מכללת סלע

מסלול פיתוח תוכנה, כולל אפשרות לתעודה בינלאומית - MCSD

מכללת סלע הינו מרכז הדרכה מוביל בייעוץ והשמה של בוגרים לתעשיית ההיי-טק, הגרפיקה והאנימציה בארץ ובעולם. קורס הסמכה לפיתוח תוכנה ומחשבים, כולל אפשרות לתעודה בינלאומית - MCSD מעניק תעודה מבוקשת, ופותח אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס פיתוח תוכנה ומחשבים, כולל אפשרות לתעודה בינלאומית - MCSD 
מכללת סלע שמה דגש מיוחד על לימודים מקיפים ומרתקים, המשלבים בין לימודי תכנות פרקטיים עם לימודי התיאוריה העומדת בבסיס של מדעי המחשב. הודות להיקף הנרחב של הקורס, הבוגרים משתלבים בתפקידי פיתוח תוכנה בפרויקטים המובילים והמתקדמים בתעשיית ההיי-טק.

קורס פיתוח תוכנה ומחשבים - מטרות המסלול
בעת פיתוח תוכנית הלימודים, מכללת סלע התמקדה במספר מטרות עיקריות. המטרה המרכזית היא הקניית ידע עדכני במגוון נושאים, ובהם הכרות עם כלי פיתוח חדישים, לימוד תכנות בגישה מונחת עצמים, הכרות עם עולם בדיקות התוכנה, הכרות עם בסיסי נתונים ועבודה מולם, ועוד. חשוב לציין כי כחלק מתהליך ההכנה לקראת לתעשיית ההיי-טק, הסטודנטים מתנסים בביצוע של פרויקטים מעשיים מורכבים.

קורס MCSD - קהל יעד
הלימודים מיועדים לחסרי רקע בתחום המחשבים, אשר מעוניינים לעשות הסבה מקצועית ולהשתלב בתחום מבוקש כמפתחי תוכנה. בנוסף, בעלי רקע וניסיון המבקשים להצטרף ללימודים, יכולים לעשות זאת בשלבים המתקדמים בהתאם לידע הרלוונטי.

קורס הסמכה לפיתוח תוכנה - תנאי קבלה
דרישות הסף של הקורס הן ראיון אישי, שליטה טובה בשפה האנגלית, וכן מבדק התאמה.

קורס פיתוח תוכנה ומחשבים, כולל אפשרות לתעודה בינלאומית - MCSD - זמן הלימודים
משך המסלול הוא 21 חודשים במתכונת לימודי ערב, או שנה במסגרת של לימודי יום, המתחלקים לחמישה סמסטרים. כל סמסטר הוא בהיקף של 20 יחידות לימוד, וכל יחידה שווה ערך לעשר שעות לימוד אקדמיות. בכל שבוע מתקיימים בין שניים לשלושה שיעורים, ובכל סמסטר נלמדים שני נושאים מרכזיים במקביל.

קורס פיתוח תוכנה, כולל אפשרות לתעודה בינלאומית MCSD - נושאי הלימוד
בין התכנים הנלמדים בקורס: תכנות מונחה עצמים, בעיקר בשפת התכנות #C, שפת התכנות C++ , פיתוח ממשקי אדם-מכונה (GUI) בסביבת מערכת ההפעלה Windows8 ובסביבת HTML5 אפליקציות רשת מבוזרות, תכנות אתרי  WEB ושרתי  WEB תכנות אפליקציות מבוססות ענן (Azure) הכרות סביבות פיתוח וכלי פיתוח עדכניים : ASP, EF, LINQ, Windows8, Azure, WPF, WCF/Web Services, לימוד נושאים טכנולוגיים מתקדמים: Remoting , Threading, Interoperability, Debugging, Operating Systems ועוד.

קורס MCSD - הסמכה
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות של מכללת סלע, הבוגרים זכאים לתעודת סיום מטעם המכללה. בנוסף, בוגרים אשר בוחרים להיבחן בנושאי הבחינות הבינלאומיות של חברת מיקרוסופט זכאים לתעודת MCSD, אך הבחינות הן רשות ואינן מהוות חובה על מנת לקבל את תעודת ההסמכה מטעם המכללה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת סלע
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?