ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool

קורס מדריכי טיולים במזרח הרחוק

קורס מדריכי טיולים במזרח הרחוק בנופי ארצנו של X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית מעניק ידע מקצועי נרחב לצד כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.
* בשיתוף עם החברה להגנת הטבע/רואים עולם

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מדריכי טיולים במזרח הרחוק - X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית
תרבויות המזרח הרחוק זוכות לעניין רב בציבור הישראלי בשנים האחרונות, ובכלל זה התרבות, ההיסטוריה והפילוסופיה של ארצות אלו. בית הספר לתיירות אתגרית פיתח קורס ייחודי, אשר מודרך על ידי מרצים ומדריכים מהמובילים בתחומם.

קהל היעד - קורס מדריכי טיולים במזרח הרחוק
כל מי שמבקש לעסוק במקצוע ייחודי ובלתי שגרתי ובכלל זה מדריכי טיולים לחו"ל, וכן מטיילים עצמאיים המבקשים להכיר ולרכוש ידע בנושא.

קורס מדריכי טיולים במזרח הרחוק - אפשרויות תעסוקה
לאחר סיום הלימודים ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, החל מבתי ספר, עבור במוסדות חינוך, וכלה במוסדות להכשרת מורים. כיום ישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים בתחום, ובכלל זה חברות טיולים פרטיות, החברה להגנת הטבע, רשות הטבע והגנים, ועוד.

תוכנית הלימודים - קורס מדריכי טיולים במזרח הרחוק
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, וכוללת קשת רחבה של נושאים. המשתתפים בקורס יכירו בצורה מעמיקה את הדתות והפולחן, האמנויות והתיירות בעת החדשה בארצות לאוס, סין, קמבודיה, הודו, מונגוליה, בורמה וטיבט.

קורס מדריכי טיולים במזרח הרחוק - תעודת סיום
לאחר עמידה בדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת "מדריך טיולים לחו"ל - התמחות בארצות המזרח הרחוק" מטעם המכללה האקדמית בוינגייט.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?