קורס להכשרת לוכדי נחשים

לאנשים אמיצים במיוחד

קורס להכשרת לוכדי נחשים
אם התברכתם באומץ לב רב, אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מרגשת, מאתגרת ורוויות סכנות, ואם אתם גם נמנים על חובבי הנחשים – ייתכן כי לימודי לכידת נחשים מיועדים בדיוק עבורכם! לימודי הכשרה מקצועית ייחודיים אלו, ידאגו להכשירכם בכל הידע והכלים הדרושים ללוכד נחשים מקצועי, ויזכו אתכם להיתר עיסוק בתחום – שכן לכידת נחשים ללא ההיתר – אינה רק מסוכנת, אלא אף מהווה עבירה על החוק.

לוכד הנחשים, המציל אנשים רבים מאימת המפגש עם הנחש, הוא איש מקצוע מיומן ומבוקש, אשר תפקידו הוא ללכוד את הנחש ולדאוג לשחררו בשטחים פתוחים בטבע מבלי לפגוע בו, שכן הנחש חיה מוגנת היא. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס לוכדי נחשים.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אין הרבה רגעים מלחיצים ומפחידים בחיים אלו – כרגעים בהם אתה נתקל פתע בנחש המזדחל לביתך. אף כי מרבית הנחשים המצויים בישראל אינם ארסיים וכלל אינם מסוכנים – מפגש לא צפוי זה עלול לעורר חרדות עמוקות.

ברגעים אלו אנו זקוקים נואשות לשירותיו של לוכד נחשים – אשר יודע כיצד ללכוד את הנחש ללא להיפגע (וגם ללא לפגוע בנחש). לוכדי נחשים, הנושאים בהיתר מיוחד המאפשר להם לעסוק בתחום, הם, אם כן, אנשי מקצוע חשובים ומבוקשים. בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע ופרטים אודות הקורסים להכשרתם של לוכדי נחשים מוסמכים.
 

קהל יעד

הלימודים בקורס לוכד נחשים מיועדים לאנשים אמיצים וחסרי מורא, המעוניינים להשתלב בעבודה חשובה זו, בה הם יצילו את לקוחותיהם מרגעי האימה הנלווים למפגש הלא צפוי עם נחש – בבית, בגינה, בעבודה ובכל מקום אחר.

אם אתם מתעניינים בלימודי לכידת נחשים, אולי תגלו עניין גם בקורס הדברת מזיקים ובקורס איוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס לוכדי נחשים אינם רבים, ובדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה ותו לא. מכללות אחדות בתחום אף מקיימות ראיונות קבלה אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.
 

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס לוכדי נחשים היא עשירה ומרתקת, ודואגת להכשיר את בוגריה בכל בידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ללוכד נחשים מקצועי ואיכותי. התלמידים בקורס נהנים הן מלימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקיפים והן מהשתתפות בשלל התנסויות מעשיות ותרגולים רבים – כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא.

לימודי לכידת נחשים כוללים את הנושאים והתכנים הבאים: סוגי הנחשים המצויים בישראל, נחשים ארסיים, מנגנון ההכשה והארס, אורח החיים של נחשים, בטיחות בעבודה, שיטות לכידת נחשים, היכרות עם ציוד העבודה, חוקים ונהלים בירוקרטיים בתחום, טיפול ראשוני בהכשות ועזרה ראשונה, שחרור הנחש ועוד.
 

תעודה

בוגרי קורס לכידת נחשים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם, ולהיתר ללכידת נחשים מטעם רשות הטבע והגנים.

שימו לב – חשוב לברר טרם ההרשמה ללימודים האם המכללה בה בחרתם ללמוד מוכרת ע"י רשות הטבע והגנים והאם בוגריה זכאים לקבל את ההיתר מטעמה, שכן ללא היתר זה – לא ניתן לעסוק בתחום, ולכידת נחשים ללא ההיתר האמור, מהווה עבירה על החוק ואף יכולה להיות מסוכנת למדי.

כל המכללות המפורסמות בעמוד זה (ובאתר קורס כולו) הן איכותיות ובעלות מוניטין רב ומוכרות על ידי הגורמים הרלוונטיים – רשות הטבע והגנים, במקרה זה.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס לוכדי נחשים יוכלו הבוגרים לעבוד בתחום כעצמאיים, או להשתלב בעבודה כשכירים – ברשות הטבע והגנים, ברשויות מקומיות, בבתי עסק ללכידת נחשים וכו'.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים בעבודה מרגשת, מאתגרת ומלאת סכנות, ואם אימת הנחשים לא נפלה עליכם, ואתם מרגישים אמיצים להתמודד עם לכידתם – הלימודים בקורס לוכד נחשים יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים אלו ידאגו להכשירכם בכל הידע והכלים הדרושים ללוכד נחשים מיומן, ואף ידאגו כי תזכו בהיתר לעסוק בתחום, מטעם רשות הטבע והגנים.

אז בואו ליהנות מלימודים יוצאי דופן, לימודים בהם תזכו להציל אנשים ברגעי חרדה ומצוקה – בואו ללמוד בקורס הכשרת לוכדי נחשים.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס להכשרת לוכדי נחשים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?