זיו כספי בגרות

קורס בגרות בהסטוריה

זיו כספי מציג קורסי הכנה לבחינת הבגרות בהסטוריה ברמה של 2 יחידות לימוד, המהווה בחינת חובה על מנת לקבל תעודת בגרות וכן השלמה של 3 יחידות לימוד המשלימות ל 5 יחידות לימוד בהסטוריה (מוגבר). קורסי ההכנה לבגרות בהסטוריה של זיו כספי כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי תגבור וחומר עזר רב המבטיחים כי בוגרי הקורס יגיעו ביכולתם המקסימאלית לבחינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכנה לבגרות בהסטוריה של "זיו כספי" שם דגש על הכנה מקסימאלית לבחינת הבגרות בהסטוריה בשני חלקי הבחינה:  הסטוריה א'   (1920-1870) והסטוריה ב' (1970-1920).   הקורס מועבר על ידי טובי המורים להסטוריה בארץ המלווים את התלמידים במסירות וסבלנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. קורס ההכנה לבגרות בהסטוריה של "זיו כספי" שם דגש על כך שהתלמידים ייגשו לבחינה כאשר הם בקיאים הן בתולדות עם ישראל והן בהיסטוריה כללית בשנים הנ"ל, עובדה המפחיתה את מידת הלחץ והחרדה של הנבחן ומשפרת את סיכויי ההצלחה שלו בבחינה. הקורס שם דגש על הבנה מעמיקה של נחומר ולא על שינון! בנוסף, קורס ההכנה לבגרות בהסטוריה מספק חומרי לימוד וחומרי עזר כתובים, המעודכנים בכל שינויים האחרונים של הבחינה.

קורס ההכנה לבגרות בהסטוריה של זיו כספי נפרשים על פני 4 שעות שבועיות במפגשים דו שבועיים, במשך 4 חודשים. קורסי ההשלמה ל5 יחידות לימוד כוללים מפגש שבועי נוסף.  מפגשי הלימוד בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית, דיונים בכיתה ושיעורי עזר. בנוסף, כולל הקורס מפגשי מרתון בחינות במהלכו פותרים בחינות בגרות משנים עברו, תוך מתן דגש על ניסוח ראוי ונהיר של תשובות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי בגרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?