מכון לנדר ירושלים - היחידה ללימודי חוץ

קורס צמחי מרפא - גוף ונפש

בית הספר ליהדות של היחידה ללימודי חוץ של מכון לנדר מציע קורס צמחי מרפא- גוף ונפש מרתק, המשלב לימודים תיאורטיים יחד עם התנסויות מעשיות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס צמחי מרפא- גוף ונפש - מכון לנדר
היחידה ללימודי חוץ פיתחה קורס ייחודי, המאפשר להכיר את עקרונות התיאוריה של הרמב"ם בנושא הקשר בין גוף ונפש, ובכלל זה צמחים, וויטמינים ומינרלים המשמשים להרגעה וחיזוק של המערכת החיסונים.

מטרת הלימודים - קורס צמחי מרפא- גוף ונפש
התיאוריה הפסיכולוגית חינוכית של הרמב"ם באה לידי ביטוי בכתביו הפילוסופיים, ההלכתיים והרפואיים, ובמהלך הקורס תיערך היכרות מעמיקה עם השקפתו בנושא מחלות. על פי הרמב"ם, הרגשת הנפש מהווה את השלב הראשון כדרך לטיפול במחלה, כחלק מתפישת העולם ולפיה הגוף והנפש מהווים יחידה אחת ומשום כך בבסיס של מחלות רבות ניצב יסוד נפשי דוגמת דיכאון, מתח או חרדה.

קורס צמחי מרפא- גוף ונפש - תנאי קבלה
הקורס אינו מציב דרישות סף ספציפיות.

קורס צמחי מרפא- גוף ונפש - משך הלימודים
הקורס מקיף 14 שעות, וכולל 7 מפגשים.

תוכנית הלימודים - קורס צמחי מרפא - גוף ונפש
תוכנית הקורס מגוונת ומרתקת, וכוללת הרצאות במניפה מגוונת של נושאים עדכניים. קורס תזונה נכונה לשמירה על השלד והמפרקים, האף ומערות האף, מבנה מערכת העיכול, מערכת השתן, ויטמינים ומינרלים והשפעתם על הגוף, מבנה השלד, מערכת הנשימה, דרכי מניעת דלקות וזיהומים, דלקות סיבות וטיפול בעזרת צמחים, הרגעת כאבים ושיפור התפקוד, שרירים, צמחים ותזונה למניעה ושיפור, צמחים לצביעת שיער, אופטימיות ושמחה כגורמים לחיסון הגוף, הכנת טיפות אוזניים צמחית בבית, כאבי ראש ומיגרנות, חשיבות השימוש בצמחי מרפא, חשיבות שמירה על מערכת חיסון בריאה ומתפקדת, מניעת נשירה והמרצת צמיחה בעזרת צמחים הם רק חלק מהנושאים המרתקים בהם יעסקו הסטודנטים במהלך הלימודים.

מכון לנדר - היחידה ללימודי חוץ
הקורסים במכון לנדר הם קורסים ייחודיים וברמה גבוהה והסטודנטים הלומדים בקורסים נהנים ממגוון יתרונות שמציעה המכללה: אווירת לימודים ייחודית, סביבת לימודים נעימה וחווייתית בקמפוס מודרני, לימודים איכותיים וברמה גבוהה, צוות מרצים איכותי המשלב ידע תיאורטי וניסיון מעשי רב, יחס חם ואישי מהצוות המקצועי והמנהלי, כיתות מחשבים משוכללות, רשת אינטרנט אלחוטית, שירותי צילום, ספריה עשירה ומגוונת, מערכת ממוחשבת חדישה, קפיטריות, מלגת הצטיינות למועמדים בעלי נתוני קבלה גבוהים, מסגרת לימודים גמישה הקורסים מוכרים לגמולי השתלמות לעובדי הוראה, הלימודים מוכרים על חשבון הפיקדון הצבאי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכון לנדר ירושלים - היחידה ללימודי חוץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?