ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool

קורס מדריכי הישרדות

קורס מדריכי הישרדות של X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית מעניק ידע מקצועי נרחב לצד כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מדריכי הישרדות - X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית
בכדי לשרוד במצבי מצוקה או סכנות שונות בשטח הפתוח או במרחבים מיושבים, יש צורך במגוון רחב של מיומנויות. בית הספר לתיירות אתגרית פיתח קורס מדריכי הישרדות ייחודי, המקנה את המיומנויות הנחוצות על מנת להדריך מגוון קהלים בתחום.

מטרת הקורס - קורס מדריכי הישרדות
בוגרי הקורס יהיו בעלי הכלים הנחוצים על מנת להדריך מיומנויות של הישרדות בשטח לקהל הרחב, להפעיל חוגים, פעילויות של הישרדות, אירועים לארגונים למגוון קבוצות ובהם תלמידים, ילדים ונוער במערכת החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, ולהקנות מיומנויות של הישרדות למטיילים, למדריכי טיולים ולחובבי שטח ופעילות אתגרית.

קהל היעד - קורס מדריכי הישרדות
כל מי שמבקש לעסוק במקצוע ייחודי ובלתי שגרתי, ובכלל זה חובבי שטח ופעילות אתגרית, מורים לשל"ח, מדריכי נוער, בוגרי יחידות קרביות בצה"ל, מדריכי טיולים, חובבי טיולים ופעילויות שטח, מנחי סדנאות שטח, מחנכים ומטפלים, וכל מי שמבקש לרכוש מקצוע בתחום ייחודי ומאתגר.

קורס מדריכי הישרדות - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, ומשלבת לימודים תיאורטיים נרחבים, יחד עם התנסות מעשית. במהלך הקורס המשתתפים ירכשו מיומנויות מעשיות בתחום ההישרדות, ויכירו את תחומי הידע העיקריים הנחוצים. התגברות על מכשולים, תנאי אקלים, הישרדות במרחב הימי, פסיכולוגיה של הישרדות, יסודות ההגנה עצמית, ניווט ביום ובלילה, בניית חבלים בעזרת צמחים, התמודדות עם תנאי אקלים קיצוניים, ירידה וטיפוס מצוקים, מציאה ובניית מחסות, בישולי שדה והפקת מזון מצמחים ומבעלי חיים, התמודדות עם מצבי לחץ, התמודדות עם גלים ורוחות, התמצאות במרחב, מציאה והפקת מזון בטבע, החייאה וטיפול רפואי במצבי חירום, ניהול סיכונים ותושיית שדה הם רק חלק מהתחומים אותם יתרגלו המשתתפים במהלך קורס מדריכי הישרדות.

אפשרויות תעסוקה - קורס מדריכי הישרדות
לאחר סיום הלימודים, ניתן להדריך ולארגן פעילויות מגוונות, דוגמת הישרדות לילדים, נוער ומבוגרים, הקמת חוגים בנושא, הדרכה של קייטנות הישרדות, הדרכה בחוגי סיור, ועוד. בנוסף, מיומנויות חשובות אלו מסייעות למטיילים, ולמי שמעוניינים לטייל טיול ממושך בתנאי שטח.

קורס מדריכי הישרדות - תעודת סיום
מי שסיים את הקורס ועמד בהצלחה בכל הדרישות, זכאי לתעודת "מדריך הישרדות" מטעם המכללה האקדמית בווינגייט.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?