הכנה למבחן רופאי שיניים

תלמדו ותתחילו לחייך

הכנה למבחן רופאי שיניים
אם סיימתם זה עתה את לימודי רפואת השיניים שלכם – אז קודם כל – מזל טוב! כעת נותר לכם רק לעבור את מבחני הרישוי של משרד הבריאות – ותוכלו להתחיל לעסוק בתחום מרתק ורווחי זה. כיוון שמבחן זה הוא ארוך ומורכב – וכולל את כל חומרי הלימוד של שש שנות התואר – כמו גם חלק מעשי מאתגר, מומלץ לבוא אליו לאחר הכנה מעמיקה.

את ההכנה הטובה ביותר תוכלו לקבל בקורס הכנת רופאי שיניים למבחני הרישוי, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בתחום. קורס זה, אשר בדומה לקורסי הכנה למבחנים אחרים, נמשך חודשים ספורים בלבד, ידאג כי תגיעו למבחן מצוידים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להצלחה בו – ואף יספק לכם ציון מגן, שיכול לתרום רבות להצלחתכם במבחן. בואו לקרוא עוד על לימודי הכנה למבחן רישוי רופאי שיניים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הדרך לעיסוק ברפואת שיניים בישראל היא ארוכה – ואפילו לאחר סיום שש שנות הלימודים לתואר דוקטור לא תוכלו לברך על המוגמר – שכן יהיה עליכם לעמוד בהצלחה בבחינות הרישוי של משרד הבריאות, טרם תוכלו להתחיל ולעסוק בתחום.

בחינות הרישוי לרופאי שיניים של משרד הבריאות הן בחינות מאתגרות למדי, הכוללות שני חלקים – חלק עיוני (המקיף את כל חומר הלימוד של התואר) וחלק מעשי. הבחינה נערכת פעמיים בשנה בלבד – ועל כן יש חשיבות רבה להצלחה בה, כבר בניסיון הראשון, באם אין ברצונכם לבזבז זמן רב בציפייה למועד הבחינה הבא.

אז אם ברצונכם למקסם את סיכויי ההצלחה שלכם – מומלץ להירשם לקורס ההכנה למבחני הרישוי לרופאי השיניים, אשר ידאג כי תוך חודשים אחדים תרעננו ותתרגלו את כל החומר הדרוש למעבר מוצלח של בחינה חשובה זו.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה למבחן רישוי רופאי שיניים מיועדים לבוגרי הפקולטות לרפואת שיניים בארץ ובחו"ל, המעוניינים לעבור את מבחן הרישוי של משרד הבריאות בקלות – כבר בניסיון הראשון, ולזכות ברישוי לעיסוק בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורס שינניות, קורס טכנאות שיניים או קורס סייעות לרופאי שיניים.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל לקורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי של משרד הבריאות יהיה עליכם להציג אישור סיום תואר ברפואת שיניים ממוסד לימודים מוכר, בארץ או בעולם. כן יהיה עליכם להציג אישור על רישום מתאים באגף לבריאות השן של משרד הבריאות.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי של משרד הבריאות נמשכים, בדרך כלל, חודשים אחדים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, או בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עסוקים במיוחד (עובדים במשרה מלאה, לדוגמא) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

קורס הכנה למבחן רישוי רופאי שיניים משלב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים לבין תרגולים והתנסויות מעשיות (לרבות תרגול על בובות הדמיה), כך שבוגרי הקורס מגיעים למבחן הרישוי של משרד הבריאות כשהם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להצלחה בו.

לימודי הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי כוללים את התכנים הבאים: אבחנה, רפואת הפה, רדיולוגיה אורלית ופתולוגיה אורלית, אלחוש מקומי, עזרה ראשונה, מצבי חירום רפואי, רפואת שיניים משמרת, שיקום פרותטי, חומרים דנטליים, רפואת שיניים לילדים, כירורגיית פה ולסת, פריודנטיה, חוק ואתיקה, צילומי רנטגן, הכנת כתר, תכנון תותבת, טיפול שורש ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים מעשיים שוטפים.

תעודה

בוגרי קורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אם תבחרו ללמוד באחת המכללות המוכרות על ידי משרד הבריאות (כמכללה למדעי הבריאות וההתנהגות, לדוגמא) ציונכם בקורס אף יהווה ציון מגן – כך שהוא יכול לעזור לכם לעבור את מבחן הרישוי ביתר קלות, ולזכות, סוף סוף, ברישוי העיסוק בתחום.
איפה אפשר ללמוד הכנה למבחן רופאי שיניים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הכנה למבחן רופאי שיניים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?