קורס תיאוריה

להצליח במבחן הנהיגה העיוני

קורס תיאוריה
חולמים להוציא רישיון נהיגה? התחלתם כבר ללמוד לנהוג, אך אינכם יכולים לגשת לטסט, כיוון שטרם עברתם את התאוריה? מתקשים ללמוד לבד את חוקי התנועה הסבוכים ומבנה המנוע המורכב? לא מצליחים לשנן ולזכור בעל פה את כל התמרורים? אם עניתם על אחת משאלות אלו "כן" – הלימודים בקורס תאוריה (ובשמו המלא – קורס הכנה למבחן נהיגה עיוני) הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

קורס תאוריה הוא קורס קצר במיוחד, אפילו יחסית לקורסי הכנה למבחנים אחרים, ולעיתים ניתן לסיים את הלימודים ולעבור את התאוריה בהצלחה תוך שבועיים בלבד! אז בואו ליהנות מלימודים שיסיעו אתכם קדימה – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס הכנה לתיאוריה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מבחן התאוריה, או בשמו הרשמי – מבחן נהיגה עיוני – הוא אחד השלבים הראשונים בדרך להוצאת רישיון נהיגה – וחייבים לעבור אותו בהצלחה על מנת שתוכלו לגשת למבחן הנהיגה המעשי – הטסט.

מבחן התיאוריה מורכב מ-30 שאלות אמריקאיות (שאלות מרובות ברירה) בנושאי חוקי התנועה, ההתנהגות בכביש ומבנה הדרך, וכדי לעבור אותו בהצלחה יהיה עליכם לענות נכון על לפחות 26 שאלות.

כיוון שמבחן התאוריה תקף לשנתיים בלבד – גם אם עברתם אותו בעבר, אך מאז זנחתם את לימודי הנהיגה, יהיה עליכם להשלימו בשנית, על מנת שתוכלו להוציא את הרישיון המיוחל.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה למבחן התיאוריה מתאימים, כמובן, לכל מי שנמצא בהליך הוצאת רישיון הנהיגה – בין אם הוא טרם התחיל בלימודי הנהיגה המעשיים ובין אם הוא נמצא בעיצומם. על כל פנים – חובה לעבור את התיאוריה טרם ביצוע הטסט (מבחן הנהיגה המעשי). הלימודים מתאימים במיוחד למי שמתקשה ללמוד לבד למבחן חשוב זה.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכנה למבחן התאוריה, אולי תגלו עניין גם בקורס מורי נהיגה, קורס נהיגה מתקדמת, קורס נהגי רכב ציבורי, קורס נהיגה על רכב כבד וקורסים נוספים מתחומי הרכב והנהיגה.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים בקורס הכנה לתאוריה יהיה עליכם להיות בני 16 לפחות.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכנה לתיאוריה אינם ארוכים כלל וכלל – ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 15 ל-25 שעות לימוד בלבד והם נמשכים, לרוב, בין שבועיים לחודשיים, בהתאם למתכונת הלימודים (כלומר, בהתאם למספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש). קיימים גם לימודי הכנה לתיאוריה לבעלי לקויות למידה, אשר הינם ארוכים יותר, וכוללים כ-45 שעות לימוד לערך, ונמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים ושלושה.

אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים אלו, שיכולים לעזור לכם לעבור את התיאוריה בקלות, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, או אף בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד – סטודנטים, עובדים במשרה מלאה וכו' – יכולים להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

אם גם קורסים בשעות הערב ובימי שישי לא מסתדרים עם סדר יומכם – אתם יכולים להירשם ללימודים און-ליין (דרך המחשב) או למסלולי לימוד ייחודיים של אחד על אחד (שיעורים פרטיים) וכך לקבוע במו עצמכם את ימי ושעות הלימוד ולהתאים אותם בדיוק ללוח הזמנים שלכם.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס תאוריה ידאגו להקנות לכם את כל הידע העיוני הדרוש להצלחה במבחן התיאוריה. לצד ההרצאות העיוניות כוללים הקורסים בתחום גם תרגולים, בהם מתנסים התלמידים בפתרון מבחנים לדוגמא, כך שכשהם יגיעו לרגע האמת – הם יידעו בדיוק למה לצפות.

לימודי תיאוריה כוללים, בין היתר, את הנושאים והתכנים הבאים: תמרורים, מבנה הרכב, נהיגה ברכב וחוקי התנועה, התמודדות עם לחץ זמן, טכניקות למענה על שאלות רב-ברירה (שאלות אמריקאיות) ועוד.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תיאוריה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?