קורסים מקצועיים בתל אביב ובמרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורסים מקצועיים בתל אביב ובמרכז

כיום ישנה הרגשה שקורסים מקצועיים והכשרות כמעט ונעלמו מהעולם, הנהירה ללימודי תואר ראשון ושני אשר אינם תמיד פרקטיים בעיצומה ומוסדות לימוד מקצועיים מצמצמים את מרכולתם. למרות זאת קיימים מספר מוסדות לימוד המתמחים בקורסים והכשרות מקצועיות שמטרתם להבטיח שגם החשמלאים, הטכנאים, הקבלנים, עובדי ענף התחבורה, וקציני הביטחון של המחר יקבלו את ההכשרה המקצועית הטובה ביותר ויהיו בעלי מיומנות גבוהה, ידע רב וכלים פרקטיים ועדכניים.  

לקורסים מקצועיים יתרונות רבים. ראשית מדובר בתקופת לימודים קצרה יחסית הנפרשת על פני כמה חודשיםספורים, בסופם מקבלים בוגריהם תעודת גמר במקצוע נדרש בשוק העבודה; שנית, הלימודים מעניקים למשתתפיהם הסמכה מקצועית ללא צורך בלימודים מתמשכים ונסחבים שבסיומם אינכם יודעים לאן לפנות; שלישית, קורסים מקצועיים מגיעים במגוון תחומים עשיר ומאפשרים לכל אחד מכם ללמוד את התוחום אליו הוא מתחבר יותר מכל; רביעית ולא פחות חשוב, תנאי הקבלה הקשים לתואר ראשון אינם חלים על הקבלה לקורסים המקצועיים ואלה מכם החסרים ציוני בגרות או ציון פסיכומטרי יכולים להסיר דאגה מליבם.

אם קורסים מקצועיים הינו הכיוון שלכם, מאמר זה מיועד בדיוק לכם!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים מקצועיים בתל אביב ובמרכז:

לימודים אקדמיים למרות הנופך היוקרתי אינם מתאימים לכל אחד ולא תמיד יכולים להבטיח פרנסה עתידית. לעומתם לימודי המקצוע מעניקים הכשרה מקצועית וממוקדת אשר מבטיחה לבוגרים עבודה בתחום התמחותם. מוסדות לימוד רבים הידועים בשל איכות הקורסים שמציעים ועדכניותם פותחים מידי סמסטר מגוון קורסים והכשרות מקצועיות.   

חלק מהקורסים המקצועיים המוצעים ע"י מוסדות הלימוד:
קורס טכנאי סלולרי -

קורס טכנאי סלולרי מקנה למשתתפים בו את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם תיקון ותפעול מכשירי טלפונים סלולאריים מדגמים שונים. הקורס מכשיר טכנאי סלולארי מקצועיים ומיומנים עד רמה ד' (רכיבים) הבקיאים הן בבדיקה והן בתיקון המכשיר. קורס טכנאי סלולרי מכשיר את בוגריו לעסוק בפלסטיקה, ניקוי המכשיר, תפעולו, תוכנה, ותיקון כל רכיבי הכרטיס הראשי.


קורס חשמלאי מוסמך -

חשמלאי מוסמך עוסק בתכנון, פיקוח, התקנה ואחזקה של מתקני חשמל עד עוצמת זרם של A80 (מתח נמוך עד 1000V). קורס חשמלאי מוסמך מסמיך את בוגריו להתקין, לטפל ולפקח על מתקני חשמל בעלי מתח נמוך. בנוסף, מהווה הקורס הכנה לבחינות ההסמכה של משרד התמ"ת (תורת החשמל, מכונות חשמל, מתקני חשמל). הלימודים בקורס הם כרטיס הכניסה לשלל עבודות בתחום החשמל ולהתקדמות בתחום.

קורס ניהול פרויקטים בבנייה

- תעשיית הבניין מהווה את אחד מענפי הצמיחה המרכזיים של המשק המקומי והגלובאלי, וישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים. קורס ניהול פרויקטים בבנייה מעניק כלים מקצועיים עדכניים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה מבוקשים.

קורס מורה נהיגה

- על מנת לעסוק בהוראת נהיגה יש צורך בהכשרה מקצועית, המקנה כלים פרקטיים ומיומנויות חשובת. קורס הכשרת מורה נהיגה הינו בפיקוח משרד התמ"ת, וכולל נושאים מרתקים דוגמת הכרת הרכב, דיני תעבורה, תכתובת מנהלית, ותורת המבחנים.

קורס איכות הסביבה

- הסביבה המקיפה אותנו סובלת מאיומים רבים, וכיום ישנם אנשי מקצוע רבים העוסקים בהגנת הסביבה מאספקטים מדעיים ופרקטיים כאחד. קורס איכות הסביבה מוצע במגוון מסלולים, דוגמת טכנולוגיה ירוקה, בטיחות ואיכות סביבה ומשפט ואיכות סביבה, ומקנה את הידע הדרוש על מנת להשתלב בתחום חשוב ומבוקש.

קורס מנהלי עבודה בתעשייה -

קורס מנהלי עבודה בתעשייה מכשיר בעלי מקצוע מתוך התעשייה לעבודות ניהול ומקנה להם ידע רחב וכלים להתמודדות עם האתגרים השונים של מקצועות הניהול בכלל ובתעשייה בפרט. הלימודים בקורס מנהלי עבודה בתעשייה הינם בדגש על יכולתו של מנהל עבודה להשיג את יעדי הארגון באופן יעיל וריווחי. בנוסף, מכין הקורס את המשתתפים לבחינה ולפרוייקט הגמר של משרד התמ"ת.

קורס מידענות -

קורס מידענות מכשיר את בוגריו באיתור וניהול מידע מתוך מאגרי מידע ברשת האינטרנט. קורס מידענות שם דגש על שיטות חיפוש מידע אפקטיביות וניהול נכון של משאב המידע, וזאת על מנת למקסם את המידע כמשאב ארגוני ופרטי. הקורס מקנה היכרות עם מאגרי מידע רבים וטובים אשר כמעט ואינם מוכרים לאדם מן השורה. בוגרי הקורס הינם בעלי מקצוע מבוקשים בכל ארגון עסקי או אקדמי.

קורסים בראשון לציון

איפה אפשר ללמוד קורסים מקצועיים בתל אביב ובמרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים מקצועיים בתל אביב ובמרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?