קורסים מקצועיים בצפון

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורסים מקצועיים בצפון

כיום ישנה הרגשה שקורסים מקצועיים והכשרות כמעט ונעלמו מהעולם, הנהירה ללימודי תואר ראשון ושני אשר אינם תמיד פרקטיים בעיצומה ומוסדות לימוד מקצועיים מצמצמים את מרכולתם. למרות זאת קיימים מספר מוסדות לימוד המתמחים בקורסים והכשרות מקצועיות שמטרתם להבטיח שגם החשמלאים, הטכנאים, הקבלנים, עובדי ענף התחבורה, וקציני הביטחון של המחר יקבלו את ההכשרה המקצועית הטובה ביותר ויהיו בעלי מיומנות גבוהה, ידע רב וכלים פרקטיים ועדכניים.  

לקורסים המקצועיים יתרונות רבים, והראשון שבהם הוא שבזמן קצר יחסית תוכלו לרכוש לעצמכם מקצועי נחשק ויוקרתי, וברוב המקרים מבוקש למדי בשוק העבודה; גם לנושא העלות ישנה חשיבות רבה. עלותו של קורס מקצועי שווה לכל נפש, וכאמור תוך מספר חודשים (לכל המאוחר) אתם יוצאים עם מקצוע נחשב (ותעודה נחשבת לא פחות); ולבסוף, תנאי הקבלה לקורסים המקצועיים (על מגוונם הרחב) אינם דורשים תעודת בגרות או ציון פסיכומטרי. לעיתים הדרישה היא לראיון אישי קצר ולא מעבר לכך. 

הנכם מוזמנים לקרוא אודות קורסים מקצועיים בחיפה והצפון ולבחור למוד את זה שאליו אתם מתחברים יותר מכל. בהצלחה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים מקצועיים בחיפה ובצפון:

לימודים אקדמיים למרות הנופך היוקרתי אינם מתאימים לכל אחד ולא תמיד יכולים להבטיח פרנסה עתידית. לעומתם לימודי המקצוע מעניקים הכשרה מקצועית וממוקדת אשר מבטיחה לבוגרים עבודה בתחום התמחותם. מוסדות לימוד רבים הידועים בשל איכות הקורסים שמציעים ועדכניותם פותחים מידי סמסטר מגוון קורסים והכשרות מקצועיות.   

חלק מהקורסים המקצועיים המוצעים ע"י מוסדות הלימוד:

קורס ניהול פרוייקטים בבנייה -

קורס ניהול פרוייקטים בבנייה מקנה את הידע המעשי הנדרש לארגון, ניהול ופיקוח של פרויקטים בתחום הבנייה. הלימודים בקורס שמים דגש על הפן הטכנולוגי-מקצועי ועל הפן האישי-ניהולי בתהליך ניהול הפרוייקט. קורס ניהול פרויקטים בבנייה כולל חומר תיאורטי ומעשי המאפשר פיקוח וניהול נכון של פרוייקטים. הקורס מקנה את כל הידע הדרוש החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע של הפרויקט תוך מתן דגש על איכות העבודה בכל שלבי התהליך.

קורס טכנאי מיגון ואבטחה -

קורס מערכות מיגון ואבטחה הוא קורס מקצועי המכשיר טכנאים מיומנים בהתקנה ותפעול מערכות אבטחה ומיגון. קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה מקנה ידע במערכות האבטחה המתקדמות ביותר בעולם כגון: "עורב", "פימא", "פולר", ו"קודיקום". הקורס מספק היכרות רחבה ומעמיקה עם כל סוגי המיגון והאבטחה הקיימים למיגון בתים ומוסדות.

קורס מנעולנות -

קורס מנעולנות מכשיר אנשי מקצוע מהירים ואמינים, המופקדים על פריצת מנעולים כאשר אנו שוכחים את המפתח לבית או את הקוד לרכב. הלימודים בקורס מנעולנות כוללים תרגול מעשי רב והתמקצעות במספר רב של פריצות, המאפשר לבוגרים להשתלב באופן מיידי בשוק העבודה.

קורס מורה נהיגה

- על מנת לעסוק בהוראת נהיגה יש צורך בהכשרה מקצועית, המקנה כלים פרקטיים ומיומנויות חשובת. קורס הכשרת מורה נהיגה הינו בפיקוח משרד התמ"ת, וכולל נושאים מרתקים דוגמת הכרת הרכב, דיני תעבורה, תכתובת מנהלית, ותורת המבחנים.

קורס איכות הסביבה

- הסביבה המקיפה אותנו סובלת מאיומים רבים, וכיום ישנם אנשי מקצוע רבים העוסקים בהגנת הסביבה מאספקטים מדעיים ופרקטיים כאחד. קורס איכות הסביבה מוצע במגוון מסלולים, דוגמת טכנולוגיה ירוקה, בטיחות ואיכות סביבה ומשפט ואיכות סביבה, ומקנה את הידע הדרוש על מנת להשתלב בתחום חשוב ומבוקש.

קורס מידענות

- בעולם המודרני ידע הינו שווה ערך לכוח. לפיכך, איתור מידע רלוונטי וארגונו באופן יעיל הינם כלים הכרחיים לצבירת כוח של ארגונים וחברות ולהקניית יתרון על פני המתחרים. קורס מידענות מלמד שיטות אפקטיביות ומקצועיות לאיתור מידע רלוונטי מתוך כמויות המידע העצומות הנגישות לאדם ברשת האינטרנט. בנוסף, מקנה קורס מידענות היכרות עם מאגרי מידע רבים וטובים אשר כמעט ואינם מוכרים לאדם מן השורה, אשר מרבה להסתמך על מנועי החיפוש המוכרים בלבד.

קורס שדרים וכתבי ספורט -

קורס שדרים וכתבי ספורט מכשיר כתבים ושדרי ספורט, הבקיאים בספורט על סוגיו השונים. הקורס שם דגש הן על עקרונות השידור והכתיבה הנכונה והן על חוקיות משחקי הספורט הנפוצים בארץ (כדורגל וכדורסל). קורס הכשרת כתבי ושדרני ספורט מהווה כרטיס כניסה לעולם הספורט בארץ ומאפשר השתלבות כפרשני ספורט באתרי ספורט באינטרנט, בעיתונות הארצית והמקומית, ברדיו הארצי והמקומי וכמובן- בערוצי הטלוויזיה.

קורסי רפואה משלימה ועיסוי בחיפה

איפה אפשר ללמוד קורסים מקצועיים בצפון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים מקצועיים בצפון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?