בית הספר למאמני תזונה - NCS - Nutrition Coaching School

קורס מלא להכשרת מאמנים

קורס מלא להכשרת מאמנים - NCS בבית הספר למאמני תזונה מעניק הכשרה ייחודית וחווייתית, המבוססת על מודל אימון עץ האדם כפי שפותח בבית הספר למאמני תזונה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מלא להכשרת מאמנים
מודל אימון עץ האדם פותח על מנת לאפשר לכל המבקש אורח חיים, יצירה ועובדה לפי החיבור הפנימי, תוך קבלה וללא שיפוטיות, כדרך להפרות את הסביבה. באמצעות החיבור בין האמונה והערכים של האדם, המאמן מסייע להציב מטרות, לתכנן ולפעול עד להגשמה ולהבשלה של הפרטי.

קורס מלא להכשרת מאמנים - אופן הלימודים
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, ומשלבת ידע תיאורטי עם התנסות מעשית, כולל חשיפה לכלים חווייתיים והתנסותיים מאתגרים.

קורס מלא להכשרת מאמנים - קהל היעד
כל מי שמבקש לשלב את עקרונות האימון והתזונה המאוזנת והבריאה בחייו, וכן למי שמבקש לעסוק בתחום מבחינה מקצועית. עורכי דין, אקדמאים, שיווק ומכירה, מטפלים, מורים, רואי חשבון, מאמני ספורט, יועצים, מנהלים ובעלי תפקידים במערכות חינוך, דיאטנים ותזונאים הם רק חלק מהאנשים אשר יפיקו תועלת מקורס זה.

קורס מלא להכשרת מאמנים - תנאי קבלה
על המועמדים לקורס לעבור ראיון קבלה עם המנחים.

קורס מלא להכשרת מאמנים - מבנה הקורס
השלב הראשון של הקורס כולל 200 שעות אקדמיות, כאשר לאחר השלמת שלב זה בהצלחה וקבלת תעודת גמר בכפוף להנחיות לשכת המאמנים, ניתן להתחיל בשלב ההכשרה המעשית להסמכת מאמנים. לאחר השלמת שני השלבים בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת בוגר קורס להכשרת מאמנים מטעם ביה"ס להכשרת מאמני תזונה NCS.

קורס מלא להכשרת מאמנים - תכני הקורס
תוכנית הלימודים מרתקת ועשירה, ומקיפה מגוון תחומים. תפיסת תפקיד המאמן, אמונות מעכבות ופרדיגמות ושדונים, אימון לקבלת החלטות ובחירות נכונות בחיים האישיים והעסקיים, עבודה עם טכניקות עוקפות שכל, מודלים לאימון ומיומנויות האימון, תהליכי שינוי ותפקידים בחיים, בין אימון טיפול וייעוץ, מנהיגות עצמית כערך להגשמה עצמית, הפסיכולוגיה של האימון, הכישלון כמדד ותמריץ להצלחה, עקרונות האימון על פי היהדות ועולם הרוח ואימון בתחום האישי העסקי הספורט והתזונה הם רק חלק מנושאי הלימוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר למאמני תזונה - NCS - Nutrition Coaching School
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?