זיו כספי בגרות

קורס בגרות באנגלית

זיו כספי מציג קורסי הכנה לבחינת הבגרות באנגלית ברמה של 4 ו5 יחידות לימוד. קורסי ההכנה לבגרות באנגלית של זיו כספי כוללים הרצאות פרונטאליות, תרגול מעשי, שיעורי תגבור וחומר עזר רב המבטיחים כי בוגרי הקורס יגיעו ביכולתם המקסימאלית לבחינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בחינת הבגרות באנגלית ברמה של 4 יחידות לימוד מהווה קריטריון קבלה למרבית מוסדות הלימוד להשכלה גבוהה. קורס ההכנה לבגרות באנגלית של "זיו כספי" שם דגש על כך שהתלמידים ייגשו לבחינה כאשר הם שולטים באוצר מילים באנגלית ובתחביר, עובדה המפחיתה את מידת הלחץ והחרדה של הנבחן ומשפרת את סיכויי ההצלחה שלו בבחינה. חומר הלימוד בקורס מועבר על ידי טובי המדריכים לאנגלית , תוך מתן יחס אישי וחם לכל תלמיד בנפרד. בנוסף, הקורס בנוי באופן הדרגתי מן הקל אל הקשה,תוך שימוש בחומר לימוד עדכני ביותר,  עובדה המבטיחה שליטה מוחלטת בחומר הנלמד על ידי כל חברי הקורס.

קורס ההכנה לבגרות באנגלית של זיו כספי מתחיל בבדיקת רמתו של התלמיד באנגלית ושיבוצו ברמת הלימוד הרצויה לו. הלימודים בקורס נפרשים על פני 6 שעות שבועיות במשך 4 חודשים וכוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית, תרגול מעשי בכיתה ושיעורי עזר. בנוסף, כולל הקורס מרתון בחינות במהלכו פותרים בחינות בגרות משנים עברו. זיו כספי אף מציג מכינה ללימודי האנגלית אשר נמשכת 6 שבועות לפני תחילת קורס ההכנה לבגרות המיועדת לשיפור אוצר המילים, יסודות הדקדוק והתחביר ולמעשה מהווים את הבסיס ההכרחי לתחילת הלימודים ברמה של 4 יחידות לימוד.

הקורס ההכנה לבחינת הבגרות באנגלית של "זיו כספי" שם דגש על תרגול החומר כתנאי להצלחה בבחינה. לפיכך, הקורס כולל שעות תגבור רבות מעבר לשעות הלימודים הן באופן קבוצתי והן באופן אישי "אחד על אחד" עם המדריך.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי בגרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?