זיו כספי בגרות

קורס בגרות באזרחות

זיו כספי מציג קורסי הכנה לבחינת הבגרות באזרחות ברמה של 1 יחידת לימוד, המהווה בחינת חובה על מנת לקבל תעודת בגרות.. קורסי ההכנה לבגרות באזרחות של זיו כספי כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי תגבור וחומר עזר רב המבטיחים כי בוגרי הקורס יגיעו ביכולתם המקסימאלית לבחינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכנה לבגרות באזרחות של "זיו כספי" שם דגש על הכנה מקסימאלית לבחינת הבגרות באזרחות על ידי לימוד העקרונות החוקתיים של המדינה, שיטת המשטר בה , והמתח העדין בין מדינה יהודית ומדינה דמוקרטית. 

הקורס מועבר על ידי טובי המורים לאזרחות בארץ המלווים את התלמידים במסירות וסבלנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. קורס ההכנה לבגרות באזרחות של "זיו כספי" שם דגש על כך שהתלמידים ייגשו לבחינה כאשר הם שולטים בחומר הנלמד על בוריו ובעלי מיומנות ניסוח תשובה ענייני וברור , עובדה המפחיתה את מידת הלחץ והחרדה של הנבחן ומשפרת את סיכויי ההצלחה שלהם בבחינה. בנוסף, קורס ההכנה לבגרות באזרחות מספק חומרי לימוד וחומרי עזר כתובים, הייחודים ל"זיו כספי".

מפגשי הלימוד בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית ושיעורי עזר אישיים. בנוסף, כולל הקורס מפגשי מרתון בחינות במהלכו פותרים בחינות בגרות משנים עברו, תוך מתן דגש על ניסוח תשובה נכון, ענייני ורהוט.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי בגרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?