קורסים מקצועיים במרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורסים מקצועיים במרכז

מרכז הארץ, כולם יודעים ששם הכול קורה ומי שמעוניין להיות במרכז העניינים זה המקום עבורו! בערי המרכז פועלות עשרות מכללות ומכונים המציעים שלל קורסים מקצועיים במגוון רחב של מסלולים, המקנים כלים מעשיים ופותחים את הדלת לעולם רחב של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים מקצועיים - אזור המרכז

כיום ישנה הרגשה שקורסים מקצועיים והכשרות כמעט ונעלמו מהעולם, הנהירה ללימודי תואר ראשון ושני אשר אינם תמיד פרקטיים בעיצומה ומוסדות לימוד מקצועיים מצמצמים את מרכולתם. למרות זאת קיימים מספר מוסדות לימוד המתמחים בקורסים והכשרות מקצועיות שמטרתם להבטיח שגם החשמלאים, הטכנאים, הקבלנים, עובדי ענף התחבורה, וקציני הביטחון של המחר יקבלו את ההכשרה המקצועית הטובה ביותר ויהיו בעלי מיומנות גבוהה, ידע רב וכלים פרקטיים ועדכניים.

חלק מהקורסים המקצועיים המוצעים ע"י מוסדות הלימוד במרכז:

קורס טכנאי סלולרי

- קורס טכנאי סלולארי מקנה למשתתפים בו את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם תיקון ותפעול מכשירי טלפונים סלולאריים מדגמים שונים. הקורס מכשיר טכנאי סלולארי מקצועיים ומיומנים עד רמה ד' (רכיבים) הבקיאים הן בבדיקה והן בתיקון המכשיר. קורס טכנאי סלולרי במרכז מכשיר את בוגריו לעסוק בפלסטיקה, ניקוי המכשיר, תפעולו, תוכנה, ותיקון כל רכיבי הכרטיס הראשי.

קורס איכות הסביבה באזור המרכז

- הסביבה המקיפה אותנו סובלת מאיומים רבים, וכיום ישנם אנשי מקצוע רבים העוסקים בהגנת הסביבה מאספקטים מדעיים ופרקטיים כאחד. קורס איכות הסביבה מוצע במגוון מסלולים, דוגמת טכנולוגיה ירוקה, בטיחות ואיכות סביבה ומשפט ואיכות סביבה, ומקנה את הידע הדרוש על מנת להשתלב בתחום חשוב ומבוקש.

קורס מידענות

- קורס מידענות במרכז מכשיר את בוגריו באיתור וניהול מידע מתוך מאגרי מידע ברשת האינטרנט. קורס מידענות שם דגש על שיטות חיפוש מידע אפקטיביות וניהול נכון של משאב המידע, וזאת על מנת למקסם את המידע כמשאב ארגוני ופרטי. הקורס מקנה היכרות עם מאגרי מידע רבים וטובים אשר כמעט ואינם מוכרים לאדם מן השורה. בוגרי הקורס הינם בעלי מקצוע מבוקשים בכל ארגון עסקי או אקדמי.

קורס ניהול פרויקטים בבנייה

- תעשיית הבניין מהווה את אחד מענפי הצמיחה המרכזיים של המשק המקומי והגלובאלי, וישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים. קורס ניהול פרויקטים בבנייה באזור המרכז מעניק כלים מקצועיים עדכניים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה מבוקשים.

קורס קבלני בניין (100)

- קורס קבלני בניין ענף ראשי במרכז מקנה למשתתפים את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם הכשרתם של קבלני בניין המורשים לעסוק בבניית בתים פרטיים ומבני ציבור. בוגרי קורס קבלני בניין (קבלני 100) יוכרו כקבלנים מקצועיים על ידי משרד התמ"ת ויורשו להירשם אצל רשם הקבלנים. הקורס מקנה ידע הנדסי והניהולי הנדרש מקבלן בניין וכן הור מהווה תנאי הכרחי לרישום הקבלנים ב"פנקס הקבלנים" בהתאם לתנאים שבחוק רישום קבלנים (תשכ"ט- 1969). הלימודים כוללים הרצאות פרונטאליות ופרויקט גמר מעשי.

קורסים נוספים ברחבי הארץ:

קורסי מחשבים בתל אביב
קורסי מחשבים בראשון לציון
קורסי מחשבים ברמת גן
קורסי מחשבים בנתניה
קורסי מחשבים בחיפה
קורסי מחשבים בדרום
קורסי מחשבים בשרון

איפה אפשר ללמוד קורסים מקצועיים במרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים מקצועיים במרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?