קורסים מקצועיים בירושלים

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורסים מקצועיים בירושלים

אומרים שאי אפשר להעביר חיים שלמים מבלי לגור לפחות שנה בירושלים... ירושלים, עיר בעלת היסטוריה מפוארת ואווירה ייחודית הופכת בשנים האחרונות למרכז סטודנטיאלי צעיר ותוסס, אשר עיריית ירושלים תומכת ומקדמת. בעיר פועלים מוסדות לימוד מהשורה הראשונה, המציעים מגוון מסלולים של קורסים מקצועיים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים מקצועיים - לימודים בירושלים

כיום ישנה הרגשה שקורסים מקצועיים והכשרות כמעט ונעלמו מהעולם, הנהירה ללימודי תואר ראשון ושני אשר אינם תמיד פרקטיים בעיצומה ומוסדות לימוד מקצועיים מצמצמים את מרכולתם. למרות זאת קיימים מספר מוסדות לימוד המתמחים בקורסים והכשרות מקצועיות שמטרתם להבטיח שגם החשמלאים, הטכנאים, הקבלנים, עובדי ענף התחבורה, וקציני הביטחון של המחר יקבלו את ההכשרה המקצועית הטובה ביותר ויהיו בעלי מיומנות גבוהה, ידע רב וכלים פרקטיים ועדכניים.

חלק מהקורסים המקצועיים המוצעים ע"י מוסדות הלימוד בירושלים:

קורס ניהול פרויקטים בבנייה

- קורס ניהול פרויקטים בבנייה בירושלים מקנה את הידע המעשי הנדרש לארגון, ניהול ופיקוח של פרויקטים בתחום הבנייה. הלימודים בקורס שמים דגש על הפן הטכנולוגי-מקצועי ועל הפן האישי-ניהולי בתהליך ניהול הפרויקט. קורס ניהול פרויקטים בבנייה כולל חומר תיאורטי ומעשי המאפשר פיקוח וניהול נכון של פרויקטים. הקורס מקנה את כל הידע הדרוש החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע של הפרויקט תוך מתן דגש על איכות העבודה בכל שלבי התהליך.

קורס איכות הסביבה

- הסביבה המקיפה אותנו סובלת מאיומים רבים, וכיום ישנם אנשי מקצוע רבים העוסקים בהגנת הסביבה מאספקטים מדעיים ופרקטיים כאחד. קורס איכות הסביבה בירושלים מוצע במגוון מסלולים, דוגמת טכנולוגיה ירוקה, בטיחות ואיכות סביבה ומשפט ואיכות סביבה, ומקנה את הידע הדרוש על מנת להשתלב בתחום חשוב ומבוקש.

קורס מידענות

- בעולם המודרני ידע הינו שווה ערך לכוח. לפיכך, איתור מידע רלוונטי וארגונו באופן יעיל הינם כלים הכרחיים לצבירת כוח של ארגונים וחברות ולהקניית יתרון על פני המתחרים. קורס מידענות בירושלים מלמד שיטות אפקטיביות ומקצועיות לאיתור מידע רלוונטי מתוך כמויות המידע העצומות הנגישות לאדם ברשת האינטרנט. בנוסף, מקנה קורס מידענות היכרות עם מאגרי מידע רבים וטובים אשר כמעט ואינם מוכרים לאדם מן השורה, אשר מרבה להסתמך על מנועי החיפוש המוכרים בלבד.

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

- קורס מנהלי עבודה בתעשייה בירושלים מכשיר בעלי מקצוע מתוך התעשייה לעבודות ניהול ומקנה להם ידע רחב וכלים להתמודדות עם האתגרים השונים של מקצועות הניהול בכלל ובתעשייה בפרט. הלימודים בקורס מנהלי עבודה בתעשייה הינם בדגש על יכולתו של מנהל עבודה להשיג את יעדי הארגון באופן יעיל וריווחי. בנוסף, מכין הקורס את המשתתפים לבחינה ולפרויקט הגמר של משרד התמ"ת.

קורסים מקצועיים בירושלים - פעולות העירייה

כחלק מהפעולות שנוקטת ומקדמת העירייה נמצאת 'התכנית לצמיחת ירושלים' - תוכנית אשר מעניקה חבילות סיוע נדיבות לסטודנטים אשר שוכרים דירה במרכז העיר. החבילות כוללות בין השאר סבסוד משמעותי בשכר הדירה, תמיכה כספית בשכר הלימוד והנחה בארנונה והן יכולות להגיע לאלפי שקלים בשנה. מישור נוסף אותו מעודדת עיריית ירושלים הינו לימודים טכנולוגיים ולימודים בתחום העיצוב, העירייה מעניקה לסטודנטים בתחומים אלה מענקים של אלפי שקלים, בתנאי שיישארו לגור בעיר גם לאחר סיום לימודיהם. עיריית ירושלים פועלת נמרצות למען ציבור הסטודנטים והיא ממשיכה לפעול, להשתפר ולשדרג את השירותים שניתנים לסטודנטים.

איפה אפשר ללמוד קורסים מקצועיים בירושלים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים מקצועיים בירושלים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?