בית הספר לתסריטאות

קורס תסריטאות כמקצוע

בית הספר לתסריטאות(ע"ר) מציע מסלול דו שנתי המכשיר את בוגריו כתסריטאים מקצועיים, בעלי יכולת השתלבות גבוהה בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה.  השנה השנייה במסלול ההכשרה הדו שנתי מתמקדת בתסריטאות כמקצוע.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס תסריטאות כמקצוע
הקורס מיועד לבוגרי שנה א' בבית הספר לתסריטאות - בוגרי הקורס כתיבה תסריטאית, כמו גם לבוגרי בתי ספר לקולנוע לבעלי ניסיון מוכח בכתיבה המעוניינים להתמקצע בכתיבה תסריטאית מקצועית.

משך הלימודים בקורס תסריטאות כמקצוע:
הלימודים נפרשים על פני 8 חודשי  לימוד במתכונת לימודים של  ארבע פעמים בשבוע (א', ג', ד' - אחה"צ וימי ו' בבוקר) כל מפגש נפרש על פני 4 שעות לימוד ובסה"כ 552 שעות לימוד. הדגש בלימודים בקורס זה הוא על עבודה מעשית בשילוב הרצאות פרונטאליות, הקרנות סרטים ייעודיות, הנחייה אישית, סדנאות אורח עם מרצים מחו"ל ועוד.

תנאי הקבלה לקורס
:
הקורס מיועד לבוגרי שנה א' ולבעלי ניסיון ורקע בכתיבה תסריטאית המעוניינים לשפר את מיומנויותיהם בתחום. תנאי הקבלה כוללים הגשת רעיון כתוב לסרט בן 50 דקות ומעבר ראיון אישי עם צוות המורים של בית הספר.

תכני הלימוד בקורס תסריטאות כמקצוע: 
הלימודים בשנה ב' כוללים, בעיקר, התנסות מעשית בצד לימודים עיוניים. במהלך שנת הלימודים על הסטודנטים להגיש פרויקטים בהם כתיבת תסריט באורך 15 - 20 דקות, תסריט דרמה בן 50 דקות וכתיבת סדרת טלוויזיה ופרויקטים נוספים

תעודה:

לבוגרי הקורס תסריטאות כמקצוע תינתן תעודת גמר מטעם בית הספר לתסריטאות, המוכרת כלימודי תעודה ,ותינתן האפשרות להמשיך ללימודים בקורס כתיבת פיצ'רים המכשיר תסריטאים לכתיבת תסריט לסרט באורך מלא.   

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר לתסריטאות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?