קורסי הנהלת חשבונות

קורסים - הנהלת חשבונות

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

בכל חברה, ארגון ופירמה, המתנהלים באופן תקין ובהתאם לחוק, מתקיימת עבודה חשבונאית ענפה, אשר מהותה רישום ומעקב אחר כל הפעולות הכספיות השונות המתבצעות בארגון. עבודה זו מהווה את המנגנון המפקח על תנועת הכספים הנכנסים והיוצאים, ועל כן חשיבותה הינה כה מכרעת לתפקוד הארגון. האחראים על תפקוד שוטף זה הם אנשי מחלקת הנהלת החשבונות, אשר תפקידם החשוב והמהותי הינו דינאמי ומגוון וכולל, בין היתר, העברת מידע שוטף על מצבו הכלכלי של העסק, תיעוד החשבוניות היוצאות והנכנסות, עבודה עם קבלות, המחאות, חשבוניות מס, הפקדות בבנק ועוד. עובדים אלו נושאים אחריות גדולה על כתפיהם, ועל כן הם נדרשים למקצועיות רבה בעבודתם, ולהכשרה מקיפה, מעמיקה ואיכותית, אשר תקנה להם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להוביל בהצלחה את תהליכי ופעולות הנהלת החשבונות השונים. מגוון הקורסים בתחום הנהלת החשבונות הוא רב, ומתאים לכל רמת מומחיות וניסיון מעשי, ועל כן מי שבוחר להתמחות בתחום, נהנה מאפשרויות התפתחויות תעסוקתית רבות, ומיכולת להתקדם במהלך הקריירה לתפקידים בכירים ורווחיים במיוחד. אז אם גם אתם מתעניינים בקורסים בתחום הנהלת החשבונות - בין אם בקורסים בסיסיים כהנהלת חשבונות סוג 1, או בקורסים מתקדמים כגון הנהלת חשבונות סוג 3 וייעוץ מס, הגעתם למקום הנכון - בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות לימודים אלו, ואף תוכלו ליצור קשר עם מוסדות הלימוד המובילים בתחום.

קורס להכשרת יועצים עסקיים

לימודי הכשרת יועצים עסקיים
תחום הייעוץ העסקי זוכה לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות, ועסקים וארגונים רבים פונים...
קורס הנהלת חשבונות - מגוון תפקידים רחב
ישנו מגוון רחב של קורסים העוסקים בהכשרת עובדים לתחומי ורמות הנהלת החשבונות השונים, ואשר מעניקים למשתתפים בהם תעודות מקצועיות לעבודה בתחום בו התמחו. להלן רשימת הקורסים המוצעים בתחום הנהלת החשבונות והמקצוע אותו תרכשו לאחר השתתפות בהם: קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 (ניתן ללמוד גם בנפרד את סוג ואת סוג 2) – בסיום קורס זה תוכלו לתפקד כמנהלי חשבונות המטפלים בריכוזו של נושא ספציפי כגון ספקים, ואף תוכשרו לסייע לעובדים בכירים יותר בתחום. קורס הנהלת חשבונות סוג 3 (ראשי) – בסיום קורס זה תוכלו להשתלב בניהול החשבונות של עסק קטן ולעשות זאת באופן עצמאי, או להשתלב במחלקה בעסק גדול. קורס מנהל חשבונות מדופלם/ חשבונאי בכיר -  סיווג זה הינו הגבוה ביותר במקצוע הנהלת חשבונות. בוגרי קורס זה יוכלו להשתלב בניהול עצמאי של חשבונות בארגון גדול. קורס ייעוץ מס - בוגרי קורס יועצי מס מורשים לייצוג לקוחות אצל רשויות המס השונות, ולייעץ ללקוחותיכם בנושאי מיסים. קורסים נוספים בתחום הם: קורס חשבי שכר, קורס חשבי שכר בכירים,  קורס מימון, קורס חשבשבת (הנהלת חשבונות מעשית ממוחשבת) ועוד.

קורס הנהלת חשבונות - תנאי קבלה
בשל המגוון הרחב של הקורסים בתחומי הנהלת החשבונות, דרישות הסף משתנות מקורס לקורס במידה ניכרת. בעוד לרוב הקורסים הבסיסיים בתחום אין דרישות רבות, לקורסים המתקדמים מתקבלים רק מועמדים בעלי ניסיון מעשי ומועמדים אשר השלימו את הקורסים הבסיסיים בתחום. מומלץ לברר מול מוסדות הלימודים עצמם את דרישות הקבלה הספציפיות לקורס בו אתם מעוניינים.

קורס הנהלת חשבונות - אופי העבודה
עבודה בתחום הנהלת חשבונות דורשת אחריות רבה, וכן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, מאחר וגם הטעות הקטנה ביותר יכולה להיות הרת גורל. הנהלת חשבונות הינו תחום הדורש קפדנות מיוחדת, וזאת בשל הרישום והמעקב המדוקדק אשר נדרש אחר הכספים אשר עוברים בארגון, בין אם בצורת תשלום לספקים, תשלום ללקוחות, או משכורות לעובדים. העובדים נדרשים להיות בעלי יכולת אנליטית, מסודרים ומאורגנים, וכמובן - אנשים אחראים ונאמנים ללקוחותיהם ומעסיקיהם.

קורס הנהלת חשבונות - משך הלימודים ושעות הלימודים
אורכם של הקורסים בתחום משתנה, כמובן, בהתאם לאופי הקורס ומטרותיו. רוב הקורסים בתחום נלמדים לא רק בשעות הבוקר, אלא גם בשעות אחר הצהריים והערב (ולעיתים גם בימי שישי בבוקר), כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות ובנוחות בלימודי התחום.

קורס הנהלת חשבונות - תעודת סיום
תעודת ההסמכה לה זכאים הבוגרים לאחר סיום הלימודים בהצלחה משתנה בהתאם לסוג ההתמחות המבוקש, וברוב המקומות תזכו לקבל לא רק את תעודת הגמר מטעם מוסד הלימודים, אלא גם לתעודות סיווג מקצועי מטעם הגורמים הרלוונטיים - משרד התמ"ת, רשות המיסים, לשכת רואי החשבון וכיו"ב. הענקת התעודות מטעם הגורמים החיצוניים מותנית במעבר הבחינות הרלוונטיות ועמידה ביתר דרישותיהם.
 
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסי הנהלת חשבונות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?