הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ

קורס ניהול ופיתוח אתרי אינטרנט

היחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון, בשיתוף עם חברת פיתוח האתרים המובילה "דרונט" בע"מ, מציעות קורס ייחודי, מקיף ומעמיק במיוחד להכשרת מנהלי ומפתחי אתרי אינטרנט. אז אם אתם מעוניינים לקבל את מיטב הידע והכלים בתחום ולהשתלב בעבודות המרתקות והרווחיות בעולם הפיתוח והאינטרנט – קורס זה מיועד עבורכם!

הקורס מתקיים בחיפה בלבד!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים
קורס ניהול ופיתוח אתרי אינטרנט – מידע כללי
קורס ייחודי זה, פרי שיתוף פעולה בין היחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון וחברת דרונט לפיתוח אתרים, מציע הזדמנות פז למעוניינים בהכשרה איכותית במיוחד בתחום. בוגרי הקורס ייהנו ממומחיות רבה בתחום, ויידעו כיצד לנהל פרויקט פיתוח אתר אינטרנט החל מהשלבים הראשוניים של הבנייה, האפיון והפיתוח, ועד לשלבים הסופיים של עליית האתר לאוויר, שיווקו וקידומו. הקורס, המועבר ע"י סגל הוראה עתיר ניסיון ועשיר בידע, משלב בין לימודים עיוניים מרתקים ומקיפים לשלל תרגולים, אשר ידאגו כי תקבלו את ההכשרה הטובה ביותר בתחום.

קורס ניהול ופיתוח אתרי אינטרנט – קהל היעד ותנאי הקבלה
הלימודים בקורס מיועדים לכל המעוניינים להשתלב בעבודה בניהול ופיתוח אתרים. הלימודים מתאימים לחסרי כל רקע וניסיון בתכנות, כמו גם להנדסאים, מהנדסים, מתכנתים ובוגרי תואר ראשון בתחומים שונים. הקבלה ללימודים מותנית בהיכרות ויכולת לעבוד עם מערכת ההפעלה חלונות – Windows, וביכולת קריאה והבנה של השפה האנגלית.

קורס ניהול ופיתוח אתרי אינטרנט – תכנית הלימודים
הלימודים בקורס כוללים כ-300 שעות אקדמיות, ונערכים במתכונת של שני מפגשים שבועיים.  בין הנושאים הנלמדים בקורס: סוגי פרוטוקולים, מושגי יסוד, רכישת דומיין, רכיבים הכרחיים לפיתוח אתר אינטרנט, הגרת צבעים וסידור המידע, ארכיטקטורות מידע בעולם הפיתוח, הגדרת תכנים וגופנים, הצגת מסמכי איפיון ותבניות, כיצד הופכים את הדרישות לתוכנה, הכרה לנושא כתיבה שיווקית לאינטרנט, כתיבה שיווקית למנועי חיפוש, הכרת ה Interface של התוכנה, עבודה עם מלל, ייבוא תמונות, סרגלי הכלים והספריות השונות, תגיות בסיסיות, עוגנים בדפי HTML, הוספת תמונות וסרטונים לאתר, תחביר CSS, יסודות כללי השיווק באינטרנט ועוד.
 
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?