קורסים - יום פתוח

סיור בקמפוס, היכרות עם תוכניות הלימוד ופגישות ייעוץ אישיות

האם ללמוד לתואר ראשון? לימודים לתואר הנדסאי? או אולי לאסוף קורסים ולהשקיע בלימודי תעודה? ההחלטה מה ללמוד והיכן היא החלטה גדולה ומשמעותית שיש לקבל בתבונה. היום הפתוח אשר מתקיים במכללות, בתי הספר והמכונים השונים מאפשר למתלבטים הצצה לעולם לא מוכר זה ומאפשר להם ללמוד עליו בכדי שיוכלו לקחת את כל השיקולים בחשבון ולהגיע להחלטה הטובה ביותר עבורם.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מה אני הולך ללמוד???? זו אחת השאלות שמעסיקות צעירים רבים החושבים על עתידם האקדמי והמקצועי. האם להשקיע בלימודי תואר ראשון? לימודים לתואר הנדסאי? או אולי לאסוף קורסים ולהשקיע בלימודי תעודה? ההחלטה מה ללמוד והיכן היא החלטה גדולה ומשמעותית שיש לקבל בתבונה. אחת הדרכים הפשוטות ביותר אשר מסייעות לבחירת מקצוע, תחום ומוסד לימוד היא הגעה לימים הפתוחים אשר מקיימים מוסדות הלימוד השונים.

את תאריך היום הפתוח לא תוכלו לפספס! כל מכללה, בית ספר או מכון משקיעים רבות בפרסום היום הפתוח ואת השלטים אפשר למצוא על אוטובוסים, שלטי חוצות, ברדיו ואפילו בטלויזיה. ואלו אינם סתם שלטים, בכל הזמנה ליום פתוח תמיד תמצאו גם הטבה ייחודית אשר תהפוך את היום הפתוח לאטרקטיבי ביותר. ועל איזו הטבות אני מדברת? הנחות לנרשמים, החזרים כספיים, מתנות והגרלות, את הכל תוכלו למצוא.

היום הפתוח עצמו במכללות, במכונים וביתר מוסדות הלימוד כולל סיור בקמפוס, כניסה להרצאות מבוא על תחומי לימוד שונים, פגישה עם המרצים, פגישות ייעוץ אישיות ולעיתים אף סדנאות התנסות במקצועות מעשיים. כמו כן מרבית מוסדות הלימוד מציעים חוויה ייחודית באווירת הקמפוס, ובשנים האחרונות הם משלבים את הימים הפתוחים עם יום הסטודנט ובכך נותנים למועמד המתלבט חוויה חברתית אשר תעצים את רצונו להיות חלק מהקמפוס.

אנו ממליצים לא להתעצל. ההחלטה מה לומדים ואיפוא היא כבדת משקל ושווה להשקיע יום, יומיים ואפילו שלושה במעבר בין הקמפוסים השונים והתרשמות מהם. בנוסף, אולי אפילו תמצאו את עצמכם נהנים, תמצאו חברים חדשים המתלבטים כמוכם היכן ללמוד, ומי יודע, אולי עוד תפגשו איתם באוקטובר על ספסל הלימודים.


אז אל תחליטו "על עיוור" - בואו לימים הפתוחים של מוסדות הלימוד המובילים בארץ!

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים - יום פתוח
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?