כלים שלובים

בית הספר לאמנות הריפוי

בית הספר כלים שלובים מציע היכרות עם שיטת טיפול חדשנית ומרתקת, המאפשרת לרכוש תובנות ייחודיות על נפש האדם. קורס כלים שלובים הוקם על ידי נורית רוזנגרטן, ומכשיר אנשים לדרך חיים המבוססת על הנכונות ללמוד ולהתפתח.
הלימודים מתקיימים בחיפה ותל אביב, ומיועדים לגילאי 25 ומעלה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים בבית הספר כלים שלובים - בית הספר לאמנות הריפוי
מסלול קצר מועד - קורס ייחודי זה מקנה כלים אבחוניים וטיפוליים בשיטת כלים שלובים, ומאפשר לכל אדם או מטפל לתמוך ברובד הרוחני והאנרגטי. משך הקורס הוא 14 מפגשים חד שבועיים, ובמהלכם הסטודנטים מתוודעים לטכניקה הטיפולית, ומכירים בצורה מעמיקה את הפילוסופיה של הריפוי בכלים שלובים.

מסלול הכשרה מורחב - קורס זה נחשב למקיף במיוחד, ומקנה הכשרה לשם טיפול רוחני אנרגטי, לצד ייעוץ פסיכו-רוחני. קורס מסלול הכשרה מורחב בשיטת כלים שלובים כוללת ידע ביוגראפי, מבוא לריפוי אנתרופוסופי,אומנויות שונות, והקניית מיומנויות טיפוליות מעשיות. משך הקורס הינו שלוש שנים, במתכונת של פגישות חד שבועיות, ונוסף על כך סדנאות אחדות של ימים מרוכזים.

בית הספר כלים שלובים הוקם על ידי נורית רונגרטן, לשם הכשרת אנשים לדרך חיים של למידה והתפתחות, תוך שימוש בטכניקה הייחודית של שיטת כלים שלובים. צוות המורים והמדריכים בבית הספר כלים שלובים עבר הכשרה ייעודית ללימוד הקורסים השונים, ומעביר ידע מקצועי ברמה גבוהה, הכולל תכנים אודות עקרונות השיטה, הבנת הכלים, מהותם ויישומם בפועל.

המורים בבית הספר כלים שלובים עובדים כצוות שיתופי תוך תמיכה הדדית, אך לכל מורה גישת טיפול ודרכי הוראה שונות. הסינרגיה בין המורים היא זו שבונה את הכוח הנושא את חיי בית הספר, ומדגימה עקרון מרכזי בבית הספר כלים שלובים, ולפיו כל אדם נדרש למצוא את דרך העבודה הייחודית לו, מתוך מודעות אישית. לאורך מסלול ההכשרה התלמידים מקבלים את מלוא ההכוונה והתמיכה, על מנת להתפתח כמטפלים בשיטת כלים שלובים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
כלים שלובים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?