפשר כמעט לטבוע במבחר. מכללות, מכונים, בתי ספר וסטודיו לאומנות ועיצוב צצים כמו פטריות אחרי הגשם מפתים ומבטיחים לנו להפוך ליוצרים או לפחות ללמוד דרכים חדשות להביע את עצמנו ולהתפתח. מבחר קורסי האומנות עצום ונע מקורסים קלאסיים כרישום, פיסול וצורפות לשלל מקצועות העיצוב (פנים, אופנה, תעשייתי, גרפי ועוד) ועד לקורסים ייחודים כסטיילינג, אנימציה ומגוון קורסים הנקשרים למקצועות הבמה.
עמוד זה מרכז את כל מוסדות הלימוד לאומנות על שלל גווניה בחיפה ובצפון הארץ.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי אומנות בחיפה ובצפון:

כיום מוצעים לקהל הרחב עשרות קורסים באומנות העושים שימוש במגוון מיומנויות, טכניקות וחומרים. קורסי האומנות מיועדים הן לאנשים המבקשים להפוך תחביב למקצוע ולקבל הכשרה מקצועית בתחומים כצורפות, עיצוב (פנים, גרפי, תעשייתי, אופנה), צילום ועוד והן לאנשים המעוניינים בקורסים כתחביב אשר יעשיר את עולמם.

חלק מהקורסים ללימודי אומנות המוצעים במוסדות השונים:
קורס פיסול וקרמיקה -

קורס פיסול וקרמיקה הינו קורס קלאסי בתחום האומנות. פיסול היא אומנות העושה שימוש במגוון רחב של חומרים על מנת לבטא אמירה אישית. קורס פיסול מקנה כלים וטכניקות מקצועיות לפיסול יצירתי ומגוון בטכניקות וחומרים משתנים. לימודי קורס פיסול וקרמיקה כוללים סגנונות פיסול רבים כגון פיסול סביבתי, פיסול על פי נושאים ופיסול על פי חומרים.


קורס עיצוב גרפי -

קורס עיצוב גרפי מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הנדרש על מנת להכשיר מעצבים גרפיים מיומנים, יצירתיים ומקצועיים. עיצוב גרפי הוא תחום הלקוח מתחום ה"תקשורת חזותית". המעצב הגרפי פועל בתחום המדיה החזותית ועליו האחריות למשוך את עיניהם של הצופים אל עבודתו, מתוך כלל המוצגים החזותיים תוך שימוש בחשיבה קריאטיבית ומקורית.


קורס סידור פרחים -

קורס סידור פרחים או סדירת פרחים מקנה כלים מעשיים לעיצוב, סידור ושזירת פרחים באופן יצירתי ואסתטי. לסידור הפרחים חלק חשוב בעיצובו של כל אירוע, החל מקישוט מזנונים, דרך עיצוב חופות וכלה בזרי כלה. קורס סידור ושזירת פרחים מפגישים את המשתתפים עם עולם הצבע של הפרחים, סגנונות העיצוב השונים ודרכי הטיפול בפרחים.

קורס תפירה -

תפירה היא הכלי החשוב והמרכזי בו משתמשים בתעשיית האופנה. תפירה נכונה ומדויקת מעידה על מקצועיותו של המעצב ומעלה את קרנו. קורס תפירה מקנה מושגי יסוד בתפירה ופיתוח טכניקות תפירה על ידי שימוש במכונות תפירה ביתיות ותעשייתיות. הלימודים בקורס מתקיימים בקבוצות קטנות, תוך מתן תשומת לב לכל תלמיד על פי קצב התקדמותו האישי.

קורס עריכת וידאו

- לכל אחד יש סרטי וידאו ששוכבים בבית כאבן שאין לה הופכין, מאחר והם לא ערוכים בצורה מעניינת ונוחה לצפייה. קורס עריכת וידאו מקנה את הכלים הנחוצים כדי לערוך קטעי וידאו וליצור סרט אחיד ורציף, אשר יהיה מעניין לצפייה. במהלך הקורס נלמדים נושאים רבים ומרתקים, החל ממושגי יסוד בעריכה, דרך עריכת סאונד, וכלה בהכרת הציוד הטכני המעורב בתהליך העריכה.

קורס פנג שוואי

- הסינים פיתחו כבר לפני אלפי שנים שיטה אשר חוקרת את היחסים בין האנרגיות השונות בחלל, על מנת להעצים אנרגיות חיוביות. במהלך קורס פנג שוואי לומדים כיצד לבחור את המיקום של החפצים בבית, באילו צבעים להשתמש, לאיזה כיוון כדאי להפנות את החדרים, ועוד.

קורס עיצוב אופנה

- הבגדים והאביזרים הנלווים אליהם מהווים לא רק אמצעי לכסות את הגוף, אלא גם דרך להביע אמירה אישית ודרך לביטוי עצמי. קורס עיצוב אופנה מעניק כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר לכל אחד לשדרג את הופעתו בצורה מהירה ויעילה. בעידן המודרני ישנם חומרים ובדים חדשים ומגוונים, המאפשרים ליצור הופעה מרשימה בעלות ובזמן קצר יחסית.

איפה אפשר ללמוד קורס אומנות בחיפה ובצפון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אומנות בחיפה ובצפון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?