חרשן - בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי

לימודי השלמה ושיפור לבחינות הבגרות

חרשן, בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי אשר פועל בתל אביב מתמחה בקורסי הכנה לבגרות, בקורסים לשיפור בגרויות ובקורס הכנה לפסיכומטרי. חרשן, מציע מגוון רחב של יתרונות ייחודיים, ומבטיח לתלמידים הצלחה גבוהה במיוחד הן במבחן הפסיכומטרי והן בבגרויות השונות.
לחרשן סניף בתל אביב, וסניף חדש בראשון לציון.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים בבית הספר לבגרות ופסיכומטרי חרשן
קורסי הכנה לבגרות ושיפור בגרויות -
בגרות במתמטיקה - 3, 4, 5 יחידות
בגרות בספרות - 2, 5 יחידות
בגרות בהיסטוריה - 2, 5 יחידות
בגרות בתנ"ך - 2, 5 יחידות
בגרות באזרחות - 1, 2 יחידות
בגרות באנגלית - 4, 5 יחידות
בגרות במדעי החברה - 3, 5 יחידות
בגרות בגאוגרפיה - 3, 5 יחידות
בגרות בהבעה עברית - 2 יחידות
בגרות בכלכלה - 2 יחידות

חרשן, בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי מציע מגוון רחב של קורסי הכנה לבגרות ולפסיכומטרי, אשר מאפשרים לכל מועמד ללימודי תואר ראשון להשלים את הבגרויות החסרות לו, לשפר אותן ולהוציא ציון גבוה בפסיכומטרי אשר יאפשר לו להתקבל למסלול הלימודים המועדף עליו. בחרשן - בית הספר לבגות ולפסיכומטרי ניתן דגש מיוחד על קורסי הכנה אינטנסיביים, הכוללים עבודה עצמית מרובה ועבודה קשה של התלמידים בביתם, וזאת על מנת להביא את התלמידים לכושר שיא בסיום הקורס ולאפשר להם למצות את הפוטנציאל האישי ולהשיג את הציונים הטובים ביותר.

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי חרשן מקפיד על קורסי הכנה לבגרות ופסיכומטרי בכיתות לימוד קטנות ואיכותיות, אשר מאפשרת לכל תלמיד לעמוד בקצב הלימודים של הקבוצה, ולמורה לעקוב באופן אישי אחרי התקדמותו של כל תלמיד. בנוסף, תלמידים מצטיינים אשר מקבלים ציון מעל 90 בבחינת הבגרות זכאים להחזר תשלום חלקי, ומכאן שככל שמצטיינים ביותר מקצועות, החזר התשלום גדל.

על המורים של בית הספר לבגרות ופסיכומטרי חרשן
חרשן, בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי, מייחס חשיבות רבה לצוות המורים, ומקפיד על צוות מורים מעולה ומנוסה במיוחד. כל המורים ב'חרשן' בעלי ניסיון מקצועי מגוון, וניתן למצוא בינהם כותבי ספרי לימוד, בודקי בחינות בגרות אף מנהלי בית ספר, מה שמבטיח את הצלחתם של התלמידים בכל אחד מקורסי ההכנה שמציע בית הספר. חשוב לציין כי חלק ניכר מהשכר שמקבלים המורים מבוסס על הצלחתם ושביעות רצונם של תלמידי הקורסים, ולפיכך הם בעלי מחוייבות גבוהה להצלחתו של כל תלמיד.

נציין כי בנוסף לנבחרת המורים האיכותית של חרשן נהנים הסטודנטים גם מליווי צמוד של יועצי לימודים, הנהלת בית הספר לבגרות, ויועץ מכללה אקדמית בכיר אשר מתמקדים כולם בהכנת התלמידים בצורה המיטבית לקראת הבחינות. לחרשן סניף בתל אביב, וסניף חדש בראשון לציון.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
חרשן - בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?