קווים - בית הספר למקצועות העיצוב

מכינה לעיצוב ואדריכלות

המכינה לעיצוב ואדריכלות של מכון קווים מקנה ידע תיאורטי ומעשי במקצועות אדריכלות, עיצוב תעשייתי, עיצוב גראפי, עיצוב פנים, עיצוב אופנה, עיצוב תכשיטים, עיצוב טקסטיל ותקשורת חזותית. הלימודים במכינה לעיצוב של מכון קווים מהווים הכנה מקיפה לבחינות הקבלה של מוסדות הלימוד בתחום העיצוב בארץ.  

המכינה לעיצוב ואדריכלות נלמדת בכל סניפי המכון: נמל תל אביב, חיפה, כפר סבא, ראשון לציון ובאר שבע.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מכינה לעיצוב - מכון קווים:
מכינה לעיצוב הינה הכנה מקיפה ומעמיקה לבחינות הקבלה של מוסדות הלימוד בתחום העיצוב. המכינה למקצועות העיצוב של מכון קווים מסייעת לתלמידיה ברכישת מיומנויות עבודה בתחומי העיצוב השונים ומנתבת את בוגריה לתחומי העיצוב המתאימים ביותר עבורם. המכינה לעיצוב במכון קווים מקנה ידע תיאורטי ומעשי נרחב בתחומי העיצוב השונים כגון אדריכלות, עיצוב תעשייתי, עיצוב גראפי, עיצוב פנים, עיצוב אופנה, עיצוב תכשיטים,עיצוב טקסטיל ותקשורת חזותית תוך פיתוח היצירתיות והאמירה האישית של כל אחד מבוגריה. במהלך המכינה לעיצוב, בונים תלמידי המכינה של קווים תיק עבודות המהווה את כרטיס הכניסה שלהם לעולם העיצוב ואף מקבלים כלים למעבר הראיונות האישיים ומבחני הקבלה במוסדות הלימוד השונים. 

המכינה לעיצוב ולאדריכלות של מכון קווים מאפשרת תרגול באינטרנט של מבחנים פסיכוטכניים מהבית! לסטודנטים הלומדים במכינה תוענק ערכת תרגול מקוונת של מכון נועם המאפשרת לתרגל מהבית בכל זמן נתון מבחנים פסיכוטכנים באופן מקוון, עד ליום הבחינה. הערכה של מכון נועם מותאמת למבחני הקבלה ללימודי העיצוב, וכוללת מגוון רחב של מבחנים, הסברים מפורטים, פתרונות מלאים ודרכי פיתרון של כל מבחן. 

מכינה לעיצוב ואדריכלות

מכינה לעיצוב ואדריכלות - מכון קווים - כל היתרונות!
- המכינה כוללת את כל חומרי הלימוד, ללא הגבלה.
- ניתן לחזור על שיעורי המכינה ללא הגבלה וללא תשלום נוסף- לומדים עד שמתקבלים!
מרצי המכינה מעצבים ואדריכלים אקדמאים, בוגרי המוסדות המובילים ובעלי ידע נרחב בתנאי הקבלה הדרושים למוסדות הלימוד במקצועות השונים.
- השיעורים נלמדים בכיתות סטודיו קטנות המאפשרות הענקת יחס אישי לכל סטודנט.
- הכנה מיטבית לקרת תרגילי הבית
- עריכה מקצועית של תיק עבודות אישי לכל סטודנט תוך מפגשים אישיים עם מעצב
- שיעורי מרתון ברגע האחרון הכוללים תרגול וסימולציה של תהליך הקבלה: מבחני עיצוב, מבחנים פסיכוטכניים, ראיונות קבלה אישיים, הצגת תיק העבודות ועוד.
- הכנה לקראת ראיונות הקבלה באמצעות קבלת משוב אישי מפסיכולוגיים מומחים.
- סדנאות התמחות מעשירות ומגוונות בעיצוב חלל, עיצוב אופנה וטקסטיל, עיצוב תעשייתי ומוצר, צילום, אומנות, עיצוב גרפי ועיצוב תקשורת חזותית

מכינה לעיצוב ואדריכלות - מכון קווים - משך הלימודים וצורת הלימוד:
הלימודים במכינה לעיצוב ואדריכלות של מכון קווים כוללים כ-179 שעות לימוד אקדמיות, המוקדשות לשיעורי עיצוב, רישום וסטודיו קבוצתיים, מפגשי התמחות בכל עאחת ממגמות העיצוב, מפגשי הכנה ותרגול לקראת המבחנים השונים והראיונות האישיים, ועוד. כן נהנים התלמידים ממפגשים אישיים המותאמים לצרכיהם הספציפיים והעוזרים להם בעריכת תיק העבודות, כמו גם מהנחיות אישיות ממעצבים ללא הגבלה! 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קווים - בית הספר למקצועות העיצוב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?